Werit


Designerskie baterie umywalkowe

aktualizacja: 16-09-2021, 09:58 – artykuł promocyjny


Używamy jej praktycznie codziennie i po wielokroć. To jedno z najintensywniej eksploatowanych urządzeń w domu. Mowa o baterii umywalkowej. Wyraźnie można to dostrzec w dobie pandemii, gdy regularne i dokładnie mycie dłoni stało się ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z tych powodów warto wybrać odpowiednią baterię - charakteryzującą się solidnym wykonaniem i trwałością. Zminimalizujemy wtedy ryzyko kłopotliwych i denerwujących usterek, takich jak kapiący kran czy przeciekanie wody przez uszczelkę. Na rynku można znaleźć wiele modeli odpowiadających tym wymaganiom, które mogą zachwycić również oryginalnym wzornictwem. Taka bateria jest nie tylko praktyczna, ale spełnia też dekoracyjną funkcję, tym bardziej jeśli komponuje się z resztą wyposażenia łazienki.

Designerskie baterie umywalkowe

 

W luksusowym pokoju kąpielowym

 

Powyższa aranżacja luksusowej i przestronnej łazienki nawiązuje do dawnych wytwornych pokojów kąpielowych. Wiele uwagi przywiązano do zachowania spójnego stylu nawet w najdrobniejszych detalach. Widać to w przypadku baterii wannowej i umywalkowej stojącej Retro New od Ferro, która ma wylewkę wygiętą w łuk i kurki w kształcie motylków.

 

Moda na black w łazience

 

Designerskie baterie umywalkowe

 

Prawdziwym przebojem łazienkowym jest ostatnio czarna armatura. To może mieć związek z popularnością stylu industrial, który często wykorzystuje czerń - m.in. w oprawach okien, luster czy oświetlenia. Białe kafelki i umywalka są świetnym tłem dla czarnej stojącej baterii Algeo Black, wyposażonej w regulator strumienia. Wzornictwo tego modelu charakteryzuje się prostotą, ale również wyrafinowaniem. To świetnie rezonuje z charakterem pomieszczenia - surowym i jednocześnie eleganckim. O wysokiej jakości baterii świadczy pięcioletnia gwarancja producenta.

 

Minimalizm i szyk

 

Designerskie baterie umywalkowe

 

Tym, co wyróżnia łazienki urządzone w duchu minimalizmu jest armatura podtynkowa. W jej przypadku mechanizm ukryty jest w ścianie, a na zewnątrz widać tylko potrzebne elementy - wylewkę oraz regulator strumienia i temperatury. Podtynkowa bateria umywalkowa Adore ma dwa warianty wykończenia - chromowane lub czarne. W aranżacji opartej na kompozycji czerni, bieli i szarości, niezwykle atrakcyjnie wypada czarny model Adore. Bateria może pochwalić się perlatorem, czyli elementem napowietrzającym strumień, co zwiększa jego objętość. Wygoda użytkowania umywalki pozostaje taka sama, ale dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy wodę, co przekłada się na niższe rachunki i troskę o środowisko.

 

Nowocześnie i stylowo

 

Designerskie baterie umywalkoweDesignerskie baterie umywalkowe

 

Rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym wizualnie są umywalki nablatowe - umieszczane nie w głębi blatu jak klasyczne umywalki, a stojące na jego powierzchni. Decydując się na taki model, trzeba od razu dobrać odpowiednią baterię nablatową o wysokim korpusie. Algeo Square to bateria o geometrycznej linii wzorniczej i chromowanym wykończeniu. Świetnie prezentuje się na obszernej, pełnej światła aranżacji.

 

Komfort ponad wszystko

 

Designerskie baterie umywalkoweDesignerskie baterie umywalkowe

 

Ferro tworzy również produkty z myślą o osobach o obniżonej sprawności motorycznej dłoni i problemach z ruchem. Bateria Algeo Medico ma wyprofilowany uchwyt , dzięki któremu można wygodnie regulować strumień wody. Wygięty i wydłużony uchwyt pozwala na zminimalizowanie kontaktu z korpusem baterii, co mogłoby sprzyjać przenoszeniu zarazków. To istotna cecha, zwłaszcza w dobie pandemii. Mimo tego, że kluczowa jest tu funkcja użytkowa, Algeo Medico cechuje też niebagatelne wzornictwo i zgrabny korpus. Dzięki temu świetnie wygląda w aranżacji łazienki przystosowanej do potrzeb osoby niepełnosprawnej, w której kolorystycznie dominuje głęboki szafir.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Toalety publiczne charakteryzują się dużym natężeniem ruchu i wymagają specjalnego... ¬ więcej...

 
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet