zwiń

systemy grzewcze pompy ciepła


gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  

BuderusJunkers

Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

Akra
    Immergas

znajdź fachowca

NTS Energy


Lubimy komfort tak, jak Ty! Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł!

aktualizacja: 01-10-2021, 06:41 – artykuł promocyjny


15 września firma NIBE-BIAWAR wystartowała z nową akcją pt. Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł! Tym razem na zakup energooszczędnego i ekologicznego źródła ciepła do Twojego domu do zgarnięcia jest aż do 3000 zł na gruntową pompę ciepła oraz do 7000 zł na zakup pompy ciepła wraz z systemem fotowoltaicznym NIBE. Promocja potrwa do 26.11.2021 lub do wyczerpana zapasów. Ilość pomp ciepła biorących udział w promocji jest ograniczona.

Szwedzka Promocja gruntowych pomp ciepła NIBE do 7000 zł!

 

Szwedzką Promocję marki NIBE można łączyć z ulgą podatkową oraz dotacją w ramach programu NFOŚiGW „Czyste Powietrze” lub „Mój Prąd”.


Rejestracja w promocji, regulamin i szczegółowe informacje na www.szwedzkapromocja.pl  oraz www.nibe.pl

 

GRUNTOWE POMPY CIEPŁA NIBE – darmowa energia z ziemi

Gruntowe pompy ciepła NIBE wyróżnia wysoka efektywność pracy, funkcjonalność, a także prostota instalacji oraz obsługi. Bez wątpienia bezawaryjność tych urządzeń przyniosła marce NIBE pozycję lidera w sprzedaży tego typu urządzeń. W 2020 roku ofertę marki NIBE wzbogaciły urządzenia najnowszej generacji, idealnie wpisujące się w obecny trend digitalizacji. Nowa seria NIBE S to nie tylko bezpieczne, oszczędne i komfortowe urządzenia, ale przede wszystkim inteligentne i zaawansowane technologie pozwalające na pełną integrację pompy ciepła z domem i jego mieszkańcami.


Złoty Medal Targów ENEX/ENEX Nowa Energia w Kielcach dla pompy ciepła NIBE S1255 PC!


Złoty Medal Targów ENEX/ENEX Nowa Energia w Kielcach dla pompy ciepła NIBE S1255 PC!

Podczas tegorocznych Targów ENEX w Sieci, firma NIBE-BIAWAR została nagrodzona Złotym Medalem Targów za Inteligentną gruntową pompę ciepła NIBE S1255 PC.


Innowacyjna pompa ciepła NIBE S1255 to urządzenie, które wpisuje się w aktualny trend domu w wersji SMART. Pompa ciepła może m.in. optymalizować współpracę z fotowoltaiką, stacją meteorologiczną lub względem bieżącej ceny energii elektrycznej w systemach smart-grid, stabilizując sieć elektroenergetyczną. Urządzenie zaprojektowane w technologii SMART posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz z wbudowanym przewodnikiem możliwości programowania oraz dwie wbudowane anteny, dzięki czemu możliwe jest w pełni zdalne sterowanie systemem z telefonu lub tabletu poprzez aplikację MyUplink, bez konieczności podłączenia do Internetu. To wszystko pomaga w procesie planowania i instalacji pomp ciepła i wspiera poprawne działanie tych urządzeń podczas ich eksploatacji. Możliwość sterowania głosowego, bezprzewodowy odczyt wilgotności czy stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniu to dodatkowe atuty tej innowacyjnej pompy ciepła.

NIBE S1255 - gruntowa pompa ciepła z modulowaną mocą grzewczą

NIBE S1255 to najbardziej zaawansowana technologicznie gruntowa pompa ciepła NIBE z modulowaną mocą grzewczą. Typoszereg NIBE S1255 wyposażony został w inwerterowo sterowaną sprężarkę i elektroniczne pompy obiegowe z płynną regulacją prędkości. Dzięki automatycznemu dostosowywaniu parametrów pracy do aktualnego zapotrzebowania na ciepło, pompa ciepła pracuje płynnie, co powoduje niższe rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę. Zastosowanie inwerterowych sprężarek pozwala również na skrócenie czasu rozruchu systemu, bezpieczny dobór urządzenia, brak konieczności stosowania zbiornika buforowego, możliwość rozbudowy domu w późniejszym czasie oraz cichą pracę. Zastosowana technologia sprawiła, że urządzenie osiąga najwyższą klasę energetyczną A+++ i bardzo wysoki średnioroczny współczynnik sprawności SCOP=5,5!

Typoszereg pomp ciepła NIBE S1255

Kontakt w sprawie produktów:

Nibe-Biawar Sp. z o.o.
tel. 85 662 84 90
www: www.biawar.com.pl
mail: pompyciepla@biawar.com.pl

Zobacz także
Nowa pompa ciepła Bosch: Compress 5000 AW

Nowa pompa ciepła Bosch: Compress 5000 AW

Bosch poszerza ofertę o nową, przyjazną dla środowiska pompę Compress 5000 AW.... ¬ więcej...

 
Wycena pompy ciepła - bezpłatny kalkulator kosztów

Wycena pompy ciepła - bezpłatny kalkulator kosztów

Dobór pompy ciepła zależy od wielu czynników. Przede wszystkim powinniśmy... ¬ więcej...

 
Twój INTELIGENTNY DOM z oszczędną pompą ciepła

Twój INTELIGENTNY DOM z oszczędną pompą ciepła

Nowoczesne urządzenia grzewcze cechują się wysoką wydajnością, zapewniając jednocześnie... ¬ więcej...

 

All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet