gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-systemglen dimplex logo
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 Immergas

polecamy

Junkers - patron


Gazowy kocioł kondensacyjny: Logamax plus GB172iT

aktualizacja: 08-09-2021, 09:31 – artykuł promocyjny


Logamax plus GB172iT to kocioł z możliwością komfortowego dopasowania. Zapewnia połączenie kotła grzewczego z zasobnika ciepłej wody w jednym urządzeniu. Opcjonalnie możemy skonfigurować go z Internetem dla bezprzewodowego sterowania. Dodatkowo, nowoczesna termoglazura Buderus DUOCLEAN puls zapewnia wysoki poziom higieny.

Gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB172iT - komfortowo dopasowany

 

Bezprzewodowe sterowanie i monitorowanie

 

Do sterowania i monitorowania pracy kotła możemy wybrać Internet. Logamax plus GB172iT posiada opcjonalny moduł bezprzewodowy MX200 odpowiedzialny za łączenie jednostki sterującej Logamatic TC100 z systemem grzewczym bezprzewodowo poprzez WLAN, szybko i wygodnie. Kotłem można sterować z poziomu ekranu dotykowego lub przy użyciu aplikacji na smartfonie. Dedykowane narzędzie to Buderus MyMode. Urządzenie posiada również szereg funkcji dbających o łatwiejsze oszczędzanie energii. Należą do nich m.in. inteligentne wykrywanie obecności, wskaźnik oszczędności EcoBar oraz wygaszacz ekranu z czujnikiem zbliżeniowym.

 

System grzewczy, który analizuje i przelicza

 

Kocioł posiada inteligentny, energooszczędny układ regulacji i ekonomiczną pompę o wysokiej sprawności. Moc jego pracy jest dostosowywana w sposób ciągły, do zapotrzebowania na ciepło. W praktyce przekłada się to na rzadsze uruchamianie palnika, mniejsze zużycie gazu, a co za tym idzie niższe koszty eksploatacji.

 

Profesjonalnie dopasowany do potrzeb

 

Gazową, kondensacyjną i kompaktową centralę grzewczą możemy precyzyjnie dopasować do zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową. W ofercie Buderus znajdziemy dwa warianty zbiorników. Magazynują one wytworzoną energię cieplną i udostępniają ją, gdy tylko pojawi się zapotrzebowanie na ciepłą wodę.

 

Zawsze wysoki komfort użytkowania

 

Gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB172iT zapewnia wysoki poziom komfortu przy wykorzystaniu niewielkiej przestrzeni, spełniając wszystkie wymagania dotyczące nowoczesnego ogrzewania i komfortu ciepłej wody użytkowej w domach jedno- lub dwurodzinnych. Dba o wysoki poziom higieny wody użytkowej, ponieważ wszystkie zasobniki są zabezpieczane termoglazurą Buderus DUOCLEAN plus. Osiąga również bardzo wysoką klasę efektywności energetycznej A+ (w połączeniu z systemową jednostką sterującą Logamatic RC310 lub Logamatic TC100). Kolejną zaletą jest to, że centrala grzewcza Logamax plus GB172iT może być elastycznie podłączana i eksploatowana zarówno jako urządzenie zależne, jak i niezależne od powietrza w pomieszczeniu, co pozwala na swobodny wybór miejsca montażu w domu.

 

Nowoczesny wygląd

 

Ważnym aspektem urządzeń grzewczych jest też wygląd, dlatego Buderus zadbał, aby wszystkie elementy i połączenia między kotłem i zasobnikiem pozostały niewidoczne dla użytkownika. Umieszczenie ich pod obudową kotła sprawiło, że ta gazowa centrala kondensacyjna będąca połączeniem kotła i podgrzewacza w jednym urządzeniu zyskała nowoczesny wygląd.

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o.o.
tel. Infolinia 801 777 801
www: www.buderus.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
Jak zabezpieczyć instalację c.o. przed korozją?

Jak zabezpieczyć instalację c.o. przed korozją?

Korozja jest właściwie w każdej instalacji, niezależnie jakie będzie źródło... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet