Integracja merXu z BaseLinkerem

aktualizacja: 02-11-2021, 08:55 – artykuł promocyjny


Platforma zakupowa dla firm merXu łączy swoje siły z systemem BaseLinker, umożliwiającym automatyzację sprzedaży. Dzięki temu przedsiębiorcy korzystający z merXu zyskują wiele nowych możliwości, m.in. szybszego wystawiania ofert. Integracja z BaseLinkerem wpłynie też na łatwiejszą obsługę platformy.

Integracja merXu z BaseLinkerem

 

MerXu - platforma sprzedaży B2B w branży przemysłowej

 

merXu to nowa międzynarodowa platforma internetowa dla przedsiębiorców działających w sektorze przemysłowym. Daje im możliwość prowadzenia bezproblemowej i bezpiecznej sprzedaży czy zakupu narzędzi, materiałów i innego wyposażenia niezbędnego w prowadzonej działalności. Skorzystać mogą z niej przedstawiciele różnych branż: chemii, metalurgii, budownictwa, elektrotechniki, oświetlenia, ogrzewania i hydrauliki, bhp, narzędzi, przemysłu i budowy naczyń, HoReCa czy wyposażenia do biur i przedsiębiorstw.

 

Powstała na fundamentach wiedzy i doświadczenia zespołu menedżerów, którzy przez kilkanaście lat z sukcesami rozwijali rynek e-commerce w Polsce i innych krajach regionu. Trzon firmy tworzą Przemysław Budkowski, Tomasz Nowak, Piotr Nowjalis, Sebastian Pietrowski oraz Václav Liška, o których przeczytasz tutaj.

 

Jest również odpowiedzią na ciągły wzrost handlu e-commerce B2B, który na koniec zeszłego roku wyniósł ok. 447 mld złotych i wzrósł o około 30% do ubiegłego roku. Dodajmy do tego również branże przemysłowe, w których procesy nie są jeszcze zdigitalizowane, a którym wychodzi naprzeciw merXu. Dzięki platformie także mniejsi dostawcy mają możliwość włączenia się do realizacji większych projektów.

 

Platforma sprzedażowa tylko dla firm!

 

Korzystanie z platformy jest bezpłatne. Nie ma kosztów rejestracji, wystawienia przedmiotów, ani realizacji transakcji, czyli w prosty i darmowy sposób można zwiększyć zasięg swojej sprzedaży oraz świadomość marki.

 

MerXu łączy ze sobą zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże podmioty, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe. Konsumenci indywidualnie nie mogą korzystać z merXu.

 

Nowa integracja merXu z BaseLinkerem - systemem do integracji różnych platform e-commerce i automatyzacji procesów sprzedażowych.

 

Od niedawna firmy obecne na merXu, a także nowe, chcące dołączyć do platformy, mają możliwość szybkiego i prostego transferu swoich produktów z BaseLinkera do merXu, a także w drugą stronę: BaseLinker > merXu oraz merXu > BaseLinker. W przyszłości pojawi się również możliwość realizacji transakcji poprzez opcję “Buy now”.

 

Platforma dołączyła do oferty integracyjnej BaseLinkera, dzięki czemu znacząco zmniejszył się nakład czasu pracy przy wystawianiu nawet dziesiątek tysięcy ofert. Wystarczy kilka kliknięć! Nie ma potrzeby tworzenia dodatkowych plików csv/xlsx/xml, można publicznie zintegrować całość swojej oferty lub jej wybraną część.

Integracja merXu z BaseLinkerem

System daje możliwość automatycznej aktualizacji zdjęć oraz cen na merXu bezpośrednio z własnego systemu. Ceny aktualizowane są nawet kilka razy dziennie!
Już teraz dostępnych jest 20 predefiniowanych atrybutów (a wkrótce będzie ich więcej) do budowania mapowania między systemami.

 

Sprzedawaj z merXu na rynkach zagranicznych

 

Platforma daje szansę na skuteczny rozwój sprzedaży e-commerce również na rynkach zagranicznych. Obecnie gromadzi kupujących i sprzedających z krajów Unii Europejskiej: Polski, Czech, Słowacji, Estonii, Litwy, Węgier, a już niebawem dołączą kolejne kraje: Niemcy Łotwa i Rumunia.

 

Firmy mają możliwość rozwijać swoją sprzedaż w segmencie B2B online, w wybranych krajach, określać cenę w lokalnej walucie, a także komunikować się poprzez dostępny na platformie komunikator, który na bieżąco tłumaczy wiadomości od kontrahentów. Podsumowując: merXu daje możliwość rozwoju sprzedaży międzynarodowej bez ponoszenia znaczących inwestycji, oraz podejmowania ryzyka związanego z wejściem na nowe rynki.

Integracja merXu z BaseLinkerem

 

Integracja merXu z BaseLinkerem - nowe możliwości, szybsze wystawianie ofert, łatwość w obsłudze

 

Dzięki nowej integracji merXu z BaseLinkerem nie tylko wystawianie ofert stało się znacząco szybsze, ale równie przejrzyste i łatwe w obsłudze.

 

Połączenie BaseLinkera z merXu trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Przedstawiamy instrukcję krok po kroku przeprowadzającą przez integrację oraz eksport produktów na platformę merXu.

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet