gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
 

Kontakt Simon

logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu

artykuł promocyjny


merXu to świetne miejsce dla elektryków. Znaleźć tu można mnóstwo sprzętu potrzebnego do prac związanych z tworzeniem i wymianą instalacji elektrycznych. Wiele z nich za pośrednictwem platformy oferuje Grzegorz Kłysiński PPUH ,,ELEKTRYK".

merXu to platforma zakupowa dla firm oferująca asortyment blisko 1500 zweryfikowanych sprzedawców z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Estonii. Przekrój produktów jest szeroki, dzięki czemu można w kompleksowy sposób zaopatrzyć się w narzędzia i produkty niezbędne do wszelkich robót. merXu to idealne miejsce do prowadzenia międzynarodowego handlu, znajdowania najlepszych ofert i negocjowania cen bezpośrednio z dostawcami.

 

Gniazda i łączniki

 

W udostępnionej na platformie ofercie dostawca prezentuje ponad 20 tysięcy produktów m.in. gniazda elektryczne i łączniki instalacyjne. Ich rodzajów i konfiguracji jest mnóstwo, więc instalatorzy znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Dostępne są nie tylko zwykłe gniazdka elektryczne, ale i te o specyficznym zastosowaniu - gniazda antenowe, głośnikowe, telefoniczne, multimedialne (np. USB, HDMI) czy internetowe.

fot.: Gniazda w obudowie chowanej w blacie biurka, stołu itp. Wygodne rozwiązanie do biura, ale i do domu, dające łatwy dostęp do prądu. Producent: Orno

 

Podobnie szeroka jest oferta łączników - od łączników schodowych i krzyżowych, przez świecznikowe do sterowania żyrandolem po żaluzjowe czy nawet hotelowe, zarządzające energią w pokoju we współpracy z kartą. W omawianej kategorii w ofercie firmy Grzegorza Kłysińskiego ,,Elektryk" dostępne są urządzenia takich producentów jak: Ospel, Karlik, Kontakt-Simon, Hager, Abex, Kos Elektro System czy Legrand.

fot.: podwójny łącznik schodowy Karlik Mini

 

W ofercie firmy na merXu znajdują się m.in. łączniki schodowe różnych producentów. To urządzenia stosowane i działające w parach (włączniki umieszcza się na dole i na górze schodów), dzięki czemu światło można włączyć wchodząc po schodach i po wejściu na górę je wyłączyć.

 

Aparatura elektryczna - łączniki, automatyka, zasilanie, pomiar i kompensacja mocy biernej

 

Oferta firmy ,,Elektryk" na merXu to również sprzęt elektrotechniczny. Aparatura elektryczna odpowiada m.in. za prawidłowe zasilanie i pomiar parametrów elektrycznych, zabezpieczenie, sterowanie czy kompensację mocy biernej. Na platformie znaleźć można szeroki wybór aparatury modułowej stosowanej w budownictwie i przemyśle, w instalacjach niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Urządzenia można swobodnie dobrać i pogrupować np. zgodnie z napięciem pracy czy przeznaczeniem instalacji.

fot.: Rozdzielnica podtynkowa RW-3NN 3x12 Producent: Kubiak oraz Wyłącznik nadprądowy KZS-2M Producent: ETI Polam

 

Narzędzia ręczne

 

Ofertę dostawcy uzupełnia także wyposażenie niezbędne przy pracach instalacyjnych czy remontowych. Dostępne są różnego rodzaju narzędzia ręczne: klucze - płaskie, oczkowe, sześciokątne, dynamometryczne, nasadowe, nastawne czy fajkowe. Na uwagę zasługują bogate zestawy kluczy w różnych rozmiarach. To także uniwersalne kombinerki, szczypce, młotki różnego przeznaczenia, zdzieraki czy woltomierze. Oferowane narzędzia pochodzą od takich producentów jak m.in. Topex, Hogert czy Neo Tools.

fot.: Woltomierz DMV 1-T Producent: F&F oraz zestaw kluczy nasadowych 120 sztuk do różnych zastosowań Producent: Neo Tools

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu
Zobacz także
Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!
 
Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników... ¬ więcej...

 
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet