gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

aktualizacja: 30-07-2021, 06:49 – artykuł promocyjny


DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć rozwiązania, które będą zarówno doskonale korespondować z potrzebami klientów, jak również być wyrazem troski o środowisko naturalne. Marka wierzy, że innowacyjne technologie nie mogą być postrzegane jako ,,sztuka dla sztuki" i powinien przyświecać im wyższy cel - osiągnięcie perfekcyjnej jakości i niezawodności produktu.

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX jest zestawem pompowym działającym w innowacyjny sposób. To najbardziej kompaktowe oraz zintegrowane urządzenie na rynku, które wyróżnia niezawodność, wydajność i oszczędność w eksploatacji. Esybox MAX odpowiada różnorodnym potrzebom rynku - projektantów, dystrybutorów, instalatorów oraz pracowników obsługi technicznej. W ramach systemu łatwo dobrać produkt o odpowiednim zakresie wydajności, w dopasowaniu do potrzeb danej inwestycji.

 

Dzięki idei „On-Site-Assembly”, urządzenie można złożyć na miejscu instalacji, co niweluje problem transportu produktu do trudno dostępnych miejsc. Dzięki takiemu rozwiązaniu, części składowe mają niewielki rozmiar i są lżejsze, dzięki czemu montaż może przeprowadzić jeden instalator, a nie dwie czy trzy osoby. Sama instalacja również jest prosta - trzeba tylko podłączyć stację Esydock i zamontować pompy jednym kliknięciem. Urządzenia konfiguruje się, a później monitoruje ich pracę i modyfikuje ustawienia z poziomu aplikacji DConnect zainstalowanej na komputerze PC lub smartfonie. Producent zoptymalizował również kwestię magazynowania tych urządzeń. Hurtownia, magazyn, sklep instalatorski – dzięki niewielkim rozmiarom w miejsce konwencjonalnego zestawu do podnoszenia ciśnienia możemy zmieścić aż trzy urządzenia, co pozwala przechowywać cały typoszereg pomp Esybox MAX na jednej palecie. Kompaktowy charakter i niewielki rozmiar poszczególnych elementów zestawu zapewnia dostępność od ręki urządzenia o dowolnej konfiguracji. Omówione innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Esybox MAX jest bardzo dogodną propozycją na rynku systemów podnoszenia ciśnienia.

 

Zaprojektowany i wykonany z myślą o bardziej wydajnej pracy i łatwej eksploatacji

 

Typoszereg Esybox MAX został tak zaprojektowany, by zniwelować ewentualne trudności z doborem produktu o odpowiednim zakresie wydajności. Można wybrać pomiędzy dwoma modelami części hydraulicznych, adekwatnie do wysokości budynku. Dalej trzeba skonfigurować zestaw, odpowiednio do przewidywanego zapotrzebowania. Możliwość konfiguracji zestawu składającego się maksymalnie z 4 pomp pozwala spełnić wymagania nawet najtrudniejszych projektów.

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Wyróżnikiem wszystkich zestawów Esybox MAX jest wysoka sprawność energetyczna i niezawodność. Silniki pomp z magnesami trwałymi są chłodzone wodą. DAB przywiązał wagę również do wysokiej sprawności części hydraulicznej. Konserwacja urządzeń nie sprawia problemów, a ich praca jest odpowiednio cicha.

 

Zaprojektowane z troską o środowisko naturalne

 

Elementy typoszeregu Easybox MAX wyprodukowano przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki kompaktowej budowie i niewielkiej wadze, ich transport wiąże się z niższą emisją CO2. Oznacza to, że Esybox MAX jest sprzętem nie tylko prostym w instalacji i wygodnym w użytkowaniu, ale równocześnie świetnie koresponduje e współczesnym trendem ochrony i dbałości o środowisko – od bezpiecznej i wydajnej linii produkcyjnej, aż po energooszczędną eksploatację i możliwość serwisu zdalnego.

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

W skład pojedynczego urządzenia z typoszeregu Easybox MAX wchodzi: wyświetlacz z przyciskami do nawigacji (1), zintegrowana przetwornica (2), moduł wifi/bluetooth (3), czujniki ciśnienia od strony tłocznej (4) i ssącej (5), zawór zwrotny (6), naczynie wzbiorcze o pojemności 2 l (7), wirniki (8), przyłącza hydrauliczne (9), silnik z magnesami trwałymi chłodzony wodą (10), uchwyty (11). Dodatkowo w zestawie znajduje się narzędzie do szybkiego montażu (12).

Kontakt w sprawie produktów:

DAB Pumps Poland Sp. z o.o
tel.
www: www.dabpumps.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jaka pompa do przydomowej oczyszczalni ścieków?

Jaka pompa do przydomowej oczyszczalni ścieków?

Dlaczego stosujemy Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Zastosowanie przydomowych... ¬ więcej...

 
Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć... ¬ więcej...

 
Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Wilo-Isar BOOST5 to nowość na rynku hydroforów. Ma uniwersalne zastosowanie... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet