gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Kontakt Simon

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Estetyczny i funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny z nowej serii Niloe Selection

artykuł promocyjny


Rynek oferuje wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, co sprawia, że inwestorzy mogą wybierać modele odpowiadające indywidualnym potrzebom. Z myślą o zapewnieniu klientom pełnego zadowolenia stworzono nową serię Niloe Selection osprzętu elektroinstalacyjnego firmy Legrand. Jakie funkcje oferują produkty z serii Niloe Selection?

Osprzęt elektroinstalacyjny

 

Nowe oblicze serii Niloe

 

Serię Niloe Selection stworzono w celu uzupełnienia dotychczasowej oferty osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand. Nowy kształt ramki i przeciwodblaskowe wykończenie powierzchni oraz pięć nowych kolorów: biały, perłowy, czarny, srebrny i stalowy to cechy, które charakteryzują nową serię. Osprzęt elektroinstalacyjny Niloe Selection w nowych barwach z pewnością pasować będzie do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu.

Osprzęt elektorinstalacyjny Osprzęt elektorinstalacyjny seria niloe selection

Częściowa kompatybilność produktów serii Niloe z serią Niloe Selection umożliwia wymianę ramek wcześniej zainstalowanych łączników i gniazd Niloe. Nawet tak pozornie drobna zmiana pozwoli odświeżyć każde pomieszczenie. Tym, co charakteryzuje serię Niloe Selection, jest subtelnie przełamana wewnętrznie krawędź ramki. Dzięki tej niewielkiej zmianie w wyglądzie produkty te zyskały na optycznej lekkości i oryginalności.

 

Zalety produktów nowej serii Niloe Selection

 

Na uwagę zasługują także rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że montaż jest bezpieczny i wygodny. Elementy przewodzące zabezpieczono przed bezpośrednim kontaktem podczas instalacji. Bezpieczny montaż zapewnia również wytrzymały uchwyt, który wykonany został z materiału nieprzewodzącego prąd. Dodatkowo Legrand oferuje także gniazda w wersji z przesłonami torów prądowych.

Osprzęt elektoinstalacyjny

Gniazda produkowane są w dwóch wersjach: z zaciskami automatycznymi i śrubowymi. Zarówno pierwsza, jak i druga wersja gwarantuje wygodny i solidny montaż. W skład serii Niloe Selection wchodzą także akcesoria pozwalające na uzyskanie stopnia ochrony IP44 zarówno w jedno-, jak i dwuklawiszowych łącznikach oraz gniazdach, występuje we wszystkich wydaniach kolorystycznych. Ponadto istnieje możliwość montażu gniazd w ramkach wielokrotnych. Opcja ta coraz chętniej jest wybierana w budownictwie wielorodzinnym. Specjalne ząbki sprawiają, że pozycjonowanie mechanizmów w puszkach jest bardzo łatwe. Tego typu ramki można montować pionowo, jak i poziomo, a liczba elementów w ramkach może wynosić od 1 do 5. Wielokrotne ramki dostępne są we wszystkich oferowanych w tej serii kolorach.

 

Seria Niloe Selection - imponujące możliwości

 

Firma Legrand ma w swojej ofercie także inne nowoczesne rozwiązania. Seria Niloe Selection oferuje m.in. gniazda zasilające 2xUSB typu „A” i „C" oraz ładowarka indukcyjna wraz z USB typu „A”. Nowością w stosunku do zwykłej serii Niloe oraz serii Niloe Step jest gniazdo 2P+Z płaskie wraz z USB typu „C” umieszczone dyskretnie w rogu.

Osprzęt niloe selection Niloe selection osprzęt Osprzęt legrand Legrand osprzęt

Dostępność wielu różnych produktów z serii Niloe Selection daje gwarancję spełnienia wszystkich wymagań każdego użytkownika - zarówno tych obejmujących jedynie podstawowe funkcje w postaci łączników i gniazd, jak i nowoczesnych funkcji w postaci ładowarek USB typu „A" i „C" bądź indukcyjnych.

 

Seria Niloe Selection - dla Twojego domu i mieszkania

 

Seria Niloe Selection idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu czy domu, to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale także przemyślany design.

Gniazdko
 

Zobacz: Niloe Selection - broszura

Kontakt w sprawie produktów:

Legrand Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 549 23 30
Infolinia 801 133 084
www: www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia to ważny parametr elektryczny, który odgrywa kluczową... ¬ więcej...
 
Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności... ¬ więcej...
 
Przemień swój dom w inteligentny z Simon 55 GO

Przemień swój dom w inteligentny z Simon 55 GO

Inteligentne domy cieszą się rosnącą popularnością. Zastosowane w nich nowoczesne... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook