Kompaktowy system odwróconej osmozy RO-31

aktualizacja: 30-05-2022, 08:08 – artykuł promocyjny


Odwrócona osmoza jest nowoczesną technologią polegającą na wytwarzaniu najwyższej jakości wody pitnej. System RO-31 to najbardziej kompaktowy system odwróconej osmozy, w którym przefiltrowana woda nie trafia do zbiornika kumulacyjnego na wodę a bezpośrednio do dzbanka. Dzięki temu zyskujemy więcej miejsca w szafce kuchennej, a woda w dzbanku jest zawsze świeża i w wystarczającej ilości.

System odwróconej osmozy

Filtr RO-31 to gwarancja szybkiej filtracji i dostarczenie jednorazowo aż 2,5 litra krystalicznie czystej wody. Materiały, z których jest wykonany filtr, są bezpieczne dla zdrowia. Konstrukcja filtra umożliwia skuteczną pracę przy ciśnieniu od 1,5 do 6,5 atm. Dodatkowo dołączony do systemu mineralizator wzbogaca wodę w odpowiednie ilości minerałów.

System odwróconej osmozy

Systemy odwróconej osmozy serii RO-31 różnią się od tradycyjnych filtrów RO dostępnych na rynku. W przeciwieństwie do tradycyjnych filtrów nie mają oddzielnego zbiornika, który zazwyczaj zajmuje dużo miejsca, a posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Dzięki temu można zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, co pozwala na duże oszczędności.

 

Zakładając, że 3-osobowa rodzina w ciągu doby wypija 9l wody, woda w butelce kosztuje ok. 75 gr/l, decydując się na system RO-31 - litr wody to tylko 10 groszy!

 

Przefiltrowana woda ma same zalety: jest bezpieczna, miękka i smaczna, idealnie nadaje się do przygotowania posiłków dla dzieci. Poza tym system RO-31 w całości usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając w ten sposób ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko czy nawilżacz powietrza.

Odwrócona osmoza

 

System RO-31 idealnie sprawdzi się:

  •  zarówno w małej, jak i dużej kuchni,
  • dla dzieci oraz osób mających problemy z alergią,
  • dla wielbicieli kawy i herbaty,
  • dla sportowców i osób ceniących zdrowy styl życia.

Filtr z szybką filtracją wody

 

System RO-31 zapewnia:

  • skuteczne zmiękczanie wody - AQUAPHOR RO-31 z powodzeniem przez cały okres użytkowania membrany likwiduje kamień i osad z wody. Brak kamienia w czajniku i wyjątkowy smak potraw i napojów,
  • oszczędność miejsca - zajmuje tyle miejsca, co kuchenny filtr podzlewozmywakowy,
  • optymalna mineralizacja Mg i Ca -Na etapie mineralizacji stężenie wapnia i magnezu jest optymalizowane w zależności od początkowej twardości wody. Czysta woda wzbogacona magnezem to korzyści dla naszego zdrowia,
  • wielofunkcyjna ochrona - usuwa z wody wodociągowej różne zanieczyszczenia, takie jak: chlor, związki organiczne, metale ciężkie, azotany i azotyny, twardość, bakterie i wirusy.

Kompaktowy system odwróconej osmozy RO-31

 

Zobacz także:

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Aquaphor Poland


Zobacz także
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 
Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Doskonale wiemy, jak ważną kwestią jest oczyszczanie wody pitnej. Najlepszą drogą... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet