gorące tematy


tagi


partnerzy w dziale

   Werit

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

logo sfa

logo armacell


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Werit


Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

artykuł promocyjny


Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki nim można znacząco zwiększyć nie tylko komfort, ale i wygodę wykonując codzienne czynności. Marka Jomo wykorzystała zdobycze techniki w łazience, wprowadzając do swojej oferty elegancki elektroniczny przycisk do WC na podczerwień.

Przycisk na podczerwień werit

 

Planując aranżację łazienki, należy uwzględnić obecność urządzeń sanitarnych, które będą trwałe i nowoczesne. Elektroniczne przyciski do WC są coraz powszechniejsze. Docenia się je za nietuzinkowy, minimalistyczny design i wygodę użytkowania. Korzystanie z nich jest bezdotykowe i sprawdzą się zarówno w miejscach publicznych, jak i w domach prywatnych. Są obecne w trendach wnętrzarskich od dłuższego czasu, a modeli przycisków tego typu jest coraz więcej i co roku zyskują kolejnych zwolenników.

 

Czym się charakteryzują przyciski elektroniczne?

 

W przypadku tradycyjnych spłuczek obsługa jest manualna, to znaczy, że należy wcisnąć przycisk znajdujący się na spłuczce. Przyciski elektroniczne działają inaczej. Wystarczy dotknąć palcem, a czujnik na podczerwień spuści ilość wody określoną w ustawieniach. Rozwiązanie to nie tylko jest wygodne, ale i bardziej higieniczne. Warto zwrócić uwagę na to, że są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości – przycisk wystarczy przetrzeć.

Przycisk na podczerwień JOMO

Jednak liczą się nie tylko względy praktyczne, bo tym, co w pierwszej kolejności przyciąga, jest wzornictwo. Pod względem wizualnym przyciski elektroniczne różnią się od tradycyjnych i mogą być potraktowane jako jeden z dekoracyjnych dodatków do aranżacji łazienki. Wystarczy spojrzeć na nowe propozycje JOMO. Przyciski elektroniczne na podczerwień, jakie przygotowała firma, zachwycą od pierwszej chwili.

 

Przyciski na podczerwień – nowości JOMO

 

JOMO od lat dba o to, aby Klienci mogli wyposażyć swoje łazienki w wysokiej jakości produkty spełniające oczekiwania pod względem funkcjonalności i estetyki. Nowością w ofercie tego producenta jest elektroniczny przycisk do WC na podczerwień. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym i białym. Są w wersji z połyskiem i matowej. W obydwóch przypadkach podświetlenie jest niebieskie. Ich płyta jest ze szkła, posiada nierdzewną ramkę montażową z elektroniką, mechanizm sterujący.

Elektroniczny przycisk do wc Jomo

W nowoczesnych wnętrzach ceni się obecność szkła. Jest eleganckie i stylowe. Decydując się na przycisk ze szklaną płytką, można podkreślić charakter aranżacji. Nie bez powodu produkty JOMO są w dwóch klasycznych kolorach. Będą dobrze komponować się ze wszystkimi innymi kolorami, jakie pojawią się w wystroju. W zależności od tego, jakie efekt chce osiągnąć inwestor, przycisk można dobrać tak, by był subtelnym tłem dla płytek i urządzeń sanitarnych, albo stanowił dla nich kontrast.

 

Garść danych technicznych

 

Na przycisku są dwa warianty spłukiwania. Pierwszy przycisk to tzw. krótkie spłukiwanie trwające 4 sekundy. Drugi do długie spłukiwanie, które trwa 7 sekund. Interesującą opcją jest samoczynne spłukiwanie. Woda spłucze się automatycznie po tym, kiedy od ostatniego spłukania miną 24 godziny. Tak samo mechanizm uruchamia dodatkowe spłukanie co osiem spłukań. Przyczyni się to do większej higieny. Przyciskiem można sterować i zmieniać ustawienia za pomocą pilota regulacyjnego. Przyciski elektroniczne E-MOTION są przeznaczone do tego, by zamontować je na stelażach SLK. Sterowanie jest elektroniczne dotykowe, a przycisk jest zasilany mocą 24 V. Płytka jest ze szkła i ma wymiar 230 mm x 150 mm.

Przycisk do wc Jomo na podczerwień

Elektroniczne przyciski do WC będą pasować do każdej łazienki. Jednak przed zakupem trzeba zweryfikować, czy konkretny produkt będzie można dopasować do stelażu WC. Przyciski na podczerwień JOMO można zamontować do wielu stelaży Werit, z serii SLK w tym do stelaża WC do ceramiki dziecięcej, stelaża z opcją odsysania nieprzyjemnych zapachów i stelaża dla osób niepełnosprawnych.

 

Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Ceniony producent mis ceramicznych WC wprowadza do swoje oferty nowe modele - oto misy... ¬ więcej...
 
Toalety dla niepełnosprawnych - typy i rozwiązania

Toalety dla niepełnosprawnych - typy i rozwiązania

Każda łazienka jest inna. Również każdy użytkownik ma inne potrzeby oraz problemy.... ¬ więcej...
 
Instalacje sanitarne w łazience a montaż mebli łazienkowych

Instalacje sanitarne w łazience a montaż mebli łazienkowych

Decydując się na remont łazienki, musimy podjąć szereg ważnych decyzji, które... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


Facebook