gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy

Zostań instalatorem smart home FIBARO i rozwijaj swój biznes

artykuł promocyjny


W maju ruszył program dla certyfikowanych instalatorów inteligentnego domu - EKIPA FIBARO. Instalatorzy za zakupy urządzeń FIBARO otrzymują premię pieniężną. Możliwość udziału w atrakcyjnych programach motywacyjnych organizowanych przez producenta rozwiązań smart home to tylko początek korzyści, jakie niesie ze sobą bycie certyfikowanym instalatorem systemu inteligentnego domu FIBARO.

Program dla certyfikowanych instalatorów inteligentnego domu - EKIPA FIBARO

EKIPA FIBARO - sprawdź szczegóły...


Niech Twój biznes stanie się smart

 

Zainteresowanie systemami smart home wciąż rośnie, 93% badanych zna rozwiązania inteligentnego domu, a 46,6% jest zainteresowanych instalacją smart home. FIBARO jest najczęściej rozważanym dostawcą systemu i urządzeń z zakresu automatyki domowej.


Jeśli jesteś instalatorem spokrewnionej branży, takiej jak instalacja bram, systemów alarmowych, CCTV, klimatyzacji i wentylacji czy innych – to szansa na rozwój Twojego biznesu. Skorzystaj z aktualnego trendu, zaproponuj swoim klientom rozwiązania smart home.
 

Niech Twój biznes stanie się smart


Instaluję system FIBARO od wielu lat. Sam nieustannie rozbudowuję FIBARO we własnym domu i w firmie, dlatego z pełnym przekonaniem polecam go zawsze moim Klientom. Dlaczego? Nigdy mnie nie zawiódł, a jego możliwości nigdy się nie kończą! - mówi Mariusz Chrzanowski, Certyfikowany Instalator FIBARO


Modułowość systemu FIBARO pozwala rozbudować system w dowolnym momencie co oznacza, że klient może zacząć od jednego z wielu obszarów automatyzacji: ogrzewania, oświetlenia, sterowania bramami i roletami czy urządzeniami elektrycznymi. Inteligentny dom FIBARO to m.in. monitoring otwarcia drzwi, okien, temperatury, zarządzanie multimediami, systemami HVAC, ochrona przed pożarem, zalaniem, włamaniami i czadem.

 

Modułowość systemu FIBARO

 

System FIBARO współpracuje z urządzeniami innych producentów, między innymi: Nice, Sonos, Satel, Philips Hue, Dahua, Gerda czy asystenci głosowi Amazon Alexa i Google Home. Korzyści płynące z posiadania tego systemu doceniają klienci na całym świecie, a osoby, które stały się partnerami FIBARO rozbudowując swoją ofertę usług idealnie odpowiadają na zapytania płynące z rynku.

 

Inteligentny dom FIBARO odpowiada na potrzeby klientów oferując wysokiej jakości urządzenia produkowane w Polsce dostarczając kompleksowe rozwiązania smart home. FIBARO to przyjazne i łatwe w obsłudze rozwiązania zapewniające komfort, wygodę i spokój. Instalatorzy współpracujący z marką doceniają także intuicyjny interfejs, który z łatwością przeprowadza instalatora przez cały proces konfiguracji sytemu smart home u użytkownika.

Inteligentny dom FIBARO

 

Rozwijaj swoje umiejętności z FIBARO

 

Każdemu instalatorowi - FIBARO oferuje udział w profesjonalnym szkoleniu produktowo-technicznym. 
 

 Rozwijaj swoje umiejętności z FIBARO

 

Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje dostęp do platformy wiedzy FIBARO Academy, do aplikacji dla instalatorów – FIBARO Installer App – jedynej aplikacji dla profesjonalistów pozwalającej na zdalne i kompleksowe zarządzanie systemem FIBARO. Dodatkowo instalator otrzymuje wsparcie techniczne podczas swoich pierwszych instalacji. Ma też możliwość jednorazowego zakupu systemu FIBARO w specjalnej cenie.

 

Rozwijaj swój biznes z FIBARO

 

Dodatkową korzyścią współpracy z FIBARO jest możliwość uzyskania premii za każde zakupy produktów w programie EKIPA FIBARO - tu każdy wygrywa! Weź udział w szkoleniu, dołącz do EKIPY FIBARO i instaluj korzyści.
Wahasz się czy zapisać się na szkolenie, chciałbyś poznać produkt w praktyce? Mamy dla Ciebie dobrą alternatywę - nowe rozwiązanie dla instalatorów zastanawiających się nad podjęciem współpracy z FIBARO.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów, masz pytania dotyczące szkoleń?

trainingcenter@fibaro.com

Kontakt w sprawie produktów:

FIBARO / Fibar Group S.A
tel.
www: www.fibaro.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Czy jesteś gotowy na nadejście zimy???

Czy jesteś gotowy na nadejście zimy???

Co roku miesiące zimowe stają się dla wielu ludzi prawdziwym utrapieniem ze względu... ¬ więcej...

 
Sterowanie ogrzewaniem metodą na oszczędzanie

Sterowanie ogrzewaniem metodą na oszczędzanie

Ceny paliw energetycznych bezustannie wzrastają. Nie da się przewidzieć jaki poziom... ¬ więcej...

 
Jak najlepiej wykorzystać fotowoltaikę i co ma z tym wspólnego smart home?

Jak najlepiej wykorzystać fotowoltaikę i co ma z tym wspólnego smart home?

Panele fotowoltaiczne biją rekordy popularności, zwłaszcza jeśli chodzi o niewielkie... ¬ więcej...

 


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet