gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

polecamy

Oszczędzaj i dbaj o ekologię z 4 ECO

aktualizacja: 25-06-2021, 05:56 – artykuł promocyjny


Środowisko naturalne narażone jest na nieodwracalne zniszczenia, w głównej mierze spowodowane degradującą działalnością człowieka. Zwiększająca się liczba populacji na świecie sprawia, że wytwarzanych jest coraz więcej szkodliwych substancji. Dlatego tak istotna jest edukacja w obszarze dbania o planetę oraz budowanie i promowanie ekologicznego trendu w społeczeństwie. Firma 4ECO, która poza promocją ECO stylu, pomaga także w jego wykonaniu.

Pompy ciepła 4eeco

Nasza firma pracuje głównie nad tym, by korzystanie z Odnawialnych Źródeł Energii było dostępne dla wszystkich przy niewielkim nakładzie finansowym. Oczywiście rozwiązania, które oferujemy, nie należą do najtańszych, jednak ich zaletą jest to, że inwestycje zwracają się naszym klientom w ciągu kilku lat. Coraz częściej spotykamy się z głosami naszych klientów, którzy decydując się na fotowoltaikę czy pompy ciepła, oprócz chęci oszczędności podkreślają również, że zależy im na tym, by nie tworzyć trujących substancji. Takie podejście bardzo nas cieszy, bo jest dowodem, że nasze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome - mówi Adrian Obarski, Prezes Zarządu 4 ECO.

Troska o przyrodę zazwyczaj zaczyna się od małych kroków. Segregacja odpadów, korzystanie z produktów wielokrotnego użytku i zmniejszenie marnowania jedzenia to czynności, które w znaczny sposób mogą przyczynić się do dbania o środowisko. Zadania te dotyczą ścieśle człowieka, warto jednak zadbać o budynki, w których mieszkamy, aby były jak najbardziej EKO. W tym celu możemy wykorzystać do produkcji prądu moduły fotowoltaiczne czy zastosować ekologiczne systemy ogrzewania w postaci pomp ciepła lub mat grzewczych.

 

 

 

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu

 

Kielecka firma 4 ECO w swojej ofercie posiada moduły fotowoltaiczne od międzynarodowych producentów, wśród których należy wyróżnić panele marki: Bauer, Luxen, Longi, Q-Cells, S-Energy, Hyundai czy wyjątkowe kolorowe moduły włoskiej marki Invent.

Panele fotowoltaiczne 4 eco

Przyjęło się, że panele fotowoltaiczne, dostępne są tylko w kolorze czarnym. Jednak jest to błędna teza. Od pewnego czasu na rynku istnieje firma INVENT, która w swojej ofercie posiada różnokolorowe moduły. Dzięki nim każdy dom może zyskać indywidualnego i charakterystycznego wyglądu. A wszystko za sprawą modułów, których jako 4 ECO jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju - tłumaczy Andrzej Przyludzki, Business Development Director firmy 4 ECO.

 

Ciepło wprost z powietrza

 

4 ECO zajmuje się także sprzedażą i montażem pomp ciepła. W swojej ofercie posiadają takich producentów jak: Dimplex, Kaisai, Bosch, Dietrich, Wiessmann czy Buderus. Rozwiązania te czerpiąc energię z gruntu bądź powietrza, są w stanie zapewnić zimą ekologiczne ogrzewanie dla budynku. Jednak to nie jedyna ich zaleta.

Panele fotowoltaiczne

Rozpoczął się okres letni, który prawdopodobnie będzie obfitował w wysokie temperatury. Wielu z nas w takiej sytuacji marzy o klimatyzacji. Warto więc zauważyć, że odpowiednio zamontowana i dobrana pompa ciepła, będzie w stanie również klimatyzować pomieszczenie w gorące wakacyjne dni - tłumaczy specjalista od systemów grzewczych firmy 4 ECO.

 

Zatrzymaj ciepło w swoim domu na dłużej

 

Chcąc zabezpieczyć swój dom przed stratami cieplnymi, warto zapoznać się z ofertą 4 ECO i proponowanym przez nich systemem Power Smart Coat, który w najprostszym ujęciu jest powłoką termoizolacyjną.

Pompa ciepła fotowltaika

PSC jest to materiał izolacyjny, który wykorzystuje nanotechnologię na bazie mikrosfer posiadających wyjątkowe właściwości izolacyjne i ochronne. Wystarczy nanieść warstwę powłoki o grubości od 0,3 do 3 milimetrów. Dzięki czemu zapobiegniemy przenikaniu energii z jednej powierzchni do drugiej - tłumaczy Seweryn Kołodziej, Specjalista ds. Termomodernizacji z 4 ECO.

Panele fotowoltaiczne

 

Technologia PSC skutecznie zastępuje styropian czy wełnę mineralną. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest pełna paleta kolorów oraz łatwy sposób aplikacji za pomocą ogólnodostępnych narzędzi takich jak pędzel, wałek czy metoda natryskowa.

 

4 ECO wiodący dystrybutor i instalator ekologicznych rozwiązań w Polsce

 

4 ECO to kielecka firma, która poprzez dynamiczny rozwój i zaangażowanie swoich pracowników szybko stała się wiodącym przedsiębiorstwem z branży OZE na terenie całego kraju. Oprócz komponentów fotowoltaicznych, grzewczych oraz termomodernizacyjnych oferuje ona również profesjonalny montaż i pomoc przy składaniu wniosków o dofinansowanie.

Panele fotowoltaiczne

W 2020 roku firma 4 ECO zamontowała ponad 66,5 tysięcy paneli, które łącznie posiadały 20,5 MWp mocy. Konstrukcje te zainstalowane zostały na terenie całego kraju, gwarantując ekologiczną moc tysiącom ludzi.

Kontakt w sprawie produktów:

4 ECO Sp. z o.o.
tel. +48 533 012 231
www: 4-eco.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Fotowoltaika i systemy magazynowania energii - nowe przepisy od 1 kwietnia 2022 roku

Fotowoltaika i systemy magazynowania energii - nowe przepisy od 1 kwietnia 2022 roku

Instalacje fotowoltaiczne realizowane po 1 kwietnia 2022 roku, są rozliczane według... ¬ więcej...

 
Zmiany w fotowoltaice od 1 kwietnia 2022

Zmiany w fotowoltaice od 1 kwietnia 2022

Fotowoltaika staje się w Polsce coraz popularniejsza i stanowi ważną część systemu... ¬ więcej...

 
System EKTIN PV - kompleksowe rozwiązanie do nadzoru farm fotowoltaicznych

System EKTIN PV - kompleksowe rozwiązanie do nadzoru farm fotowoltaicznych

Zarządzanie farmami fotowoltaicznymi rozsianymi w różnych miejscach może... ¬ więcej...

 


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet