gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


Dlaczego warto zainwestować w regulatory pokojowe?

aktualizacja: 02-09-2021, 12:48 – artykuł promocyjny


Regulatory pokojowe to urządzenia elektroniczne, które łączą w sobie estetyczny wygląd z praktycznym zastosowaniem. Jakie możliwości dają i z jakich powodów warto zastanowić się nad ich zakupem oraz montażem w pomieszczeniach?

Czym są i jak działają regulatory pokojowe

 

Czym są i jak działają regulatory pokojowe

 

Nowoczesne regulatory pokojowe to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone do pomiaru i utrzymania komfortowej temperatury w pomieszczeniach, w których są zamontowane. W zależności od modeli różnią się designem oraz liczbą i rodzajem obsługiwanych funkcji. Czy i dlaczego warto w nie zainwestować?

 

1. Komfortowa, dopasowana do potrzeb temperatura w pomieszczeniach

 

Każdy z regulatorów pokojowych jest przystosowany do mierzenia temperatury powietrza i umożliwia zmianę parametrów zgodnie z własnymi preferencjami, potrzebami domowników, ich aktywnościami oraz porą dnia.

 

2. Mniejsze rachunki za ogrzewanie

 

Sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, w tym regulatory pokojowe, wspierają proces racjonalnego zużycia paliwa, dzięki czemu pozwalają znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń.

 

3. Wygodna obsługa urządzenia

 

Regulatory pokojowe działają na tyle intuicyjnie, że może je obsłużyć praktycznie każdy, bez wstępnego przygotowania. Zmiany parametrów pracy można dokonywać intuicyjnie z poziomu wyświetlacza.

 

4. Duży wybór dostępnych modeli

 

W ofercie firmy TECH Sterowniki znajdują się różne modele dwustanowych regulatorów pokojowych. Wśród nich znajdują się najprostsze regulatory +/–, regulatory dobowe pracujące w dwóch przedziałach czasowych (dzień/noc) oraz bardziej rozbudowane, regulatory pokojowe tygodniowe, a wśród nich modele natynkowe oraz podtynkowe. Dostępne są także regulatory z WiFi oraz regulatory z komunikacją OpenTherm.

 

5. Wygodny montaż

 

Wśród regulatorów pokojowych są zarówno urządzenia przewodowe, jak i bezprzewodowe. Dzięki temu można je zamontować także w już urządzonych pomieszczeniach bez zbędnego bałaganu i konieczności przerabiania instalacji. Wśród dostępnych modeli są regulatory natynkowe i podtynkowe.

 

6. Kontrola i edycja pomiarów także poza domem

 

Wśród regulatorów pokojowych znajdują się modele z wbudowanym modułem WiFi, który umożliwia zarządzanie temperaturą także przez internet. To wygodne rozwiązanie, gdy zapomnimy czasowo obniżyć temperaturę czy też ją podwyższyć. Innymi słowy, można zarządzać temperaturą bez względu na czas i miejsce.

 

7. Estetyczny design

 

Regulatory pokojowe dzięki swojemu minimalistycznemu designowi świetnie wpisują się zarówno w aranżację tradycyjnego, jak i nowoczesnego domu. Uniwersalna kolorystyka (biała lub czarna obudowa) oraz niewielki rozmiar to atuty, dzięki którym urządzenia dobrze prezentują się na ścianach w pomieszczeniach.


Chętnych poczytać więcej na temat rodzajów dostępnych regulatorów, ich wyglądu i działania zachęcamy do zapoznania się z najnowszym, tegorocznym katalogiem. W materiałach reklamowych dostępnych na stronie: www.techsterowniki.pl można znaleźć informację na temat konkretnych modeli urządzeń dostępnych w ofercie.

Kontakt w sprawie produktów:

TECH STEROWNIKI
tel. +48 33 330 00 07
www: www.techsterowniki.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet