gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

SalusFerro  

EsbeRoth Polska

   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

polecamy

nVent - ogrzewanie elektryczne


Przesiądź się na elektryka - nowe elektryczne kotły grzewcze marki BOSCH

artykuł promocyjny


Marka Bosch wprowadza nową rodzinę kotłów elektrycznych pod nazwą Tronic Heat 3500. Urządzenia te przeznaczone są do centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Nadają się zarówno do nowych budynków, jak i tych modernizowanych. Są ekologiczne, przyjazne w obsłudze i łatwe w montażu. Typoszereg obejmuje 7 modeli w mocach od 4 do 24 kW, co pozwala dobrać optymalną moc kotła do indywidualnych potrzeb. Urządzenia posiadają wbudowane naczynie wzbiorcze oraz pompę obiegową do c.o. Dostępna automatyka odpowiada za oszczędną pracę, oraz utrzymanie komfortu cieplnego w ogrzewanych pomieszczeniach.

Przesiądź się na elektryka - nowe elektryczne kotły grzewcze marki BOSCH

 

Bez komina, bez dodatkowych instalacji...

 

Kotły elektryczne Tronic Heat 3500 w prosty sposób ogrzewają domu i przygotowują ciepłą wodę użytkową. Nie potrzebują podłączenia do sieci gazowej. Nie wymagają także komina. Wystarczy przyłącze do sieci elektrycznej. Niewielkie wymiary i nowoczesny design dają dużą swobodę w wyborze miejsca montażu. Urządzenia charakteryzują się czystą i cichą pracą. Wbudowane styczniki są praktycznie bezgłośne, a urządzenie w trakcie pracy nie emituje żadnych spalin.

 

Sprawdza się wszędzie

 

Nowe elektryczne kotły grzewcze marki BOSCHNowy kocioł elektryczny Bosch idealnie sprawdza się w nowych oraz modernizowanych obiektach. Może służyć jako urządzenia samodzielne zasilające układ centralnego ogrzewania i ewentualnie ciepłej wody użytkowej. Co więcej, nadaje się również do współpracy z innym źródłem ciepła np. kotłem stałopalnym lub pompą ciepła. Pełni wówczas funkcję urządzenia zabezpieczającego np. na wypadek awarii głównego źródła ciepła lub jego konserwacji. W przypadku kotłów na paliwa stałe może uruchamiać się wtedy, gdy w kotle zostanie zużyte całe paliwo i temperatura zasilania c.o. zacznie spadać. Zapewnia on wówczas ciągłe utrzymanie komfortu cieplnego do czasu ponownego załadowania kotła stałopalnego. Może również pełnić funkcję szczytowego źródła ciepła np. w sytuacji, kiedy pompa ciepła nie jest dobrana (ze względów ekonomicznych) na skrajne parametry obliczeniowe i w przypadku ich wystąpienia moc pompy będzie niewystarczająca. Wtedy kocioł elektryczny dogrzeje odpowiednio wodę. Przygotowanie ciepłej wody użytkowej realizowane jest przy współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u. Do podłączenia zasobnika potrzebny jest zestaw przyłączeniowy stanowiący wyposażenie dodatkowe. Zestaw składa się z zaworu 3-drogowego, siłownika i dodatkowego czujnika NTC.

 

Opłacalna inwestycja

 

Tronic Heat 3500 to inwestycja, która daje oszczędności. Kupujemy jedynie urządzenie (ewentualnie dodatkowe akcesoria). Odchodzą nam koszty instalacji komina oraz wykonania przyłącza gazowego. Samo urządzenie jest relatywnie tańsze niż inne źródła ciepła. Przy współpracy z instalacją fotowoltaiczną możemy zaoszczędzić jeszcze więcej. Zaawansowane sterowanie gwarantuje optymalne zużycie energii. Warto jednak pamiętać, że wybór sposobu ogrzewania powinna poprzedzić analiza kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych, która pomoże wybrać najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie.

 

Pełna kontrola

 

Optymalizacja pracy kotła to realne oszczędności przy utrzymaniu stałego komfortu cieplnego, a Tronic Heat 3500 ma zaawansowane układy sterowania. Możliwość sterowania pracą kotła w zależności od temperatury w pomieszczeniu przy wykorzystaniu regulatora pokojowego, można rozszerzyć o sterowanie pogodowe realizowane za pomocą modułu EKR (wyposażenie dodatkowe), które zależy od temperatury zewnętrznej.

 

Żyj eko, żyj bezpiecznie

 

Tronic Heat 3500 to:

  • brak emisji spalin, czyli czystsze powietrze
  • brak zasilania gazem, czyli Twoja rezygnacja z wykorzystania paliw kopalnych
  • brak płomienia i spalin, czyli Twoje bezpieczeństwo użytkowania

 

Jakość marki Bosch

 

Tronic Heat 3500 to nowoczesny design, który stał się cechą charakterystyczną dla wszystkich urządzeń tej marki. Zastosowanie najlepszych materiałów i najwyższej jakości wykonania daje możliwość przedłużenia gwarancji na urządzenia do 5 lat. 

Kontakt w sprawie produktów:

Robert Bosch Sp. z o.o.
Bosch Termotechnika

tel. 801 600 801
www: www.bosch-termotechnika.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Drogie ogrzewanie. Jak poradzić sobie z podwyżkami? - Poznaj rozwiązania Stiebel Eltron

Drogie ogrzewanie. Jak poradzić sobie z podwyżkami? - Poznaj rozwiązania Stiebel Eltron

Sezon grzewczy 2022/2023 będzie stanowić prawdziwe wyzwanie dla wielu domostw w Polsce.... ¬ więcej...

 
Elektryczne ogrzewanie domu. Jedno rozwiązanie, wiele korzyści

Elektryczne ogrzewanie domu. Jedno rozwiązanie, wiele korzyści

Czy ekologia oraz klimat mają jakikolwiek wpływ na nasze codzienne decyzje? A może... ¬ więcej...

 
Elterm - 30 lat w branży instalacyjnej

Elterm - 30 lat w branży instalacyjnej

Firma Elterm to polski producent, który właśnie świętuje swoje 30-lecie... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet