gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON FotonHewalex

nVent     Galmet

SalusFerro  

EsbeRoth Polska

   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

polecamy

Junkers - patron


Jeszcze więcej możliwości - nowy Ecoflex VIP od Uponor

artykuł promocyjny


Z jednej strony wyjątkowo elastyczne, z drugiej cechujące się niesamowitą wytrzymałością. Do tego doskonała wydajność oraz redukcja strat ciepła. Uponor Ecoflex VIP to nowa generacja rur preizolowanych dedykowanych lokalnym i miejskim sieciom ciepłowniczym.

Jeszcze więcej możliwości - nowy Ecoflex VIP od Uponor

Rury preizolowane Ecoflex VIP to nowy model przygotowany przez Uponor – wiodącego międzynarodowego dostawcę rozwiązań dla instalacji wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania i chłodzenia. Produkt przeznaczony dla lokalnych i miejskich sieci ciepłowniczych rozwiązuje dotychczasowe problemy i wyznacza nową jakość. Inżynierowie Uponor opracowali rury preizolawane łączące w jednym produkcie wydajność w zakresie strat ciepła rur stalowych z elastycznością rur izolowanych. Dzięki zastosowanych próżniowych paneli izolacyjnych osiągnięto wyjątkowo niską wartość lambda przy jednoczesnym ograniczeniu wielkości średnicy.

 

Połączenie najbardziej pożądanych cech

 

Generacja Ecoflex VIP - która ma do 30% mniejszą średnicę w porównaniu z konwencjonalnymi rurami izolowanymi miękką pianką - cechuje się bardzo niską wartością lambda dla materiału izolacyjnego, wynoszącą <0,004 W/mK. Rury dzięki swojej wyjątkowej elastyczności to również szybsza instalacja, a co za tym idzie – zdecydowanie mniejszy wpływ na inne prace, prowadzone aktualnie na budowie. W porównaniu z rurami stalowymi montaż krótszy jest nawet do 60%! Ecoflex VIP w kwestii czasu instalacji wygrywa również z elastycznymi rurami preizolowanymi z twardej pianki PUR. Tu różnica w czasie montażu może wynieść do 20%. Ponadto cyfrowe modele rur Ecoflex VIP, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów Uponor, zostały wdrożone do zintegrowanej platformy BIM, umożliwiając projektowanie instalacji w wirtualnej przestrzeni.

 

Poznaj zintegrowaną platformę Uponor BIM:

 

http://www.uponor.pl/instalacje/specyfikacja/platforma-uponor-bim

Na uwagę zasługują również efekt zastosowanych rozwiązań, który ogranicza straty występujące podczas przesyłu. Dzięki zastosowanej technologii Vacuum Insulation Panel straty ciepła zostały zredukowane o 60%. Ponadto występuje tu mniejszy spadek temperatury czynnika grzewczego.

 

Dowiedz się więcej:

 

http://www.uponor.pl/instalacje/produkty/ecoflex-sieci-preizolowane/ecoflex-vip

Jeszcze więcej możliwości - nowy Ecoflex VIP od Uponor

 

Ecoflex VIP przyjazny środowisku

 

Produkt o świetnych parametrach, które poprawiają jakość oraz redukują koszty pracy instalacji ciepłowniczej, ma również pozytywny wpływ na środowisko. Uponor zredukował ilość materiałów ropopochodnych wykorzystywanych do produkcji Ecoflex VIP. Ponadto dzięki efektywnym parametrom ta generacja rur preizolowanych ogranicza emisję CO2 w całym cyklu życia instalacji oraz wpisuje się w spełnianie światowych standardów zrównoważonego rozwoju, przyczyniając się do walki ze zmianami klimatycznymi.

 

Elastyczne rury preizolowane Uponor Ecoflex

 

Ecoflex to cała gama produktów rur preizolowanych, kształtek i akcesoriów spełniających najsurowsze wymagania w kwestiach bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz wydajności.  Swoje zastosowanie znajdują w sieciach cieplnych oraz w dystrybucji ciepłej wody użytkowej i zimnej wody oraz w systemach chłodniczych. Produkty Ecoflex wykorzystywane są zarówno w nowych, jak i rozbudowanych sieciach.

 

Poznaj rury preizolowane Ecoflex:

 

http://www.uponor.pl/instalacje/produkty/ecoflex-sieci-preizolowane

Kontakt w sprawie produktów:

Uponor Sp. z o.o.
tel. (22) 731 01 00
www: www.uponor.pl/pl-pl/instalacje/
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
ESBE ogłasza nową promocję na grupy pompowe

ESBE ogłasza nową promocję na grupy pompowe

Od 6 marca można skorzystać z promocji firmy ESBE na grupy pompowe. Teraz do zakupionych... ¬ więcej...

 
Nowe pompy AFRISO APH

Nowe pompy AFRISO APH

Wydajność, uniwersalność i niezawodna praca. Nowe pompy AFRISO APH zapewniają... ¬ więcej...

 
Zestawy mieszające BPS z nową pompą AFRISO APH

Zestawy mieszające BPS z nową pompą AFRISO APH

Planując dużą, rozbudowaną instalację grzewczą, np. taką, która ma połączyć... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet