Zamocowania i łączniki ciesielskie na platformie merXu

artykuł promocyjny


Firmy z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Estonii. Ponad 1500 zweryfikowanych sprzedawców i tysiące produktów. Tak działa platforma merXu, która pozwala w jednym miejscu prowadzić międzynarodowy handel i negocjować ceny bezpośrednio z dostawcami.

Platforma merXu

 

Platforma merXu ułatwia firmom handel w sieci, a swoim zasięgiem obejmuje kraje z Europy Środkowo-Wschodniej. Dla wszystkich przedsiębiorstw z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Estonii – kupujących i sprzedających, korzystanie z platformy jest bezpłatne.

 

Poniżej prezentujemy ofertę z kategorii Zamocowania i łączniki ciesielskie. Przykładem mogą być kotwy gruntowe stosowane przy różnych konstrukcjach połączonych z podłożem typu wiaty, ogrodzenia, place zabaw. Wykonane z elektrogalwanizowanego metalu, dzięki czemu wykazują odporność na czynniki pogodowe i rdzewienie.

Kotwy gruntowe

Kotwy do słupków przydadzą się przy wznoszeniu ogrodzeń. Posiadają spiralną końcówkę do zamocowania w ziemi. Dzięki fabrycznie wywierconym otworom kotwy zapewniają solidną podstawę i bezpieczne mocowanie ogrodzeń, pergoli i innych konstrukcji na zewnątrz.

Kotwy do słupków

W kategorii Zamocowania uniwersalne (wtykowe) znajdziemy kołki i kotwy do połączeń z betonem jak na przykład kotwa M8x90 STAL nierdzewna A4 do betonu sztancowanego z atestem ETA.

kotwa M8x90 STAL nierdzewna A4 do betonu sztancowanego z atestem ETA

Innym przykładem może być kołek rozporowy wchodzący w skład oferty technologii kotwienia od czeskiej firmy Killich s.r.o.

Wśród złączek ciesielskich znajdziemy również Zawiasy i zasuwy niezastąpione w wielu pracach konstrukcyjnych. Przykładem są zawiasy M20 CR20P z kołnierzem z serii Golden Line Rolling Center. Produkt wysyłany z Czech, z możliwością indywidualnej wyceny.

zawiasy M20 CR20P z kołnierzem

Zawiasy mogą mieć również bardziej dekoracyjny charakter, czego przykładem jest profilowany zawias konstrukcyjny. Jego rozmiar to 160x35 mm, posiada wykończenie w kolorze czarnym komaxit.

Profilowany zawias konstrukcyjnyZawias czarny, ocynk

 

merXu pozwala na kompleksowe zaopatrzenie. Platforma zapewnia możliwość negocjowania cen, a w tym roku ten kanał sprzedaży jest całkowicie bezpłatny. Użytkownicy mogą liczyć na liczne promocje dostępne w zakładce >> PROMOCJE

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: pomoc@merxu.com


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


Zobacz także
Instalacje szyte na miarę gwarancją efektywności i niskich kosztów

Instalacje szyte na miarę gwarancją efektywności i niskich kosztów

Rozwiązania systemowe – to termin, który zaczyna zyskiwać na popularności... ¬ więcej...
 
Podatek od deszczu 2023 - kto zapłaci?

Podatek od deszczu 2023 - kto zapłaci?

Opłata deszczowa weszła w życie już na początku 2018 roku. Jest to podatek za zmniejszenie... ¬ więcej...
 
Czym przykryć dach garażu?

Czym przykryć dach garażu?

Szczelność dachu garażu jest niezwykle ważna z kilku powodów. Przede wszystkim... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook