gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


CED'OR PRO - rewolucyjny odpływ do łazienki

aktualizacja: 11-06-2021, 11:22 – artykuł promocyjny


Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej wyobraźni? Choć wydaje się to piękną mrzonką bez realistycznego pokrycia, to coraz częściej łamane są kolejne bariery i wprowadzane rozwiązania, które wcześniej wydawały się mało rzeczywiste. Producent odpływów liniowych CED’OR postanowił, choć w małym stopniu stworzyć świat pozbawiony barier. No może nie cały, ale przynajmniej ten łazienkowy. Tak powstała marka CED'OR PRO, która jest początkiem łazienkowej rewolucji opartej na rozwiązaniach i możliwościach, które do tej pory były poza zasięgiem. Innowacyjne odpływy prysznicowe wypełniają lukę w zakresie funkcjonalności i designu. CED'OR PRO zadebiutowały 26 kwietnia 2021 roku i są odpowiedzią na potrzebę tworzenia łazienek dopasowanych do naszych indywidualnych preferencji bez względu na styl czy rodzaj łazienki. Warto jednak poznać ten produkt od podstaw!

Idealny odpływ prysznicowy

Producent ma duże doświadczenie oraz zna branżę z różnej perspektywy, gdyż współpracuje z architektami, projektantami, inwestorami, deweloperami i instalatorami, co pozwala doskonale poznać problemy i wyzwania, z jakimi mierzą się na każdym etapie swojej pracy. Rynek oferuje wiele odpływów prysznicowych, ale wciąż brakowało modelu łączącego w sobie najbardziej pożądane cechy funkcjonalne, designerskie i techniczne. Zanim rozpoczęto prace nad nowym modelem, przeprowadzono badania w formie VIDI (wirtualny indywidualny wywiad) z przedstawicielami grupy osób związanych z projektowaniem wnętrz i osób związanych ze sprzedażą w salonach łazienkowych.
 

Jak dowodzą badania, idealny odpływ to taki, który cechuje się estetycznym, minimalistycznym designem, jest łatwy w czyszczeniu, nie zapycha się, szybko odbiera wodę i ma niski poziom osadzenia w posadzce, dzięki czemu można było go zamontować w każdej łazience.
 

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy i rozmów ze specjalistami z branży zaowocowało powstaniem IDEALNEGO odpływu prysznicowego, takiego baz wad! Nie wierzysz?

Idealny odpływ prysznicowyIdealny odpływ prysznicowyIdealny odpływ prysznicowy

 

Poznaj CED'OR PRO i przekonaj się sam!

 

CED'OR PRO jest marką odpływów prysznicowych, występujących w formie odwodnień liniowych i ściennych. Cechują się genialnie trwałą konstrukcją opartą na wysokiej jakości stali nierdzewnej. Uwagę przyciągają mocno minimalistycznym i estetycznym designem. Głównym założeniem CED'OR PRO stało się wyeliminowanie ograniczeń, z jakimi mierzyli się architekci i projektanci. Szeroki wachlarz kolorów maskownic to jeden ze sprzymierzeńców idealnego dopasowania. W podstawowej ofercie znajdziemy maskownice w kolorze złota, różowego złota, stalowym, czarnym, białym i do zabudowy. Nie zapomniano również o różnorodności struktur — maskownice są dostępne w lśniącej, chromowanej wersji oraz w wersji szczotkowanej, bardziej matowej.

Idealny odpływ prysznicowy

Jednak i na tym nie koniec! W kwestii koloru maskownic naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia - producent daje możliwość personalizacji tego elementu i pomalowania go na dowolny z dostępnych kolorów z palety RAL.

Idealny odpływ prysznicowy

Na użytkowników czeka jeszcze jedna niespodzianka. W odpływach tej marki mamy dwie maskownice - bazową i dekoracyjną. Ta pierwsza jest zawsze w kolorze czarnym (jak rynienka), a na nią jest zakładana maskownica dekoracyjna, którą możemy wykorzystać w dowolnym momencie. Jeśli po kilku latach zapragniemy wymienić deszczownicę na złotą, z łatwością dopasujemy do niej również kolor maskownicy. Tak wiele możliwości daje tylko CED'OR PRO!

Idealny odpływ prysznicowy

CED'OR PRO dostarcza nie tylko innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, ale dba także o aspekty technologicznego zaawsowania. Przykładem jest opatentowana technologia zintegrowanego syfonu AQUALOW wraz z ogromną przepustowością 0,85 l/s, dzięki czemu woda nie wylewa się poza strefę prysznicową, nawet przy zaawansowanych systemach nawadniania. Co więcej, syfon AQUALOW posiada zdejmowany daszek rewizyjny, który zapewnia stały dostęp do wnętrza odpływu. Zastosowane rozwiązania przyczyniły się do tego, że odpływ się nie zapycha i praktycznie nie wymaga czyszczenia, zwłaszcza że rynienka jest pokryta specjalną powłoką architektoniczną utrudniającą osiadanie zanieczyszczeń.

 

System AQUALOW posiada dodatkową opcję uzupełniającą - membranę OWM, czyli One Way Membrane. Daje ona nam pewność, że z odpływu nigdy nie będą wydobywać się przykre zapachy! Problem ten najczęściej dotyka mieszkańców bloków, w których funkcjonuje stary system kanalizacji lub zostały popełnione błędy montażowe. Wykorzystanie tej membrany powoduje, że zapachy nie mają możliwości wydobywania się, a my możemy cieszyć się w pełni wymarzoną łazienką. Zamontowanie i wyjęcie tego elementu jest możliwe w dowolnym momencie.

 

CED'OR PRO to odpływ o prawdopodobnie najniższej wysokości zabudowy - wynosi ona jedyne 49 mm! Dzięki temu jego montaż jest możliwy w każdej łazience. Co więcej, producent dalej możliwość kolejnej jego personalizacji - wykonania tego odpływu w dowolnej, nawet nietypowej długości. Wszystko po to, żeby jak najbardziej dopasować go do Twojej łazienki.

 

Jak widać, odpływ został pozbawiony wszystkich wad. Zaproponowane rozwiązania zostały wdrożone z myślą o przyszłych użytkownikach, którzy zyskują możliwość stworzenia łazienki bez żadnych ograniczeń. Design, dobór materiałów, zastosowane technologie - wszystko jest na najwyższym poziomie. Warto zwrócić uwagę, że jest to produkt, który w 100% powstał w Polsce. Dzięki niemu architekci, projektanci, deweloperzy czy monterzy zyskują zupełnie nowy wachlarz możliwości. Jeśli nie wierzyłeś, że produkt idealny może powstać, to teraz już wiesz, że jest to możliwe!

Kontakt w sprawie produktów:

Oficjalny dystrybutor produktów marki CED'OR:
LETS GROW SP. Z O.

tel. +48 94 721 38 98
www: www.cedorpolska.pl
www.sklep-cedor.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jaka pompa do przydomowej oczyszczalni ścieków?

Jaka pompa do przydomowej oczyszczalni ścieków?

Dlaczego stosujemy Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Zastosowanie przydomowych... ¬ więcej...

 
Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć... ¬ więcej...

 
Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Wilo-Isar BOOST5 to nowość na rynku hydroforów. Ma uniwersalne zastosowanie... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet