gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Osprzęt elektroinstalacyjny Ospel z powłokami antybakteryjnymi

aktualizacja: 01-07-2021, 06:12 – artykuł promocyjny


Kuchnia, łazienka, suszarnia to idealne miejsca do rozwoju wszelkich mikroorganizmów. Wszechobecne bakterie są poważnym zagrożeniem dla zdrowia człowieka. Aby zapobiec ich rozmnażaniu coraz częściej na powierzchniach sprzętów używanych w gospodarstwie domowym i obiektach użytku publicznego stosuje się powłoki antybakteryjne.

Ospel gniazda brzgoszczelne

 

OSPEL, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom

 

„Nasza firma proponuje serię produktów AS Antybakteryjny, w której zastosowano technologię pokrywania powierzchni osprzętu, lakierem, w którego skład wchodzi szkło fosforanowo-srebrowe. Osprzęt elektroinstalacyjny, a w szczególności: łączniki, ściemniacze, gniazda to wyposażenie każdego mieszkania, biura, pomieszczenia użyteczności publicznej, które jest bardzo często dotykane. Można powiedzieć, że jest ogniskiem przenoszenia bakterii”. Wyjaśnia Beata Pandel z działu Promocji OSPEL S.A.

 

Jony srebra - ochrona przed wirusami i bakteriami

 

Srebro jest naturalnym środkiem antyseptycznym stosowanym od tysiącleci. Jony srebra wiążą enzymy bakterii, jednocześnie ograniczając ich namnażanie i powodując całkowite wyginięcie.

 

Skuteczna i trwała ochrona przez cały czas

 

„Srebro, prócz antyseptycznych właściwości, może pochwalić się też inną, niezwykle cenną cechą. Powłoka utworzona z jonów srebra jest praktycznie niezmywalna, mimo częstej i intensywnej eksploatacji” dodaje Beata Pandel.

Stosując antybakteryjne powłoki w kuchni, gwarantuje się użytkownikom bezpieczeństwo i higieniczną czystość, nie martwiąc się o rozprzestrzenianie wirusów czy grzybów. Jest to bardzo ważne szczególnie w pomieszczeniach takich jak: łazienka czy suszarnia, gdzie idealnie sprawdzą są gniazda bryzgoszczelne. Jony srebra działają cały czas, w dzień i w nocy, nie potrzebując żadnej energii czy zasilania, na bieżąco likwidując chorobotwórcze bakterie i zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się. Od kiedy udowodniono, że srebro ma właściwości antybakteryjne nie ustają prace nad ulepszaniem powłok antybakteryjnych. Wspomniane rozwiązania można znaleźć w ofercie łączników dwugrupowych, łączniku hotelowym z podświetleniem i innych produktach z serii AS Antybakteryjny.

 

Szkło fosforanowo-srebrowe w powłoce osprzętu elektroinstalacyjnego

 

Szkło fosforanowo-srebrowe likwiduje ponad 99% bakterii i hamuje ich rozprzestrzenianie. Jego przeciwbakteryjne działanie opiera się również na zawartości srebra. Szkło to stosowane jest przy wytwarzaniu antybakteryjnych powłok i implantów zapobiegających najczęstszym zakażeniom.

Pokrywy sprzętu elektroinstalacyjnego serii AS Antybakteryjny firmy Ospel pokryte są lakierem z dodatkiem szkła fosforanowo-srebrowego. Badania przeprowadzone w akredytowanym laboratorium wykazały pełną zgodność z wymaganiami europejskimi w zakresie ochrony antybakteryjnej, a w szczególności zgodność z wymaganiami, zawartymi w normie ISO 22196. Seria As Antybakteryjny dostępny jest w kolorze białym.

Kontakt w sprawie produktów:

Ospel S.A.
tel. (32) 673 71 06
www: ospel.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!
 
Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników... ¬ więcej...

 
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet