gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


W dobie pandemii higiena jest na 1 miejscu

aktualizacja: 02-06-2021, 05:59 – artykuł promocyjny


Pandemia od ponad roku jest tematem numer jeden na portalach internetowych, w telewizji czy gazetach. Sytuacja, w której znajduje się cały świat spowodowała, że sprawy higieny i rozwiązań, które pomogą ją zachować, stały się niezwykle ważne. Dlatego warto pomyśleć nad wprowadzeniem zmian, które zostaną z nami na dłużej, czy to w domu, czy na przykład w biurze. Wiele higienicznych udogodnień nie wymaga remontu, a tylko niewielkiej zmiany wyposażenia, takiej jak bateria łazienkowa.

Samba New bateria łazienkowa bezdotykowa

 

Po pierwsze: myjmy ręce! Łazienka w domu i biurze

 

W obecnych czasach częste mycie rąk to podstawa higieny, dlatego warto wprowadzić w tej kwestii niedużą zmianę. Idealnym a zarazem innowacyjnym rozwiązaniem będzie montaż baterii uruchamianej bezdotykowo. Dostępne na rynku produkty są odpowiedzią na specyficzne wymagania stawiane urządzeniom stosowanym zazwyczaj w biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Warto jednak pamiętać, że bezwzględne zachowanie zasad higieny, łatwość i niezawodność to cechy, które doskonale sprawdzą się także w domowej łazience.

Salto bateria łazinkowa bezdotykowa

Bateria uruchamiana bezdotykowo ułatwia komfortowe mycie rąk i minimalizuje ryzyko przetrwania drobnoustrojów na powierzchni kranu (nie trzeba go dotykać brudnymi dłońmi), dobrym przykładem takiej baterii będzie: Salto czy Samba New marki KFA Armatura, dzięki zamontowanej fotokomórce nie ma konieczności dotykania pokręteł w celu uruchomienia strumienia wody i poprzez to zapobiega roznoszeniu się bakterii i zarazków.
Co ważne, łatwo można ją zamontować w funkcjonującej już łazience, bez potrzeby jakiegokolwiek remontu. Zależnie od potrzeb i możliwości danego pomieszczenia, baterie Salto i Samba NEW mogą być podłączone do zasilania za pomocą zasilacza 230V lub 4 baterii typu AA.

 

Po drugie: oszczędzajmy wodę i dbajmy o środowisko

 

Baterie sensorowe są wyrazem troski o środowisko naturalne poprzez system oszczędnościowy wody. Sensory to maksymalnie skrócony czas użytkowania baterii, czyli znaczące zmniejszenie zużycia wody. A poza tym baterie te są zaprojektowane na nieduży przepływ wody. Jest to zaleta warta podkreślenia, bo oszczędzanie wody to jeden z kluczowych wzywań współczesnego świata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ponad miliard ludzi na świecie nie ma w ogóle dostępu do czystej wody pitnej. Dlatego każda zaoszczędzona kropla jest na wagę złota.

 

Po trzecie: ułatwiajmy sobie życie z komfortowymi rozwiązaniami

 

Baterie bezdotykowe są idealnym rowiązaniem szczególnie, jeśli w domu są dzieci – ich talent do brudzenia łazienki jest ogromny, poza tym samoczynne wyłączenie przepływu po zakończeniu mycia rąk to pewność, że pociechy nie zostawią odkręconego kranu na długi czas.

 

Zdrowie jest najważniejsze

 

O tym, że zdrowie jest niezwykle ważne, nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególnie w obecnych czasach troska o nie nabrała wyjątkowego znaczenia. Każde rozwiązanie, które wesprze nas w walce z wirusami i obroni przed chorobą jest więcej niż mile widziane. Wymiana baterii w łazience czy w kuchni nie wymaga ani wielkiego remontu, ani dużych nakładów finansowych, a komfort i wygoda zostaną z nami na lata. Przy okazji zatroszczymy się o środowisko i zaoszczędzimy na rachunkach za wodę. Same plusy!

Bateria łzienkowa bezdotykowa Salto

Kontakt w sprawie produktów:

KFA Armatura
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl
www.facebook.com/KFAArmatura
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Designerskie baterie umywalkowe

Designerskie baterie umywalkowe

Używamy jej praktycznie codziennie i po wielokroć. To jedno z najintensywniej eksploatowanych... ¬ więcej...

 
Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Urządzając łazienkę, nie ominie nas wybór podstawowego wyposażenia, bez... ¬ więcej...

 
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet