AB BECHCICKI na merXu - przegląd produktów

artykuł promocyjny


AB BECHCICKI to firma dystrybucyjna specjalizująca się w materiałach budowlanych i wykończeniowych od znanych i cenionych producentów. Swoją ofertę prezentuje również na największej w Europie Środko-Wschodniej platformie sprzedażowej merXu, działając na terenie całego kraju. Poniżej przykładowe produkty z szerokiego asortymentu firmy.

 

Sprawdź >> Co kupisz na merXu
Zobacz >> Jak kupować na merXu

 

Okna dachowe FAKRO

 

Okna dachowe FAKRO o konstrukcji obrotowej zostały wykonane z wielokomorowych profili PVC wewnętrznie wzmocnionych ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Dzięki takiej konstrukcji charakteryzują się dużą stabilnością i znacznie mniejszym ryzykiem odkształcaniu się profili. W ofercie znajdziemy różne warianty tego typu okien. 

Okna dachowe FAKRO

 

Żaluzje, rolety i inne akcesoria do okien

 

Kupując okna Fakro, możemy od razu dobrać odpowiednie do nich przesłony w postaci żaluzji lub rolet dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej, w różnym wykończeniu oraz dopasowane do rozmiaru dostępnych modeli okien. To bardzo wygodne rozwiązanie.  

Żaluzje, rolety i inne akcesoria do okienŻaluzje, rolety i inne akcesoria do okien

 

Chemia budowlana

 

Farby, tynki, impregnaty i inne środki wykończeniowe stanowią szeroką ofertę firmy w ramach kategorii chemia budowlana.

Chemia budowlana od AB BECHCICKIChemia budowlana od AB BECHCICKIChemia budowlana od AB BECHCICKI

Tynk mozaikowy TERMO ORGANIKA     Tynk akrylowy CERESIT               Tynk akrylowy MAGNETIC NEO          

Chemia budowlana od AB BECHCICKIChemia budowlana od AB BECHCICKI

Farba ALTAX Viva Home         Masa tynkarska podkładowa ARSANIT

 

Stan surowy

 

W kategorii Budownictwo - stan surowy znajdziemy produkty przeznaczone do izolacji cieplnej. Styropiany fasadowe, podłogowe, elewacyjne o różnych parametrach od wiodących producentów takich jak STYROPMIN, ARSANIT, IZOTERM, POLSTYR. Produkty te mogą być wykorzystywane do ocieplenia dachów, podłóg, wieńców i nadproży, fasad budynków i innych przestrzeni wymagających izolacji termicznej.

Produkty przeznaczone do izolacji cieplnejProdukty przeznaczone do izolacji cieplnej

 

Elektrotechnika i oświetlenie

 

W dziale Elektrotechnika i oświetlenie możemy nabyć różnego rodzaju czujki, sterowniki oraz zasilacze, piloty, przełączniki i inne tego typu elementy pomagające zarządzać różnymi instalacjami. Przykładem może być inteligentny czujnik klimatu VELUX ACTIVE KLA 300 EU do zastosowania wewnątrz budynku na poddaszu. Pozwala on na kontrolę klimatu w budynku. Mierzy temperaturę, wilgotność powietrza, a nawet ilość dwutlenku węgla. Urządzenie umożliwia kompleksową kontrolę klimatu pomieszczeń poprzez współpracę z wybranymi modelami okien dachowych VELUX.

Elektrotechnika i oświetlenie

Zobacz również inne produkty oferowane przez AB BECHCICKI

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet