intersoft

Co nowego w Integris+ 2021?

aktualizacja: 20-04-2021, 09:49 – artykuł promocyjny


Pogram lojalnościowy Integris+ 2021  Grupy SBS zrzesza aktywnych producentów branży instalacyjno-grzewczo-sanitarnej. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie internetowej programu Integris+.

Samochód Dacia Duster Comfort - jedna z nagród w programie Integris+ 2021

fot.: Samochód Dacia Duster Comfort - jedna z nagród w programie Integris+ 2021

 

Program cały czas się rozwija i wśród nagród co roku pojawiają się nowe atrakcyjne produkty. Podzielono je na dziewięć kategorii.

 

  • Narzędzia ręczne
  • Elektronarzędzia
  • Akcesoria
  • Odzież
  • Agregaty
  • Wózki
  • Bony
  • Pojazdy
  • Szkolenia

 

Cały katalog nagród jest dostępny na stronie w zakładce NAGRODY.

 

Co nowego w Integris+?

 

W programie pojawiły się nowe pojazdy. W 2021 roku zebrane punkty (628 800 punktów) można zamienić na Dacię Duster Comfort. O nowe produkty wiodących marek poszerzono także ofertę narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (Bosch. Stanley, Rothenberger). Zgodnie z oczekiwaniami partnerów programu, w ofercie pojawiły się również nowe wersje wózków paletowych.

 

Na co warto zwrócić uwagę w katalogu?

 

Prócz narzędzi, które zawsze się przydarzą i które warto co jakiś czas wymieniać, w ramach programu Integris+ można skorzystać z bogatej oferty szkoleń SEP. Oferowane są kursy elektryczne, energetyczne i gazowe. Integris+ daje także możliwość wymiany zgromadzonych punktów na bony SODEXO, karty podarunkowe Euro RTV AGD czy gift vouchery na atrakcje z Katalogu Marzeń.

Katalog programu Integris+2021

 

Integris+ współpracuje z liderami

 

W bieżące edycji programu udział bierze 41 marek producenckich. Kupując produkty z ich oferty zbiera się punkty, które później możńa wymienić na nagrody dostępne w katalogu. Więcej informacji odnośnie asortymentu w ramamch programu Integris+ znajduje się w regulaminie.

 

Chcesz być na bieżąco?

 

Podgląd strony internetowej programu lojalnościowego Integris +

Z myślą o uczestnikach programu przygotowano zaktualizowaną stronę internetową, gdzie regularnie pojawiają się nowe informacje o akcjach specjalnych, nowościach produktowych i wiadomości od producentów. W ramach programu funkcjonuje też mailing, ułatwiający uczestnikom programu bycie na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Kontakt w sprawie produktów:

SBS Sp. z o.o.
tel. 42/663 54 00
www: www.grupa-sbs.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet