Wiosenne promocje na platformie merxu - Darmowa dostawa i Bonus retrospektywny

aktualizacja: 29-03-2021, 09:09 – artykuł promocyjny


Funkcje na platformie merXu zapewniają gwarancję współpracy tylko ze zweryfikowanymi partnerami oraz bezpośredni kontakt z dostawcą z możliwością negocjacji cen. Wśród unikalnych rozwiązań znajdziemy również opcję darmowej dostawy i bonus retrospektywny. Na czym polegają wspomniane promocje?

 

Promocja „Darmowa dostawa”

 

Do końca kwietnia 2021 r. zarejestrowani użytkownicy merXu mogą korzystać z darmowego transportu wszystkich zakupów o wartości powyżej określonej kwoty minimalnej, wynoszącej netto nie mniej niż 100 PLN. Warto więc pospieszyć się z zakupami.

Promocja ?Darmowa dostawa?

Zerowe koszty dostawy dotyczą nie tylko zakupów u dostawców z Polski, ale także artykułów przemysłowych kupionych na platformie od sprzedających z Czech, Estonii, Litwy i Słowacji.
 

W czasie trwania promocji do każdego zakupu za kwotę nie mniejszą niż wymienione uczestnik może:

  • otrzymać  zwrot poniesionych kosztów dostawy, po dokonaniu Zgłoszenia Zakupu Promocyjnego, tytułem premii pieniężnej, w formie noty kredytowej, na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika na jego koncie użytkownika na Platformie merXu w zakładce Moje konto - profil firmy, lub
  • przenieść obowiązek zapłaty wystawionej przez Sprzedającego faktury lub faktury VAT, w części odpowiadającej wartości usługi transportowej, na Merxu.

 
Więcej informacji nt. szczegółów promocji w zakładce „Darmowa dostawa

 

Promocja „Bonus retrospektywny”

 

Drugą akcją trwającą od 15 marca 2021 r. jest promocja „Bonus retrospektywny”. Dotyczy ona zakupów na platformie merXu za określoną kwotę minimalną. Warunkiem udziału w promocji jest dokonanie zakupu lub zakupów produktów sprzedawanych za pośrednictwem platformy merXu za kwotę netto nie mniejszą niż 1000 PLN, w czasie nie dłuższym niż jeden miesiąc kalendarzowy, w okresie trwania promocji.

Promocja ?Bonus retrospektywny?

W czasie trwania promocji, po osiągnięciu określonej wartości zakupów promocyjnych w miesiącu kalendarzowym, w którym trwa promocja, klient uprawniony jest do otrzymania premii pieniężnej w wysokości:
 

Wartość zakupów Promocyjnych Wysokość Premii pieniężnej
od 1000 do 2 500 PLN 8% wartości zakupów
od 2501 do 4 000 PLN 9% wartości zakupów
od 4 001 do 6 000 PLN 10% wartości zakupów
od 6 001 PLN wartość ustalana indywidualnie


W przypadku, gdy Uczestnik nie osiągnie wartości zakupów promocyjnych uprawniającej do otrzymania premii pieniężnej w jednym miesiącu kalendarzowym, wartość zakupów promocyjnych jest sumowana w kolejnych miesiącach kalendarzowych, nie dłużej jednak niż do osiągnięcia wartości uprawniającej do otrzymania premii pieniężnej. Uczestnik otrzymuje premię pieniężną w formie noty kredytowej, na rachunek bankowy.
 
Szczegółowe zasady Promocji znajdują się na stronie „Bonus retrospektywny

 

KUPUJ na merXu - sprawdź nasze propozycje:
 

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet