Oszczędzanie energii - dwa rozwiązania z jednej ręki

artykuł promocyjny


Brama WinSelf i nagrzewnica EH to skuteczny system i niezawodna technologia od Winterwarm, która pozwala na oszczędne gospodarowanie energią w budynkach przemysłowych. Sprawdź, jak działa szybkobieżna brama rolowana samonaprawialna w połączeniu z nagrzewnicą elektryczną.

 

WinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialna

 

Bramy samonaprawialne to wciąż nowość na rynku. Winterwarm Polska, firma ze statusem jednego z liderów w zakresie biernych przegród pożarowych, specjalistycznych oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiektach, posiada w swojej ofercie szereg autorskich rozwiązań. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest brama WinSelf.

WinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialnaWinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialna

Bramę WinSelf wyróżnia specjalny, innowacyjny system, umożliwiający jej samoistne naprawienie po przypadkowym zderzeniu z dowolnym przedmiotem lub maszyną, natomiast automatyczny proces otwierania i zamykania wymusza wprowadzenie płaszcza bramy w prowadnice, zapewniając ciągłość pracy. Brama ma zastosowanie przede wszystkim w miejscach, gdzie istnieje duże natężenie ruchu i wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji. Oszczędność kosztów eksploatacyjnych poprzez redukcję strat ciepła, jak i poprawa jakości funkcjonowania obiektu to tylko kilka korzyści. 

WinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialnaWinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialnaWinSelf - szybkobieżna brama rolowana samonaprawialna

 

Elektryczna innowacja - nagrzewnica Winterwarm EH

 

Nagrzewnice EH to pierwsze elektryczne nagrzewnice wyprodukowane przez firmę Winterwarm, które są odpowiedzią na rosnącą z roku na rok popularność systemów fotowoltaicznych w Polsce. Zastosowanie nagrzewnic EH niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest prosty montaż niewymagający stosowania kominów oraz wysoka dynamika przejawiająca się szybko dostępnym strumieniem ciepłego powietrza. W odróżnieniu od wielu innych urządzeń, nagrzewnice EH cechują się bardzo niską masą oscylującą w przedziale 25-34 kg w zależności od mocy.

 Elektryczna innowacja - nagrzewnica Winterwarm EH Elektryczna innowacja - nagrzewnica Winterwarm EH

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem: NOWOŚĆ 2021 - nagrzewnica elektryczna Winterwarm EH

 

Oszczędzanie energii z Winterwarm Polska

 

Połączenie bramy WinSelf z nagrzewnicą Winterwarm EH to system oszczędzania energii o zdwojonej skuteczności z uwagi na redukcję strat ciepła oraz jego wytwarzanie we właściwych ilościach i w odpowiednim czasie. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie szczególnie w budynkach przemysłowych i specjalnych z dużym natężeniem ruchu magazynowego.

Zestawienie bramy szybkobieżnej z ogrzewaniem elektrycznym sprawdzi się zarówno w wieloletnich, jak i zupełnie nowych obiektach. Połączenie takie stanowi efektywny sposób ogrzewania i przeciwdziałania stratom ciepła w strefie przybramowej.

Bramy szybkobieżne WinSelf otwierają się i zamykają z prędkością aż 2 m/s  co znacznie ogranicza napływ zimnego powietrza do ogrzewanego pomieszczenia lub wypływ ciepłego powietrza na zewnątrz. Straty ciepła, które wystąpiły, są z kolei natychmiast uzupełniane przez nagrzewnicę EH. Szczególna zaleta tego urządzenia polega na tym, że zaczyna ono wytwarzać ciepło w momencie otwierania się bramy. Następnie pracuje do momentu podniesienia temperatury do pożądanego poziomu i automatycznie się wyłącza. Inne urządzenia grzewcze potrzebują czasu, żeby się rozgrzać i wytworzyć ciepło. Jest to mało efektywne rozwiązanie w porównaniu do nagrzewnic elektrycznych.

Jako specjaliści na rynkach urządzeń grzewczych i biernych przegród budowlanych oferujemy szereg podobnych, innowacyjnych rozwiązań, które dopasowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy również do zakupów w sklepie internetowym www.sklep.winterwarm.pl.
Zacznij oszczędzać energię w swoim obiekcie z Winterwarm Polska już dzisiaj! Dowiedz się więcej pod nr. 603 586 500.

Kontakt w sprawie produktów:

Winterwarm Polska Sp. z o.o.
tel. +48 603 586 500
www: www.winterwarm.pl
www.ogrzewaniekurnikow.pl
www.sklep.winterwarm.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Ogrzewacze gazowe - ecowygoda

Ogrzewacze gazowe - ecowygoda

Dobór sposobu ogrzewania własnych czterech kątów to temat niezmiennie... ¬ więcej...

 
Winterwarm Polska - jakie są innowacje i trendy technologiczne w ogrzewaniu

Winterwarm Polska - jakie są innowacje i trendy technologiczne w ogrzewaniu

Przemysł budowlany mocno się zmienia, a rynek ogrzewania przechodzi tę metamorfozę... ¬ więcej...

 
Oszczędzanie energii - dwa rozwiązania z jednej ręki

Oszczędzanie energii - dwa rozwiązania z jednej ręki

Brama WinSelf i nagrzewnica EH to skuteczny system i niezawodna technologia od Winterwarm,... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   logo ebm PapstVBW   Wienkra    Systherm    Ventec    Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima      ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet