Wienkra


Czy klimatyzacja chroni przed wirusami? Haier prezentuje nowe technologie

aktualizacja: 16-03-2021, 07:10 – artykuł promocyjny


Zmieniające się potrzeby użytkowników sprawiły, że Haier zadbał o rozwój swoich produktów w kierunku technologii zapewniających ochronę antybakteryjną i antywirusową. Zaawansowany system wykorzystuje innowacyjną sterylizację UV-C, która zabija drobnoustroje gromadzące się przy wlocie powietrza. Dzięki temu wirusy i bakterie z wymiennika ciepła są zabijane, a do domu dociera czyste i zdrowe powietrze (56 Steri Clean). Haier mocno angażuje się o wysoką jakość powietrza w domach korzystających z klimatyzacji. W urządzeniach tego producenta wykorzystuje się zaawansowany filtr oczyszczający IFD odpowiedzialny za usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i alergenów z powietrza (Self Purify). Technologia zamrażania i biobójcze powłoki z jonami srebra (zabijają do 99,9% bakterii) dbają o czystość urządzenia (Self Clean). Z kolei biobójcze powłoki z nanocząsteczkami srebra (funkcja Self Hygiene) zapewniając zdrowe i czyste powietrze w Twoim domu! Z urządzeniem Haier ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami i bakteriami!
 

Sprawdź szczegółowe opisy nowych prozdrowotnych funkcji w klimatyzatorach HAIER

 

Nowości produktowe HAIER:

 

PEARL Plus - nowość wśród klimatyzatorów ściennych Haier

 

Urządzenie o minimalistycznej linii z szeregiem innowacyjnych funkcji w standardzie, zapewniających czyste powietrze wolne od wirusów i bakterii:

 • UVC Sterylizacja –  wbudowana w urządzenie lampa LED UVC, o działaniu dezynfekującym i biobójczym, naświetla promieniami UVC przepływające przez klimatyzator powietrze, zabijając ponad 90% wirusów i baterii. Jednocześnie technologia ta jest bezpieczna dla zdrowia człowieka - promienie nie wydostają się poza urządzenie, dlatego też funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.
 • Steri Clean - skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez okres 30 minut. Dzięki czemu powietrze wydostające się z klimatyzatora jest czyste.
 • Self Clean – technologia skutecznie zabijająca bakterie, utrzymująca klimatyzator w czystości. Zapewnia wydajną pracę urządzenia.
 • Dodatkowo urządzenie posiada unikalny przepływ powietrza Coanda Plus gwarantując większy zasięg i moc nawiewu z klimatyzatora. Dzięki czemu powietrze dociera równomiernie do każdej części pomieszczenia, zapewniając większy komfort użytkownikom.

PEARL Plus - nowość wśród klimatyzatorów ściennych Haier


FLEXIS Plus Silver Shine - nowa wersja kolorystyczna dobrze znanego i lubianego klimatyzatora

 

Wariant w szaro-srebrnym kolorze i połyskującej powierzchni podkreśla nowoczesne wzornictwo jednostki. Klimatyzatory FLEXIS dostępne w ofercie na rok 2021 zawierają w standardzie zaawansowane technologie oczyszczania powietrza oraz nowe funkcje  takie jak:

 • UVC Sterylizacja,
 • 56°C Steri Clean,
 • Self Clean,
 • Self Hygiene
 • Czujnik ECO
 • FLEXIS Plus od teraz dostępny w następujących wersjach kolorystycznych: Black Matt, White Matt, Silver Shine

FLEXIS Plus Silver Shine - nowa wersja kolorystyczna


Jade Plus – jeden z flagowych klimatyzatorów Haier

 

Model ten łączy nowoczesne wzornictwo z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza i samego urządzenia. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o jakość powietrza oraz funkcję Self Clean*, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W standardzie klimatyzatory JADE posiadają również sterowanie Wi-Fi, co pozwala na kontrolowanie pracy klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z Internetem. Od 2021 klimatyzatory wyposażone zostały w dodatkowe funkcje, takie jak Steri Clean, Self Purify  oraz Self Hygiene, które oczyszcają powietrze z wirusów i bakterii.

Jade Plus ? jeden z flagowych klimatyzatorów Haier

 

Nowa seria agregatów MRV 5-H

 

Dodatkowo Haier, jako światowy lider w branży, wprowadza innowacyjne rozwiązania w 2021 roku. Dynamiczny rozwój marki w ostatnich latach sprawił, że Refsystem – Generalny Dystrybutor marki Haier w Polsce, poszerza swą ofertę o energooszczędne agregaty, które będą pozwalały na pracę w dużo trudniejszych warunkach roboczych.


Serię agregatów MRV 5-H cechuje:

 • zastosowanie sprężarek DC Inverter SCROLL EVI;
 • praca w grzaniu nawet do -27 stopni Celsjusza na zewnątrz, zaś w chłodzeniu aż do +52;
 • inteligentna technologia odszraniania – stała praca nawet przy DEFROST - przy niekorzystnych warunkach na zewnątrz wymiennik ciepła oraz części urządzenia jak np. wentylator mogą zostać pokryte szronem; aby tego uniknąć, niezbędne jest rozmrożenie wymiennika; nawet w DEFROST możliwe jest grzanie wewnątrz pomieszczeń;
 • automatyczne adresowanie jednostek - po przestawieniu jednego switcha na płytce PCB agregatu automatycznie pokażą się podłączone jednostki wewnętrzne. Nie trzeba ich wyszukiwać i dodawać "ręcznie";
 • pokrycie wymienników hydrofilową folią aluminiową, umożliwia szybki przepływ kondensatu tak, aby gwarantować szybsze rozmrażanie, lepsze osiągi a także zapobiega korozji;
 • kompatybilność ze wszystkimi jednostkami wewnętrznymi.
Kontakt w sprawie produktów:

REFSYSTEM Sp. z o.o.
tel. +48 695 930 647
www: www.haier-ac.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Toshiba słynie z wysokowydajnych rozwiązań HVAC dedykowanych do obiektów... ¬ więcej...

 
Czy klimatyzacja chroni przed wirusami? Haier prezentuje nowe technologie

Czy klimatyzacja chroni przed wirusami? Haier prezentuje nowe technologie

Zmieniające się potrzeby użytkowników sprawiły, że Haier zadbał o rozwój... ¬ więcej...

 
Marcowe Premiery Lindab 2021 - nowe modele klimatyzatorów Mistral

Marcowe Premiery Lindab 2021 - nowe modele klimatyzatorów Mistral

Firma Lindab w ramach comiesięcznego cyklu „Premiery Lindab 2021” zaprezentowała... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji            Metalplast    Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet