gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Szlachetne materiały, szkło i metal - ozdobne ramki do włączników Ospel

aktualizacja: 19-03-2021, 05:50 – artykuł promocyjny


Kiedy nadchodzi wiosna, budzi się w nas chęć do zmian, choćby tych najskromniejszych. Dłuższe dni i słoneczna pogoda pomagają w podjęciu decyzji o remoncie. Wielbiciele dekorowania wnętrz sięgają po nowinki pojawiające się w katalogach i sklepach. To radosny czas, w którym możemy tworzyć, zmieniać i upiększać swoje domy i mieszkania. Jakie trendy niesie ze sobą wiosna 2021? Co warto mieć na uwadze? Oto kilka sugestii.

 

Kolory nie schodzą ze sceny

 

Od lat w sztuce wnętrzarskiej przewijają się wyraziste odcienie. Dla tych nieco bardziej odważnych mogą to być kobiece róże, innym do gustu przypadnie wyrazista zieleń lub tajemniczy granat. Każdego roku pojawia się także lista kolorów nazywanych przewodnimi i to one często stanowią inspirację dla projektantów, designerów i osób tworzących różne kolekcje. W ostatnich latach obserwujemy wzrost zainteresowania pastelowymi barwami w przygaszonych odcieniach. Najchętniej łączymy je z szarościami lub bielą, gdyż świetnie się one uzupełniają.

Łączniki z serii Aria w nowoczesnych odcieniach szarości

 

Metaliczny blask, mur i marmur - idealny dodatek do surowych aranżacji

 

Błyszczące płytki ścienne i podłogowe pokryte złotą, rdzawą lub srebrną warstwą zdobyły nasze serca. Ten trend rozrasta się jeszcze mocniej i pojawia się również w innych elementach wyposażenia wnętrz. Metaliczne akcesoria z powodzeniem łączy się ze szlachetnym marmurem lub wyrazistym betonem.

Ramki ozdobne do łączników z serii Aria opracowane zostały z myślą o powierzchniach metalicznych lub surowych, betonowych. Beton i metal to materiały, które wymagają odpowiedniego podkreślenia.

 

Biofilia – botanika przez duże B

 

To już kolejny sezon, kiedy style wnętrzarskie nawiązujące do botaniki i roślin plasują się wśród trendów o największej popularności. Fascynacja liśćmi monstery, której kształt pojawiał się na wszystkich możliwych tkaninach, tapetach i wytłaczanych wzorach, to jedynie początek. Biofilia to trend, wpisujący się w szerszą filozofię współczesnego człowieka: czyste powietrze, powrót do natury i siła jaką czerpiemy z przebywania blisko roślin. W dekoracji wnętrz biofilia to nie tylko rośliny w domu. To także giętkie i obłe kształty mebli, zieleń na ścianach, motywy botaniczne subtelnie wplecione w aranżację pokoi.

Powrót do natury to silny trend w wystroju wnętrz - marka Ospel pragnie być jego częścią. Dlatego łączniki producenta dostępne są w wersjach łatwo wpasowujących się w ten styl, prostych i eleganckich.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w katalogu do pobrania oraz u przedstawicieli handlowych Ospel.

Kontakt w sprawie produktów:

Ospel S.A.
tel. (32) 673 71 06
www: ospel.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!
 
Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników... ¬ więcej...

 
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet