gorące tematy
tagi
polecamy

Platforma merXu - sprawdź ofertę w kategorii urządzenia dla budownictwa

artykuł promocyjny


merXu to platforma sprzedażowa, gdzie tysiące firm przemysłowych i okołobudowlanych wystawia swoje katalogi produktów i oferty. Jedno z podstawowych zadań merXu to połączenie w jednym miejscu rynków lokalnych i międzynarodowych, gdyż na platformie funkcjonują handlowcy z Polski, Czech, Słowacji, Litwy i Estonii. Dzięki platformie sprzedający mają okazję pozyskiwać nowych klientów – zweryfikowanych kupujących oraz negocjować ceny, co ułatwia i przyspiesza operacje przedsiębiorstw, przede wszystkim działów zakupów i sprzedaży.

 

Chcesz dołączyć? Wystarczy się zarejestrować na bezpłatnej platformie www.merxu.com/pl/.

 

Przeczytaj więcej o >> Merxu

 

W ofercie merXu znajdziemy m.in. kategorię Urządzenia dla budownictwa, a w niej wiele przedmiotów od prostych narzędzi i akcesoriów, przez rusztowania i drabiny, po maszyny budowlane. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą merXu:

 

Betoniarki

 

Przykładem może by model LESCHA SM 145 S 140 L. Urządzenia tej marki są znane na całym świecie ze swojej jakości i niezawodności. Betoniarka cechuje się zrównoważonym rozmieszczeniem łopatek, co przekłada się na optymalne wymieszanie mieszanki. Specjalnie opracowany kształt bębna, regulowany luz zębów oraz wysokiej jakości wykończenie sprawiają, że jest to jedna z najlepszych propozycji w swojej klasie. Dostawca Libor Havel wysyła produkt z Czech do Czech, Polski, Estonii, Litwy i Słowacji. Wymagana jest indywidualna wycena kosztów transportu ze względu na gabaryty urządzenia.

Betoniarka LESCHA SM 145 S 140 L

 

Narzędzia budowlane

 

Przecinarka do płytek Norton Clipper TR 202 (+ tarcza) to jedna z propozycji z kategorii narzędzia budowlane. Polski dostawca iSprzęt.pl Sp. z o. o. wysyła produkt do Czech, Estonii, Litwy, Słowacji i w obrębie kraju. Jest to urządzenie dostosowane do wydajnego cięcia na mokro. Dysponuje silnikiem elektrycznym o mocy 900 W oraz wychylną prowadnicą w zakresie 0° – 45°. Odłączana miska do wody oraz składane nogi i kółka transportowe ułatwiają transport. Model TR 202 pozwala przeprowadzać cięcia o głębokości do 35 mm i obsługuje tarcze o średnicy do 200 mm. Doskonale sprawdzi się podczas cięcia płytek ceramicznych, marmuru, gresu oraz granitu, a także materiałów wykonanych z drewna lub metalu.

Przecinarka do płytek Norton Clipper TR 202

 

Rusztowania

 

W kategorii Rusztowania i drabiny znajdziemy na przykład bardzo praktyczny aluminiowy stojak do cięcia FatMax STANLEY oferowany przez czeskiego dostawcę KOVE TOOLS s.r.o. z możliwością wysyłki do Czech, Polski, Słowacji, Litwy i Estonii. Profesjonalna podstawa ze zintegrowaną półką. Maksymalne obciążenie 575 kg (1150 kg/para). Stojak po złożeniu zajmuje mało miejsca. Nóżki oraz górna część blatu zostały zabezpieczone antypoślizgową gumą. Regulowana wysokość robocza max. 102,5 cm. Możliwość przedłużenia do każdej nogi osobno do 21,5 cm w celu wyrównywania na schodach i podobnie nierównych powierzchniach.

aluminiowy stojak do cięcia FatMax STANLEY

 

Narzędzia glazurnicze

 

Przecinarkę do płytek super do 750 mm znajdziemy w zakładce narzędzia glazurnicze. Urządzenie przeznaczone do użytku profesjonalnego - do cięcia kostki superpro, do płytek o maksymalnej długości płytki podczas cięcia: prosta 750 - przekątna 530 mm, maksymalna grubość płytki/kostki: 19 mm. BMKco. s.r.o. dostarczy ten produkt z Czech do Czech, Polski, Słowacji, Litwy i Estonii.

Przecinarkę do płytek super do 750mm

 

Narzędzia i urządzenia spalinowe

 

Elektryczna przecinarka FS 500 E marki Husqvarna posiada wydajny silnik o mocy 7,5 kW, zgodny ze standardem zerowej emisji IE3, o zoptymalizowanej masie i wyważeniu. Zapewnia ona ergonomiczną pozycję roboczą i wydajność pracy na najwyższym poziomie. Przecinarka jest stosunkowo niewielkim, ale wszechstronnym urządzeniem posiadającym certyfikat CE. Idealnie nadaje się do małych prac serwisowych i naprawczych. Można ją nabyć od iSprzęt.pl Sp. z o. o. Wysyłka do Czech, Estonii, Litwy, Słowacji i Polski.

Przecinarka jezdna elektryczna Husqvarna FS 500E

 

Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


Zobacz także
Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest dokumentem określającym klasę energetyczną... ¬ więcej...

 
Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Wiele polskich domów kładzie dziś naprawdę duży nacisk na oszczędzanie.... ¬ więcej...

 
Jak położyć podłogę winylową?

Jak położyć podłogę winylową?

Panele winylowe to warta rozważenia alternatywa dla klasycznych materiałów... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet