gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   Pawbol

znajdź fachowca

Nowa kamera termowizyjna testo 883 - profesjonalne wsparcie dla audytorów energetycznych

aktualizacja: 22-01-2021, 11:35 – artykuł promocyjny


Kamera termowizyjna testo 883 to nowość w ofercie Testo — eksperta w zakresie technologii pomiarowej. Urządzenie dedykowane jest dla audytorów energetycznych i pomaga w tworzeniu profesjonalnych raportów pomiarowych, ułatwiając codzienną pracę przy oszczędzaniu kosztów ogrzewania i energii. Obraz generowany przez testo 883 cechuje się najwyższą jakością.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychTo jest czas na wsparcie dla Ciebie

 

Korzystanie z doradztwa energetycznego jest zjawiskiem dość popularnym wśród właścicieli domów oraz firm budowlanych. Pozwala ono na utrzymanie, a czasem nawet zwiększenie wartości danej inwestycji. Jest to ogromna odpowiedzialność, w której liczy się każdy szczegół. Za sprawą oprogramowania testo IRSoft możliwe jest szybsze niż kiedykolwiek tworzenie profesjonalnych raportów pomiarowych, spełniających wymagania zarówno wykonawcy, jak i klientów.Najlepsza jakość obrazu


Kamera termowizyjna testo 883 oferuje rozdzielczość 320 x 240 pikseli, która może być rozszerzona do 640 x 480 pikseli z technologią SuperResolution. Dodatkowo, czułość termiczna <40 mK sprawia, że widoczne są nawet najmniejsze różnice temperatur. Ręczne ustawianie ostrości gwarantuje użytkownikom pełną kontrolę nad obrazem termowizyjnym.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznych
 

Najszybsza droga do tworzenia imponujących raportów pomiarowych


Samo posiadanie dobrej kamery termowizyjnej nie jest wystarczającym narzędziem pracy. Równie ważne okazuje się wydajne oprogramowanie pozwalające na szybką i łatwą analizę obrazów termowizyjnych oraz dokumentowanie wyników w formie raportu. Bezpłatne oprogramowanie testo IRSoft zostało stworzone właśnie w tym celu. Umożliwia kompleksową analizę obrazów termowizyjnych i ich dokumentowanie w przejrzystych profesjonalnych raportach.


Automatyczna regulacja skali

 

W termografii budynku zdarzają się typowe wyzwania, jak chociażby fakt, że obrazy termowizyjne tego samego obiektu będą się różnić w zależności od temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Rozwiązaniem tego problemu jest technologia testo ScaleAssist, która automatycznie dostosowuje skalę kamery termowizyjnej do optymalnego ustawienia po wprowadzeniu temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Użytkownik zyskuje na tym podwójnie — obiektywizm przy porównaniu obrazów termowizyjnych i optymalny kontrast. Wszelkie elementy, które przeszkadzają lub są nieistotne, są automatycznie wygaszane, co zapobiega błędnym interpretacjom, a wady konstrukcyjne są wyświetlane tylko wtedy, gdy rzeczywiście istnieją.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychZobacz, aby zrozumieć


Kamera termowizyjna testo 883 wizualizuje na obrazie termowizyjnym ryzyko wystąpienia pleśni za pomocą kolorów sygnalizacji świetlnej. Umożliwia bezprzewodowy transfer danych pomiarowych takich jak temperatura i wilgotność powietrza w pomieszczeniach z opcjonalnego termohigrometru testo 605i do kamery termowizyjnej testo 883. Dzięki temu istnieje możliwość zaoferowania inwestorowi kompetentnego i precyzyjnego wykrywania ryzyka wystąpienia pleśni, zapobiegania kosztownym uszkodzeniom materiału budowlanego i ochrony zdrowia mieszkańców. Dzięki aplikacji testo Thermography App wyniki pomiarowe są przesyłane do smartfona / tabletu — a klienci mogą obserwować je dokładnie tak samo, jak osoba wykonująca pomiar.

Kamera termowizyjna testo 883 dla audytorów energetycznychKamera termowizyjna testo 883 jest dostępna również w zestawie z teleobiektywem, dodatkowym akumulatorem i stacją ładującą.

Sprawdź na: www.testo.com.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Testo Sp. z o.o.
tel. (22) 863 74 01
www: www.testo.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
E-akademia Apatora - bezpłatne szkolenia z zakresu aparatury łączeniowej

E-akademia Apatora - bezpłatne szkolenia z zakresu aparatury łączeniowej

Apator tworzy międzynarodową grupę producentów urządzeń i systemów... ¬ więcej...

 
Nowa kamera termowizyjna testo 883 - profesjonalne wsparcie dla audytorów energetycznych

Nowa kamera termowizyjna testo 883 - profesjonalne wsparcie dla audytorów energetycznych

Kamera termowizyjna testo 883 to nowość w ofercie Testo — eksperta w zakresie... ¬ więcej...

 
Usługi badań i pomiarów w laboratorium W2

Usługi badań i pomiarów w laboratorium W2

Firma W2 od 20 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem urządzeń... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet