gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON FotonHewalex

nVent     Galmet

SalusFerro  

EsbeRoth Polska

   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

polecamy

Junkers - patron


Platforma merXu - sprawdź ofertę w kategorii ogrzewanie i hydraulika

artykuł promocyjny


Merxu to platforma, która działa od końca 2020 roku i już może poszczycić się bardzo bogatą ofertą z zakresu materiałów budowlanych, instalacji, izolacji, artykułów elektrotechnicznych oraz wyposażenia. Wśród kontrahentów znajdziemy zarówno polskich dostawców, jak i takich z rejonu Europy CEE. To bardzo proste narzędzie dające spore możliwości handlowe. Poniżej prezentujemy jedną z kategorii — ogrzewanie i hydraulika.


Korzystanie z platformy jest bezpłatne, jednak wymaga uprzedniej rejestracji >> www.merxu.com/pl/. Celem Merxu jest ułatwienie handlu B2B w regionie Europy Środkowo-Wschodniej — obecnie swym zasięgiem obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Litwę i Estonię.


Przeczytaj więcej o >> Merxu

 

Instalacje grzewcze

 

W kategorii Ogrzewanie i hydraulika znajdziemy dział instalacje grzewcze, a w nim m.in. Grzejniki i akcesoria typu głowice termostatyczne oraz zawory. Przykładem może być designerski grzejnik Viadrus STYL, który wpisuje się w najnowsze trendy wzornicze związane z powrotem do klasycznych grzejników żeliwnych. Produkt dostępny w ofercie czeskiego producenta Viadrus w e-sklepie Panfitinka.cz. Wysyłka możliwa do Czech, Estonii, Litwy, Polski, Słowacji.

Kotły c.o. to kolejna kategoria godna uwagi. Znajdziemy tu urządzenia grzewcze elektryczne, gazowe, na paliwa stałe. Przykładem może być podwieszany gazowy kocioł kondensacyjny Vaillant VUW 246/5-5 (H-INT II) ecoTEC plus. Urządzenie przeznaczone jest do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Kompaktowe wymiary oraz certyfikowany system oddymiania sprawia, że kocioł idealnie nadaje się do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz budynków komercyjnych. Sprzedaż od czeskiego dystrybutora e-sklepie Panfitinka.cz.

 

Instalacje wodne

 

Akcesoria doprowadzenia i rozprowadzania wody, a także elementy kanalizacji zewnętrznej to oferta w kategorii Instalacje wodne. Przykładem jest półautomatyczny, magnetyczny, samoczyszczący filtr cyklonowy Euroacque HX do gorącej wody, 500 mikronów, z płukaniem wstecznym uwięzionych zanieczyszczeń mechanicznych. Możliwość łączenia w pionie lub poziomie. Filtr zawiera klucz do montażu/otwierania pojemnika. Dystrybucja z Czech do Czech, Estonii, Polski, Litwy i Słowacji.

Podwójny klapowy zawór zwrotny DuoProtect DN200 marki CAPRICORN S.A. znajdziemy w zakładce Kanalizacja zewnętrzna. Jest to urządzenie przeciwzalewowe, które blokuje przepływ zwrotny wody deszczowej, na przykład w czasie ulewnych deszczy. Zapewnia on ochronę nie tylko przed wodą powracającą z publicznej kanalizacji burzowej do budynku, ale też przedostaniem się gryzoni do budynku kanałami.

 

Wyposażenie łazienek

 

Kolejną kategorią jest wyposażenie łazienek. Znajdziemy tu m.in. Podtynkowy prysznic SCHELL LINUS D-SC-M. Zestaw do montażu podtynkowego oraz niezbędne akcesoria montażowe w komplecie. Kraj wysyłki to Czechy, a możliwe kierunki obejmują: Czechy, Estonię, Litwę, Polskę, Słowację.

W wyposażeniu łazienek znajdziemy również kompakty WC jak na przykład prezentowany niżej model CERSANIT 114 MERIDA MR010 B 3/6L, który z Polski może trafić do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

 

Wentylacja i klimatyzacja

 

W tej kategorii znajdziemy galanterię wentylacyjną, klimatyzatory oraz urządzenia chłodnicze. Przykładem może być wentylator przemysłowy aRok o średnicy 400 mm, metalowy, ścienny, tłoczący w kolorze czarnym, w metalowej ramce kwadratowej. Wyposażony jest w jednofazowe silnik asynchroniczny na łożyskach kulkowych, co zabezpiecza pracę i wydłuża żywotność urządzenia. Polski dostawca airRoxy Sp. z o. o. oferuje wysyłkę do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

W zakładce klimatyzacja dostępne są różne modele klimatyzatorów oraz materiałów potrzebnych do ich montażu i prawidłowej eksploatacji. Przykładem może być ścienny klimatyzator MITSUBISHI Diamond 2,5kW. Łączy on w sobie najwyższe wymagania estetyczne oraz użytkowe. Ma różne wartości mocy, co pozwala dobrać odpowiednią pojemność do prawie każdego pomieszczenia.

 

Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portaluZobacz także
Zestawy mieszające BPS z nową pompą AFRISO APH

Zestawy mieszające BPS z nową pompą AFRISO APH

Planując dużą, rozbudowaną instalację grzewczą, np. taką, która ma połączyć... ¬ więcej...

 
Pierwszy na świecie kocioł zasilany w 100% wodorem przeszedł trzy lata testów w warunkach rzeczywistych

Pierwszy na świecie kocioł zasilany w 100% wodorem przeszedł trzy lata testów w warunkach rzeczywistych

Pierwszy na świecie domowy kocioł zasilany 100% wodorem początek swoich testów... ¬ więcej...

 
Nowość od BDR Thermea Group. Wodorowe ogrzewanie budynków.

Nowość od BDR Thermea Group. Wodorowe ogrzewanie budynków.

Grupa BDR Thermea rozpoczęła pierwszy na świecie program pilotażowy dotyczący... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet