gorące tematy
tagi
polecamy

Platforma merXu - sprawdź ofertę BHP

artykuł promocyjny


Platforma Merxu do handlu między krajami Europy Środkowo-Wschodniej dedykowana jest przede wszystkim producentom, hurtownikom i dystrybutorom, jak również generalnym wykonawcom i podwykonawcom z branży budowlanej, deweloperom, firmom instalacyjnym, hurtowniom, sklepom detalicznym i firmom produkcyjnym, zarówno tym małym, średnim, jak i dużym. Wśród wielu kategorii związanych z budownictwem i przemysłem, znalazła się również ta dotycząca bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Przed przystąpieniem do wymiany konieczne jest zarejestrowanie się na stronie www.merxu.com/pl. Potem możemy już przeglądać tysiące ofert z 5 krajów CEE, negocjować ceny i kupować w bezpiecznym systemie ze zweryfikowanymi partnerami.
 

Przeczytaj więcej o >> Merxu

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy

 

Środki ochrony ciała

 

Wśród produktów do ochrony ciała znajdują się środki higieniczne oraz zapewniające ochronę różnych części ciała - głowy, rąk, oczu, słuchu, dróg oddechowych. Dostawca BMKco. s.r.o. z Czech oferuje w tej kategorii żółte słuchawki ochronne wykonane z materiału ABS, posiadające nakładki PCV, miękki łuk łączący oraz regulację długości. Chronią do poziomu 27 db. zgodnie z normą CE EN 352-1.

 

Środek do niewidocznej ochrony rąk to produkt oferowany w kategorii higiena i czystość. Przeznaczony on jest do zabezpieczenia skóry przed zabrudzeniami wszelkiego rodzaju (przed olejami, zabrudzeniami, farbami, tłuszczami, klejami, lakierami itp.) w obszarach roboczych nienarażonych na działanie wody. Ułatwia czyszczenie rąk. Zawiera glicerynę i wosk pszczeli do pielęgnacji skóry. Skład wolny od środków konserwujących i silikonów. Wystarczy wetrzeć w ręce przed rozpoczęciem pracy, a po zakończeniu pracy spłukać wodą.

Środki ochrony ciała

Przyłbica spawalnicza V1000 MOST to produkt z zakładki Ochrona oczu i twarzy. Przystosowana do każdej metody spawania, posiada filtr automatyczny oferujący najnowszą technologię optyczną oraz szeroki zakres zaciemnienia. Rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów. Wysyłka z Polski w obrębie kraju. Dostawcą jest firma RYWAL-RHC Sp. z o.o.

Środki ochrony ciała

 

Barierki i oznakowania

 

Znaki ostrzegawcze z napisem Uwaga mokra podłoga - śliska podłoga to jedna z propozycji w kategorii Barierki i oznakowania. Napisy na mobilnym stojaku mogą być w różnych wersjach językowych (angielskiej, niemieckiej, polskiej, kombinowany napis na przykład angielski z jednej strony i czeski z drugiej). Zapewnia bezpieczeństwo w miejscach takich jak hale produkcyjne, sklepy, hotele działające non-stop, szkoły, przedszkola itp.

Barierki i oznakowania

 

Ochrona przeciwpożarowa

 

Kategorię Ochrona przeciwpożarowa reprezentują detektory gazu i gaśnice. Przykładem może być urządzenie Xblitz DG3-1 wysyłane z Polski przez dostawcę KGK TRADE sp. z o.o. sp.k. do 5 krajów CEE. Ten niewielki przyrząd wykrywa stężenie tlenku węgla oraz łatwopalnych gazów w powietrzu wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko ulatniania się niebezpiecznych gazów. Wyposażony on został w nowoczesny mikroprocesor, który wykrywa czad w powietrzu nawet o bardzo niskim stężeniu (30 ppm). Obsługuje komunikaty głosowe w języku angielskim oraz posiada jasny, czytelny wyświetlacz. Urządzenie zasilane jest z sieci elektroenergetycznej i posiada port na opcjonalny, dodatkowy 9 V akumulator 6F22, który zapewnia pracę detektora, nawet gdy w mieszkaniu zabraknie prądu. Xblitz DG3-1 wyczuwa tlenek węgla oraz gazy łatwopalne, takie jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan i tym podobne substancje.

 

Ochrona przeciwpożarowa

 

Ochrona przed upadkiem z wysokości

 

W tej kategorii znajdziemy amortyzatory i urządzenia asekuracyjne konieczne przy pracy na wysokościach. Wśród sprzętów do pracy na rusztowaniach, w ciasnych i niebezpiecznych miejscach znajdują się taśmy w wersji chowanej wyposażone w karabińczyk, wskaźnik upadku. Jej szerokość to 25 mm, długość 3,5 m, waga 1,8 kg. Wykonana z poliestru w kolorze szarym i stali zgodnie z normą: EN 355.

Ochrona przed upadkiem z wysokości

 

Utrzymanie czystości

 

Czyściwa, dozowniki, mopy i ścierki to produkty oferowane w ramach kategorii utrzymanie czystości. Opto-plast s.c. to dostawca z Polski, który oferuje bezdotykową automatyczną stację dezynfekującą BE-SAFE z możliwością wysyłki do Czech, Estonii, Litwy, Polski, Słowacji. Urządzenie cechuje się nowoczesnym wyglądem oraz niezwodną funkcjonalnością w wersji bezdotykowej. Stworzony z wysokiej jakości stali, lakierowanej proszkowo. Po zakupie możliwość personalizacji urządzenia (własny logotyp, hasło, grafika). Wyposażona jest w automatyczny dozownik płynu do dezynfekcji rąk (dowolny), sygnalizator świetlny LED, informujący o pracy urządzenia, podajnik rękawiczek jednorazowych, zasilanie sieciowe 230 V, otwory, umożliwiające przytwierdzenie stacji do podłoża.

Utrzymanie czystości


Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu


Zobacz także
Sprzęty, które pobierają prąd, nawet jeśli nie działają

Sprzęty, które pobierają prąd, nawet jeśli nie działają

Jak zużywać mniej prądu? Jednym z prostych sposobów jest wyłączanie nieużywanych... ¬ więcej...

 
Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest dokumentem określającym klasę energetyczną... ¬ więcej...

 
Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Efektywne oszczędzanie wody i energii w naszych domach

Wiele polskich domów kładzie dziś naprawdę duży nacisk na oszczędzanie.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet