gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

aktualizacja: 18-01-2021, 06:01 – artykuł promocyjny


Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB STEEL PRODUCT ®, która cieszy się ogromną popularnością wśród firm wykonawczych zakładów branży gastronomicznej oraz medycznej.

To profesjonalne rozwiązanie z siłownikiem znakomicie sprawdza się zarówno w zakładach mleczarskich, mięsnych, rzeźniczych, jak i w szpitalach oraz basenach. Włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to w pełni higieniczny produkt spełniający wymagania sanitarne w obiektach produkcji i obróbki żywności oraz w obiektach ochrony zdrowia i centrach basenowych.

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS

Dzięki wyposażeniu włazu w siłownik, otwieranie i zamykanie włazu nie stanowi już żadnego problemu i może być wykonywane nawet przez pracowników drobnej budowy ciała bez zbędnego wysiłku oraz niepotrzebnego obciążania organizmu. Z pewnością ułatwia to dostęp do instalacji i nadzór, zaś pracownicy mogą w pełni skupić się na swojej pracy bez względu na jej charakter.
 

Produkty PRO RPS oferowane są w standardowych wysokościach 60, 80 lub 100 mm lub na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie włazu z siłownikiem z płytą ryflowaną, antypoślizgową lub z płytą gładką.

Higieniczne produkty PRO RPS ze wsparciem siłownika podczas otwierania i zamykania pokrywy to rozwiązania, które Klienci bardzo doceniają ze względu na bezwysiłkowe użytkowanie. Badania od lat pokazują, że ciągłe dźwiganie ciężarów w pracy może negatynie wpływać na układ sercowo-krążeniowy, układ kostny oraz na stan zdrowia. Zasady BHP starają się zapewnić bezpieczeństwo pracy, jednak nie da się ukryć, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu unikanie takich obciążeń.

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS

Rozwiązanie PRO RPS z siłownikiem sprawia, że możemy zadbać nie tylko o komfort, ale także o zdrowie pracowników, które jest przecież najważniejsze.


Człowiek nie jest przystosowany do ciągłego podnoszenia dużych ciężarów, zaś siłownik - „sprężyna gazowa” jest do tego po prostu stworzony. Natomiast poprzez żebrowanie pod płytą włazu pokrywa jest dodatkowo wzmocniona, a siłownik bezpiecznie umiejscowiony. Takie zestawienie wyposażenia włazu nierdzewnego sprawia, że produkt PRO RPS jest BESTSELLEREM 2020 roku w ofercie KMB STEEL PRODUCT.

W imię zasady minionego roku, że „należy wszystko ułatwiać i wszystkiemu nadawać lekkości w tych trudnych czasach” - właz PRO RPS doskonale wpisuje się w ten pożądany przez wszystkich model działania.


Ciężkie czasy miną, a my będziemy spokojni użytkując tak profesjonalnie wyposażone włazy nierdzewne. Co sprawia, że włazy z siłownikiem mają tak powszechne zastosowanie? Wysoka jakość, która pasuje wszędzie i wszystkim oraz proste użytkowanie.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.odwodnienia-prysznicowe.com.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet