vodaland


Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

artykuł promocyjny


Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB STEEL PRODUCT ®, która cieszy się ogromną popularnością wśród firm wykonawczych zakładów branży gastronomicznej oraz medycznej.


Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

 

To profesjonalne rozwiązanie z siłownikiem znakomicie sprawdza się zarówno w zakładach mleczarskich, mięsnych, rzeźniczych, jak i w szpitalach oraz basenach. Włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to w pełni higieniczny produkt spełniający wymagania sanitarne w obiektach produkcji i obróbki żywności oraz w obiektach ochrony zdrowia i centrach basenowych.

Dzięki wyposażeniu włazu w siłownik, otwieranie i zamykanie włazu nie stanowi już żadnego problemu i może być wykonywane nawet przez pracowników drobnej budowy ciała bez zbędnego wysiłku oraz niepotrzebnego obciążania organizmu. Z pewnością ułatwia to dostęp do instalacji i nadzór, zaś pracownicy mogą w pełni skupić się na swojej pracy bez względu na jej charakter.
 

Produkty PRO RPS oferowane są w standardowych wysokościach 60, 80 lub 100 mm lub na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie włazu z siłownikiem z płytą ryflowaną, antypoślizgową lub z płytą gładką.

Higieniczne produkty PRO RPS ze wsparciem siłownika podczas otwierania i zamykania pokrywy to rozwiązania, które Klienci bardzo doceniają ze względu na bezwysiłkowe użytkowanie. Badania od lat pokazują, że ciągłe dźwiganie ciężarów w pracy może negatynie wpływać na układ sercowo-krążeniowy, układ kostny oraz na stan zdrowia. Zasady BHP starają się zapewnić bezpieczeństwo pracy, jednak nie da się ukryć, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu unikanie takich obciążeń.

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS

Rozwiązanie PRO RPS z siłownikiem sprawia, że możemy zadbać nie tylko o komfort, ale także o zdrowie pracowników, które jest przecież najważniejsze.


Człowiek nie jest przystosowany do ciągłego podnoszenia dużych ciężarów, zaś siłownik - „sprężyna gazowa” jest do tego po prostu stworzony. Natomiast poprzez żebrowanie pod płytą włazu pokrywa jest dodatkowo wzmocniona, a siłownik bezpiecznie umiejscowiony. Takie zestawienie wyposażenia włazu nierdzewnego sprawia, że produkt PRO RPS jest BESTSELLEREM w ofercie KMB STEEL PRODUCT.

W imię zasady minionego roku, że „należy wszystko ułatwiać i wszystkiemu nadawać lekkości w tych trudnych czasach” - właz PRO RPS doskonale wpisuje się w ten pożądany przez wszystkich model działania.


Ciężkie czasy miną, a my będziemy spokojni użytkując tak profesjonalnie wyposażone włazy nierdzewne. Co sprawia, że włazy z siłownikiem mają tak powszechne zastosowanie? Wysoka jakość, która pasuje wszędzie i wszystkim oraz proste użytkowanie.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zbiornik na deszczówkę - czy wymagane jest pozwolenie na budowę?

Zbiornik na deszczówkę - czy wymagane jest pozwolenie na budowę?

Rosnące ceny wody wodociągowej, okresy suszy oraz świadomość ekologiczna to czynniki,... ¬ więcej...
 
Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe VODALAND

Odwodnienia liniowe to rozwiązanie technologiczne zapewniające właściwy drenaż wody,... ¬ więcej...
 
Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Pipelife SMART. Rozwiązania dla infrastruktury

Inteligentne oprogramowanie, zdalne sterowanie danymi, przyjazny interfejs - to pakiet... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook