Zawory kątowe, specjalne zawory kątowe. Firmy SCHELL.


gorące tematy
tagi
znajdź fachowca
intersoft

Platforma merXu- sprawdź ofertę w kategorii narzędzia dla profesjonalistów

aktualizacja: 16-02-2021, 13:11 – artykuł promocyjny


Stworzona z myślą o skutecznej wymianie handlowej między krajami Europy Środkowej platforma Merxu oferuje bardzo szeroki asortyment produktów z zakresu budownictwa, wyposażenia, instalacji oraz narzędzi. Poniżej prezentujemy kategorię narzędzi dla profesjonalistów. Sam możesz ustalić pasujące Ci warunki, negocjować ceny i korzystać z oferty zaufanych sprzedawców z 5 krajów.  

 

Zarejestruj się za darmo!

 

Korzystanie z platformy możliwe jest po zarejestrowaniu się na stronie www.merxu.com/pl. Później możemy już korzystać z pełnej funkcjonalności platformy – wybierać z ponad 450 000 produktów od sprzedawców z 5 krajów: Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji oraz negocjować najkorzystniejsze ceny. Merxu to bezpieczne zakupy w całym regionie CEE zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klientów.


Przeczytaj więcej o >> Merxu

 

Narzędzia dla profesjonalistów

 

Elektronarzędzia

 

W kategorii elektronarzędzia akumulatorowe znajdziemy m.in. kompaktową wiertarko-wkrętarkę DeWalt XR z silnikiem bezszczotkowym wysyłaną z Polski do Czech, Estonii, Polski, na Litwę i Słowację. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, należy do gamy inteligentnych narzędzi akumulatorowych Li-Ion XR zaprojektowanych w celu zwiększenia efektywności pracy, co pozwala każde zadanie wykonać szybciej.

Kompaktowa wiertarko-wkrętarka DeWalt XR z silnikiem bezszczotkowym

 

Młot udarowy kujący SDS-MAX 1510W Z AVT to przykład produktu z kategorii elektronarzędzia sieciowe. Młot zaprojektowano do pracy w pionie. Urządzenie zostało wykonane w technologii antywibracyjnej AVT, co zapewnia pracę przy niskim poziomie drgań i nadzwyczaj dużej energii uderzenia - 19,9 J (M). Łagodny rozruch zapewnia dokładne przełożenie. Posiada uchwyt boczny obracany o 360°, dzięki czemu możliwe jest 8 różnych ustawień przód/tył. W konstrukcji narzędzia zastosowano również rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo: gumowana rękojeść daje większą kontrolę i komfort pracy, zabezpieczenie przed udarem na biegu jałowym, szczotki węglowe samoczynnie wyłączające się. Wysyłka z Polski do: Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX 1510W Z AVT

 

Narzędzia i urządzenia spalinowe

 

Kategoria narzędzia i urządzenia spalinowe obejmuje agregaty prądotwórcze, kosiarki, kosy i podkaszarki, kultywatory, pilarki łańcuchowe oraz przecinarki. Przykładem może być przecinarka hydrauliczna Husqvarna K 2500 dedykowana do wstępnego cięcia. Jest wyjątkowo lekka i poręczna, a przy tym mocna i wytrzymała. Z racji braku spalin i niski poziom hałasu może być wykorzystywana również do pracy w pomieszczeniach. Zestaw do cięcia na mokro z regulacją przepływu wody umożliwia pełną kontrolę nad pyłem, a także sprawia, że praca jest łatwiejsza i wydajniejsza.

Narzędzia i urządzenia spalinowe - przecinarka Husqvarna

 

Narzędzia ogrodnicze ręczne

 

Libor Havel to dostawca z Czech, który oferuje m.in. siekiery rozłupujące FESTA. Znajdziemy je w zakładce narzędzia ogrodnicze ręczne. Jest ona bardzo skuteczna nawet w przypadku dużych kłód. Posiada rękojeść z włókna szklanego z antypoślizgowym gumowanym wykończeniem oraz ostrze z wysokiej jakości stali pokrytej warstwą teflonu w celu zmniejszenia tarcia między drewnem a siekierą. Dostawca obsługuje kierunki: Czechy, Estonia, Litwa, Polska i Słowacja.
 

 

Siekiera rozłupująca FESTA

 

Narzędzia pneumatyczne

 

Klucz udarowy pneumatyczny 1/2" 1627Nm Mighty Seven NC-4255Q to przykład produktu z zakładki narzędzia pneumatyczne. Wysyłany jest z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji. Mighty Seven to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, a spółka ANB jest oficjalnym dystrybutorem narzędzi M7 na terenie Polski. Wszystkie narzędzia pneumatyczne tego dystrybutora objęte są roczną gwarancją w systemie Door2Door.

Klucz udarowy pneumatyczny

 

Narzędzia ręczne

 

Klucz udarowy płaski 30mm FORTIS znajdziemy w zakładce narzędzia ręczne, grzechotki i nasadki. Jego budowa pozwala na wykorzystanie do szczególnie ciężkich prac montażowych. WZ Sp. z o.o. dostarcza narzędzia z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

Klucz udarowy płaski 30mm FORTIS

 

 

Narzędzia skrawające

 

Frez do gwintów wewnętrznych to przedstawiciele kategorii obróbka skrawaniem. Wysyłka z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

 

Spawanie

 

W zakładce spawanie pojawiła się klasyczna spawarka półautomatyczna OMI 204 OMICRON do spawania w ochronnej atmosferze MIG-MAG, której konstrukcja zapewnia wysoką niezawodność źródła, doskonałe właściwości spawalnicze w szerokim zakresie zastosowań. OMI 204 pozwala na elektroniczne ustawienie długości ostrza, wolne impulsy lub przełączenie maszyny w tryb czterosuwowy. Wszystkie te funkcje są kontrolowane przez mikroprocesor. Przedmiot znajduje się w ofercie czeskiego dostawcy KOVE TOOLS i istnieje możliwość wysyłki do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.


 

Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894

Narzędzia, BHP:
Krzysztof Kosmalski
e-mail: krzysztof@merxu.com
tel.: +48 501 584 179»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu
Zobacz także
Magazynowanie wody, paliw oraz innych chemikaliów i olejów - zbiorniki od Dehoust

Magazynowanie wody, paliw oraz innych chemikaliów i olejów - zbiorniki od Dehoust

Dehoust Polska oferuje wiele rozwiązań z zakresu magazynowania olejów opałowych... ¬ więcej...

 
Kotwy chemiczne i mechaniczne - jak dobrać kotwę?

Kotwy chemiczne i mechaniczne - jak dobrać kotwę?

Istnieją dwa typy kotew: kotwy chemiczne i mechaniczne. Kotwy chemiczne wykorzystują... ¬ więcej...

 
Podatek od deszczu - od kiedy, kto i ile zapłaci opłaty deszczowej

Podatek od deszczu - od kiedy, kto i ile zapłaci opłaty deszczowej

Na podstawie ustawy o Prawie wodnym w naszym kraju obowiązuje podatek od deszczu.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet