gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Włazy nierdzewne PRO RPZ - do zbiorników przemysłowych i oczyszczalni ścieków

aktualizacja: 14-01-2021, 10:50 – artykuł promocyjny


Profesjonalne włazy nierdzewne PRO RPZ, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 lub 316, są doskonałym rozwiązaniem dla przepompowni i wodnych zbiorników przemysłowych.

Kopertowa pokrywa włazu świetnie sprawdza się w miejscach narażonych na wilgoć, w mokrym otoczeniu. Dzięki swojemu kształtowi pokrywa PRO RPZ w naturalny sposób, grawitacyjnie może oczyszczać się z większych zanieczyszczeń i balastów, aby przykrywany wlot włazu był w pełni zabezpieczony.

Możliwe jest zastosowanie pokrywy ryflowanej, antypoślizgowej lub gładkiej. Dodatkowo włazy nierdzewne wyposażamy w szereg wybranych przez Klienta opcji. Proponujemy PRO RPZ w wielu wariantach, m.in.:

  • z kratą zabezpieczającą,
  • z wentylacją,
  • z ociepleniem,
  • z podnośnikami „sprężyny gazowe”,
  • stal nierdzewna AISI 304/316,
  • z uszczelką,
  • zamknięcie zamkiem dociskowym lub kłódką, 
  • wersja z pokrywą gładką lub ryflowaną.


Wszystkie te opcje są rozwiązaniami profesjonalnymi i dowolnie można dokonac wyboru wyposażenia produktu PRO RPZ.

Ponadto, poza standardowymi wymiarami tego typu włazu, oferujemy tą serię produktów w niestandardowych wymiarach, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Nasz dział techniczny zaleca wyposażenie PRO RPZ w kłódkę zabezpieczającą, która w minimalny sposób ochrania wlot włazu przed niepożądanym otwieraniem. Takie zastosowanie kłódki wymusza także samo zamknięcie pokrywy, co może znacznie zredukować ewentualne wypadki na terenie inwestycji.

KMB STEEL PRODUCT ® jest jednym z głównych potentatów na polskim rynku włazów przemysłowych. Z tego względu, jako doceniany producent, wciąż poszerza swoją ofertę włazów nierdzewnych, testuje i wprowadza nowe rozwiązania oraz ulepsza standardowe produkty.

W ten sposób, przede wszystkim dla potrzeb swoich Klientów, powstała SERIA PRO RPZ – profesjonalnych włazów do zastosowania w oczyszczalniach ścieków i zbiornikach przemysłowych.
 

PRO RPZ – włazy do zbiorników wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej to produkty higieniczne, łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu. Włazy te raz zastosowane, przy odpowiednim czyszczeniu i konserwacji mogą służyć naprawdę na lata, stad ogromne zainteresowanie naszych Klientów na zakup produktu kopertowanego manhole cover.
 

Tutaj liczy się zarówno funkcjonalność, trwałość, jakość, jak i estetyczny wygląd – to wszystko posiada nasz produkt PRO RPZ.
 

Stosowanie odpowiednich elementów rewizyjnych, tzn. tych wysokiej jakości, ale z zachowaniem rozsądnej ceny to główne wyzwania i cele w podstawowym zakresie branży sanitarnej w XXI wieku.
 

Zachowanie takiej równowagi dobrego wykonania i niskiej ceny pomoże nam wszyskim utrzymać powszechny wysoki poziom higieny dzięki masowemu zastosowaniu produktów nierdzewnych.
 

Produkty wykonane z materiału stali nierdzewnej powinny towarzyszyć nam w miejscach takich jak oczyszczalnie ścieków, tym bardziej, że w otoczeniu nieczystości nie należy nigdy stosować półśrodków, ale dedykowane produkty. Trzeba pamiętać, że w miejscach takich jak przepompownie ścieków, w których występują mieszanki różnych substancji wraz z bakteriami i wirusami włącznie, niezwykle istotne jest spełnianie sanitarnych wymagań.
Produkty PRO RPZ świetnie sprawdzają się na takich inwestycjach, a co więcej dostępne są w dobrych cenach.

 

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

Esybox MAX: Pierwszy tak kompaktowy zestaw hydroforowy na rynku!

DAB stara się jak najlepiej wykorzystać rozwój nowych technologii, by znaleźć... ¬ więcej...

 
Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Nowy hydrofor Isar BOOST5 gwarancją stabilnego ciśnienia w domu

Wilo-Isar BOOST5 to nowość na rynku hydroforów. Ma uniwersalne zastosowanie... ¬ więcej...

 
Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

Odwodnienia przemysłowe PZV marki LAF

LAF Polska specjalizuje się w systemach odwodnień do zastosowań specjalistycznych... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet