wienkra
gorące tematy
tagi

www.centrumklima.pl


Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

aktualizacja: 08-01-2021, 12:15 – artykuł promocyjny


W internetowym kalkulatorze Napedyokienne.pl znajdziemy teraz nowe funkcje. Jest to darmowy program doboru napędów do wentylacji w oknach, w którym firma D+H wprowadziła dodatkowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność strony. Dzięki nim cały proces doboru staje się jeszcze prostszy i intuicyjny.

Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

Strona napedyokienne.pl została stworzona z myślą o tym, aby każdy, niezależnie od tego, czy jest profesjonalistą czy klientem indywidualnym, mógł w prosty sposób sprawdzić, jaki siłownik lub siłowniki będą odpowiednie dla jego stolarki okiennej z uwzględnieniem jej wymiarów i sposobu otwierania. Wystarczy wprowadzić podstawowe parametry okna oraz preferowany sposób montażu napędu (nawierzchniowy lub ukryty w profilu). Na tej podstawie program dobiera odpowiedni siłownik oraz wylicza, czy przy podanych gabarytach wskazane jest użycie ryglatora okuć okiennych.

 

Kompletne zestawienie produktów

 

Użytkownik uzyskuje zestawienie pasujących do jego okna napędów i potrzebnych konsol montażowych. Dodatkowo, podsumowanie doboru zawiera takie dane, jak maksymalny wysuw łańcucha, kąt otwarcia okna czy dopuszczalna waga skrzydła. W zestawieniu znajdziemy także informacje o wymaganej ilości wolnego miejsca na ramie i na skrzydle dla prawidłowego montażu.

 

Nowe funkcje

 

Z końcem roku strona napedyokienne.pl została uzupełniona m.in. o materiały video. Na starcie możemy zobaczyć możliwości zastosowania automatyki okiennej, np. do otwierania trudno dostępnych okien, a także poznać korzyści oferowane przez system naturalnej wentylacji. Jeśli w wyniku kalkulacji dobierzemy do naszych okien napęd z serii VCD, zobaczymy film instruktażowy pokazujący jego montaż krok po kroku. W przypadku umiejscowienia siłownika na skrzydle możemy także pobrać szablon montażowy za pomocą QR kodu generowanego w zestawieniu produktów.

Korzystanie z kalkulatora napedyokienne.pl jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Zestawienie produktów można wygenerować w formacie PDF i na tej podstawie złożyć zamówienie kontaktując się z działem sprzedaży D+H.

Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

Kontakt w sprawie produktów:

D+H Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71/323 52 50
www: www.dhpolska.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wentylacja jako nieodzowny element każdego budynku

Wentylacja jako nieodzowny element każdego budynku

Smog i słaba jakość powietrza to tematy, które coraz częściej pojawiają... ¬ więcej...

 
System kształtek okrągłych Vento by HAVACO od VENTIA. Mini poradnik do pobrania!

System kształtek okrągłych Vento by HAVACO od VENTIA. Mini poradnik do pobrania!

System kształtek okrągłych Vento by HAVACO od VENTIA już od ponad roku dostępny... ¬ więcej...

 
Przepustnice wentylacyjne - różnice i dopasowanie do instalacji

Przepustnice wentylacyjne - różnice i dopasowanie do instalacji

Dobierając przepustnice do instalacji, powinniśmy zwrócić uwagę na wiele... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet