gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

polecamy

Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

aktualizacja: 27-07-2021, 04:56 – artykuł promocyjny


Platforma Merxu ułatwia skuteczną wymianę handlową między krajami Europy Środkowej. Pomaga w eksporcie towarów o największym potencjale sprzedażowym i imporcie produktów poszukiwanych przez firmy. Dedykowana handlowi B2B trafia w potrzeby Klientów. Wśród szerokiej oferty znajdziemy również kategorię dotyczącą elektrotechniki i techniki oświetleniowej.

 

Wybieraj, negocjuj cenę, kupuj

 

Merxu pozwala na śledzenie znacznie szerszej oferty niż tylko rynek krajowy. To także możliwość negocjacji najlepszej ceny oraz warunków i kosztów dostawy. Wystarczy zarejestrować się za darmo na platformie.

W kategorii Elektrotechnika i oświetlenie istnieje możliwość zakupu elementów do budowania sieci elektrycznej oraz wszelkich odbiorników energii, jakie stosuje się w budynkach. Poniżej kilka przykładów:

 

Gniazda i włączniki


Produkt pochodzi z oferty Timex-Elektro sp. z o.o. sp.k. i jest to wyłącznik 2-klawiszowy, 2-obwodowy z podświetleniem z ramką w kolorze czarnym. Kraj produkcji to Polska i jest możliwość wysyłki do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji. Użytkownik może zaznaczyć, ile sztuk potrzebuje, wybrać inne produkty od sprzedawcy i przejść do podsumowania zakupu.

Merxu - produkty w kategorii Elektrotechnika i oświetlenie

Oprawy wewnętrzne

 

Mistic Lighting to lampa szynowa LED w kolorze czarnym matowym. Należy do wewnętrznych opraw technicznych stosowanych w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowych. Przystosowana do montażu w aluminiowych szynach trójfazowych, regulowana w dwóch płaszczyznach. Produkt pochodzi z Polski i jest możliwość wysyłki do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

Merxu - produkty w kategorii Elektrotechnika i oświetlenie

 

Aparatura elektryczna

 

Wśród próbników, testerów i mierników na platformie Merxu znajdziemy cyfrowe urządzenie do zastosowań przemysłowych marki WZ sp.z o.o. przystosowany do precyzyjnych pomiarów, także z niesinusoidalnymi przebiegami sygnału. Przyrząd MM 6-2 ma funkcję Auto V do automatycznego rozpoznawania napięcia stałego i przemiennego, niską impedancję wejściową (LoZ) do tłumienia napięcia powstałego pojemnościowo i indukcyjnie. Kraj wysyłki to Polska, a możliwe kierunki to Czechy, Estonia, Litwa, Polska, Słowacja. Wysyłka w 3 dni!

Merxu - produkty w kategorii Elektrotechnika i oświetlenie

 

Źródła światła

 

Lampy LED stanowią dużą część produktową w zakładce źródła światła. Przykładem jest MASTER LEDspot MASTER marki Philips od dostawcy Exolight sp. z o.o. Wysyłany z Polski do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.

Merxu - produkty w kategorii Elektrotechnika i oświetlenie

 

Rozdzielnice i obudowy

 

Rozdzielnia natynkowa IP40 EZ9E-2-12-NT-T z transparentnymi drzwiami, 2-rzędowa marki Schneider to propozycja od Elhurt Plus Sp. z o.o. Sp. K. z kategorii Rozdzielnice i obudowy. Firma wysyła produkt z Polski do Czech oraz na terenie naszego kraju.

 

Energia odnawialna

 

Czeski dostawca KONDIK.cz oferuje m.in. panel fotowoltaiczny 1,8W do konserwacji baterii. Jest to ładowarka słoneczna; 1,8 W; 3 ÷ 18V / 0,1A; do akumulatorów kwasowo-ołowiowych z możliwością wysłki do Czech, Estonii, Litwy, Polski i Słowacji.


Sprawdź także inne kategorie >> merXu

Kontakt w sprawie produktów:

merXu
tel.
www: merxu.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


adres:
ul. Święty Marcin 11/7
61-803 Poznań

Budownictwo, chemia, wyposażenie biur
Natalia Sałek
e-mail: natalia.salek@merxu.com
tel.: +48 668 338 164

Elektrotechnika i oświetlenie:
Piotr Jaguś
e-mail: piotr.jagus@merxu.com
tel.: +48 534 607 894»  internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

» tworzy bezpieczne środowisko biznesowe, łączące zweryfikowanych kupujących i sprzedających, umożliwiając im realizowanie transakcji bezpośrednich lub poprzez zapytania ofertowe

» wspiera przedsiębiorstwa w ich cyfrowej transformacji, dzięki dostarczeniu kompleksowego narzędzia do internetowego handlu B2B w skali krajowej i międzynarodowej

poczytaj o MerXu w portalu
Zobacz także
Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Cieszące się dużą popularnością rozdzielnice słupkowe są teraz dostępne w... ¬ więcej...

 
Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu ułatwia skuteczną wymianę handlową między krajami Europy Środkowej.... ¬ więcej...

 
Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji Hager Ready to narzędzie pomocne elektroinstalatorom... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet