Urok lamp podłogowych

aktualizacja: 11-12-2020, 06:12 – artykuł promocyjny


Szlachetne wnętrza lubią tonąć w blasku. Każdy detal stanowi istotny element składający się na wypracowany efekt całego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane oświetlenie podkreśla wszystkie strefy we wnętrzu. Ważne jest aby różnicować punkty oświetleniowe dzięki czemu zyskujemy możliwość kreowania właściwych do sytuacji scen oświetleniowych.

Urok lamp podłogowych Aurora


Oprócz oświetlenia sufitowego i ściennego warto zaplanować również oświetlenie podłogowe.

 

To właśnie przepiękne lampy podłogowe nadają wnętrzu przytulności i indywidualnego charakteru. Warto dobrać je w sposób, który będzie korespondował z pozostałymi elementami wnętrza. Nie oznacza to jednak, że muszą być identyczne jak pozostałe oprawy oświetleniowe. Czasami, poprzez ciekawą lampę podłogową, można przełamać monotonię pomieszczenia.

Urok lamp podłogowych AuroraUrok lamp podłogowych Aurora

Niezwykle elegancko prezentują się nowe kolekcje opraw podłogowych od Astro Lighting, które purystycznym designem zachwycają architektów wnętrz.

Szczególnie godne polecenia są rodziny opraw Telegraph o klasycznej formie nawiązującej nieco do opraw z przełomu XIX i XX w. Rozproszone światło kryjące się za materiałowymi abażurami, wsparte na solidnych podstawach to idealny element nie tylko podnoszący walory estetyczne wnętrza, ale również poprawiający jego funkcjonalność.

Urok lamp podłogowych AuroraUrok lamp podłogowych Aurora

Do bardziej klasycznych wnętrz można wykorzystać oprawy z serii Ravello lub Park Lane od Astro. Te eleganckie kolekcje łączą ponadczasową formę opraw z łatwością ich komponowania do danego wnętrza. Dużym atutem opraw z tych serii jest możliwość wyboru spośród kilku wykończeń podstaw. Dzięki temu kolorystyka podstawy lampy może nawiązywać bezpośrednio do innych elementów zastosowanych we wnętrzu. Dodatkowo do każdej oprawy możemy dobrać odpowiedni abażur i tu również dysponujemy sporą gamą kolorystyczną, co znacznie ułatwia dopasowanie lampy do konkretnego wnętrza.

Urok lamp podłogowych Aurora

 

Kolejną rodziną opraw ułatwiającą stworzenie spójnej stylizacji we wnętrzu są oprawy Fold. Stanowią one esencję purystycznego designu. Prosta forma złożonej kartki papieru jest kluczowym elementem tego projektu. Idealna do nowoczesnych i loftowych wnętrz swoją siłę opiera na precyzyjnym wykonaniu i dbałości o detale, oraz kierunkowym świetle LED, które ukształtuje przestrzeń dokładnie tak, jak to sobie zaplanujemy.

Urok lamp podłogowych Aurora

Dzięki możliwości komponowania zróżnicowanych pod względem koloru wykończenia podstaw i abażurów lampy firmy Astro Lighting dopasują się idealnie do każdej stylizacji.


Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę www.astrolighing.com oraz na stronę polskiego partnera Astro www.aurorats.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jak dobrze oświetlić wnętrze?

Jak dobrze oświetlić wnętrze?

Światło towarzyszy nam w każdej chwili naszego życia. Jeśli jest dobrze zaprojektowane... ¬ więcej...

 
Jak dobrze oświetlić garderobę?

Jak dobrze oświetlić garderobę?

Garderoba, stanowiąca osobne pomieszczenie lub tylko wydzieloną część pokoju,... ¬ więcej...

 
Najnowszy katalog Miloo Electronic - Residential lighting - Oświetlenie Mieszkaniowe

Najnowszy katalog Miloo Electronic - Residential lighting - Oświetlenie Mieszkaniowe

MILOO-ELECTRONICS – polski producent oświetlenia w technologii LED marki MILOO... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet