Wienkra


Klimatyzatory AUX z zaawansowanym systemem filtracji

aktualizacja: 04-11-2020, 07:26 – artykuł promocyjny


Filtracja powietrza pozwala cieszyć się zdrowym i czystym powietrzem w klimatyzowanym pomieszczeniu. W naszych domach, czy biurach narażeni jesteśmy na typowe zanieczyszczenia powietrza. Wśród nich są kurz, pyłki, bakterie, wirusy, ale także pyły zawieszone, dym tytoniowy, czy pleśnie i grzyby. Oddychanie nimi ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie, dlatego zaleca się stosowanie systemów filtracji. Z jednostkami naściennymi AUX mamy zapewniony najwyższy standard filtracji.

Klimatyzacja, która dba o zdrowie

 

 

Klimatyzacja, która dba o zdrowie

 

W klimatyzatorach AUX w standardzie dostępne są następujące filtry:
 

  • Filtr o wysokiej gęstości - skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, między innymi cząsteczki kurzu i pyłu
  • Filtr antybakteryjny - doskonale sobie radzi w walce z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra, a zawarte na niej bakteriobójcze substancje  hamują ich rozwój.
  • Filtr PM2,5 - według Światowej Organizacji Zdrowia długotrwałe narażenie na działanie pyłu zawieszonego PM2,5 skutkuje skróceniem średniej długości życia. Klimatyzatory J-Smart wyposażone zostały w filtr PM2,5, który wyłapuje unoszące się w powietrzu drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% tych   zanieczyszczeń, zapewniając czyste i zdrowe powietrze.
  • Jonizator powietrza Cold Plasma - jedna z kluczowych funkcji wpływająca korzystnie na nasz nastrój, samopoczucie oraz koncentrację podczas pracy czy nauki. Jonizator wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych w  pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Ponadto neutralizuje alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.
  • Funkcja samooczyszczania - bardzo przydatna funkcja, która zapewnia czyste wnętrze urządzenia. Po zakończeniu działania w trybie chłodzenia, funkcja samooczyszczania automatycznie osusza wymiennik ciepła w jednostce wewnętrznej z wilgoci, przygotowując ją do następnej pracy. Zapobiega to rozwojowi bakterii, pleśni i nieprzyjemnych zapachów, utrzymując wnętrze jednostki w czystości.
  • Standardowe wyposażenie klimatyzatorów AUX można uzupełnić o szereg filtrów opcjonalnych.

 

fot.: Seria klimatyzatorów Freedom dedykowana jest osobom poszukującym prostej, ale nowoczesnej stylistyki oraz bogatego wachlarza funkcji w atrakcyjnej cenie. Freedom to podstawowy model w palecie urządzeń AUX, który wyposażony jest w funkcje charakterystyczne dla klimatyzatorów z najwyższych segmentów cenowych.

fot.: Biała obudowa J-SMART o prostej formie i matowym wykończeniu dobrze wpisuje się w aktualne trendy w designie. Biel będzie idealnym wyborem dla osób, ceniących elegancję w połączeniu z prostotą. Czarna obudowa J-SMART ART to niebanalna stylistyka. Połączenie matowego korpusu z czarną lustrzaną powierzchnią przedniego panelu spełni oczekiwania i trafi w gust nawet najbardziej wymagających użytkowników.

fot.: Halo – ponadczasowa i stylowa biel. Solidna konstrukcja zamknięta w zgrabnej obudowie. Delikatna stylistyka i unikalne wzornictwo ozdobią zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza. Halo Deluxe - kwintesencja elegancji i stylu. Smukła czarna obudowa z lustrzanym panelem dekoracyjnym, przełamana srebrnymi profilami, doda charakteru każdemu wnętrzu. Perfekcja w każdym detalu.

Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Klimatyzatory TOSHIBA HAORI - rewolucja w klimatyzacji!

Toshiba słynie z wysokowydajnych rozwiązań HVAC dedykowanych do obiektów... ¬ więcej...

 
Czy klimatyzacja chroni przed wirusami? Haier prezentuje nowe technologie

Czy klimatyzacja chroni przed wirusami? Haier prezentuje nowe technologie

Zmieniające się potrzeby użytkowników sprawiły, że Haier zadbał o rozwój... ¬ więcej...

 
Marcowe Premiery Lindab 2021 - nowe modele klimatyzatorów Mistral

Marcowe Premiery Lindab 2021 - nowe modele klimatyzatorów Mistral

Firma Lindab w ramach comiesięcznego cyklu „Premiery Lindab 2021” zaprezentowała... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji            Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet