gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   Pawbol

znajdź fachowca

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Nowości w ofercie Legrand - nowoczesne łączniki i gniazda Niloe Step

aktualizacja: 18-11-2020, 09:33 – artykuł promocyjny


Niloe Step to nowa propozycja od marki Legrand, cenionego na świecie dystrybutor inteligentnych rozwiązań dla domu. Czym się charakteryzuje ta uniwersalna seria łączników i gniazd? Dowiedz się, co ją wyróżnia i sprawdź jakie rozwiązania obejmuje.

 

Poznaj serię Niloe Step

 

Niloe Step to seria, która obejmuje nowoczesne rozwiązanie dedykowane do domu i mieszkania. Szeroka gama gniazd i łączników pozwala na wszechstronne przesyłanie sygnałów multimedialnych, analogowych i cyfrowych, zapewniając tym samym dostęp do takich mediów jak telewizja, telefon i internet. Pozwala także na wprowadzenie funkcji smart w pomieszczeniach, w tym na przykład natężenia światła.


Seria Niloe Step składa się między innymi z takich elementów jak: 

  • łącznik 2-przewodowy automatyczny
  • ściemniacz obrotowy lub przyciskowy
  • termostat pokojowy lub do podgrzewanej podłogi
  • gniazdo światłowodowe
  • podwójne gniazdo głośnikowe
  • ładowarka indukcyjna
  • ładowarka USB A + USB C
  • gniazdo RJ 45
  • gniazdo R-TV-SAT-SAT

 


Uniwersalny wygląd i ponadczasowość

 

Gniazda i łączniki Niloe Step mają ponadczasowy charakter i uniwersalną formę kwadratu. Pasują do każdej aranżacji, gdyż są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie produkty są dostępne w 4 najpopularniejszych kolorach: białym, modnym czarnym, aluminium i stalowym. Ramki z kolei oferowane są w 10 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dowolnie je mieszać i łączyć ze sobą. W przypadku zmiany aranżacji mamy możliwość dokupienia łączników w innym odcieniu, ale o takim samym kształcie. Dzięki temu możemy dopasować wygląd zestawu Niloe Step do indywidualnych upodobań i każdego pomieszczenia, niezależnie od wystroju wnętrza. Seria dostępna jest w dobrej cenie, co jeszcze bardziej podnosi jej atrakcyjność. Swoim wyglądem nawiązuje jednak do segmentu premium.

Warto dodać, że kolory biały i czarny są barwione materiałowo już na etapie produkcji, dzięki temu kolor pozostaje bez zmian nawet po głębokich zarysowaniach.

 

Mnóstwo możliwości z Niloe Step

 

Seria Niloe Step posiada pełną gamę nowoczesnych rozwiązań w zakresie wykorzystania dostępnych technologii, urządzeń i funkcji smart w każdym domu i mieszkaniu. Wśród bardzo praktycznych produktów jest gniazdo z możliwością ładowania wielu urządzeń jednocześnie, w tym smartfona, tabletu czy laptopa. Specjalna konstrukcja pozwoliła na osiągnięcie wysokiego stopnia ochrony IP44 gniazd i łączników w wielu kolorach, co umożliwia na przykład montaż na balkonie, garażu czy w łazience. Zabezpieczenie przed wilgocią i dopasowanie do każdego wystroju, umożliwia stosowanie tej serii nawet przy ciemnych płytkach lub elewacji.
 

Dzięki specjalnej konstrukcji i mechanizmowi mocującemu użytkownik może cieszyć się szybki i sprawnym montażem, który zawsze przebiega bezproblemowo. Mechanizm zajmuje mało miejsca, co przekłada się na przyjemną i precyzyjną instalację. Uniwersalne rozwiązania pozawalają na mocowanie zestawów wielokrotnych zarówno w pionie, jak i poziomie.

Kontakt w sprawie produktów:

Legrand Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 549 23 30
Infolinia 801 133 084
www: www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
Gniazdka i włączniki Karlik - osprzęt na lata

Gniazdka i włączniki Karlik - osprzęt na lata

Jakość produktów jest istotnym czynnikiem, na który zwracamy uwagę,... ¬ więcej...

 
Estetyczny i funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny z nowej serii Niloe Selection

Estetyczny i funkcjonalny osprzęt elektroinstalacyjny z nowej serii Niloe Selection

Rynek oferuje wiele linii osprzętu elektroinstalacyjnego, co sprawia, że inwestorzy... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet