gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom   
Pipelife
Eko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond

 Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

  logotyp Faneco

polecamy

Zadbaj o swoją przyszłość i Ziemię - zacznij od małych kroków!

aktualizacja: 30-09-2020, 06:26 – artykuł promocyjny


Życie na Ziemi jest dla nas oczywistością. Człowiek jest gospodarzem błękitnej planety i często nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo ją niszczy i obciąża. Od setek lat czerpiemy z niej garściami, eksploatując surowce, zanieczyszczając wody i powietrze. Nasze działania przyczyniają się do wymierania wielu gatunków roślin i zwierząt. Czy tak rzeczywiście musi być? Odpowiedź brzmi: na szczęście, nie! Możemy dla naszej planty zrobić też wiele dobrego. Dla wielu z nas z pewnością w pierwszej chwili wydaje się to trudne i mało realne, ale naprawdę wielkie działania zaczynają się od małych kroków, które pozwolą nam zmieniać nasz świat na lepszy.


Jednorazowe opakowania towarzyszą nam na każdym kroku – kupujemy wodę w jednorazowych butelkach, a podczas zakupów korzystamy z „foliówek”, pakując w nie owoce i poszczególne artykuły żywnościowe. Nie zastanawiamy się, co później się z nimi dzieje. Lądują w koszu i problem, teoretycznie, znika. Niestety, większość rzeczy, uznanych przez nas za niepotrzebne, ciągle nam towarzyszy, zalegając na składowiskach śmieci.
Aby ograniczyć ilość odpadów, wybierajmy produkty wielkokrotnego użytku. Na zakupy możemy zabrać bawełnianą torbę, która będzie pomocna przez lata. W podobnie prosty sposób ograniczmy korzystanie z jednorazowych butelek i zastąpmy je filtrowaną wodą. Producenci urządzeń do uzdatniania wody, dopasowując się do oczekiwań klientów, oferują zarówno dzbanki filtrujące, przydatne w domach, jak i butelki filtrujące, które możemy zabrać ze sobą, gdziekolwiek się udajemy.
 

Dzbanki filtrujące polskiej marki Dafi to produkty, niezbędne w każdej kuchni, które znacząco wpływają na jakość wody. Często nasze obawy przed spożywaniem „kranówki” związane są z nieprzyjemnym smakiem i zapachem chloru. Jest on konieczny, ze względu na swoje właściwości dezynfekujące. Możemy się go jednak pozbyć, wykorzystując wspomniane dzbanki i filtry. Dzięki nim nie tylko usuniemy posmak chloru, ale także zmiękczymy wodę, a co za tym idzie - w czajniku, ekspresie do kawy czy żelazku nie będzie osadzał się kamień.

Zadbaj o swoją przyszłość i Ziemię - zacznij od małych kroków!

Osoby, które borykają się ze szczególnie twardą wodą, mogą zdecydować się na specjalny filtr, stworzony do walki z tym „trudnym przeciwnikiem”. Dla tych, którym zależy, aby woda miała dodatkowe właściwości, producenci proponują filtry wzbogacające wodę w magnez lub alkalizujące ją. Każdy na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie.


Małe czynności, drobne gesty mają naprawdę ogromne znaczenie. Czasami wydaje nam się, że jedno zdarzenie jest nieistotne, ale wyobraźmy sobie, że w ten sposób pomyśli 100 tysięcy osób. Musimy zadbać o planetę, by móc cieszyć się czystymi plażami, wędrówką po lesie bez zalegających wszędzie odpadów. Ziemia służy nie tylko nam, ale będzie miejscem do życia dla przyszłych pokoleń. Pomyślmy o tym i już dziś zacznijmy zmieniać świat na lepsze.

Kontakt w sprawie produktów:

FORMASTER S.A.
tel. 41 346 48 00, 41 345 04 01, 800 703 048
www: dafi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 
Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

Doskonale wiemy, jak ważną kwestią jest oczyszczanie wody pitnej. Najlepszą drogą... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet