Kolekcja Capsule od Astro

aktualizacja: 29-09-2020, 06:50 – artykuł promocyjny


Ten rok obfituje w wyzwania, z którymi do tej pory nigdy nie musieliśmy się mierzyć. Jest to jednak nie tylko rok niosący ograniczenia i zmianę naszych dotychczasowych przyzwyczajeń, ale też otwierający drzwi do innego niż dotychczas spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Czas, który wyrwał nas ze sprawdzonych schematów działania pozwolił cieszyć się zmianą i w niej upatrywać dalszego rozwoju. Jest to niewątpliwie czas nowego otwarcia również w dziedzinie projektowania opraw oświetleniowych. Najnowsza kolekcja oświetlenia ze stajni Astro lighting jest dowodem i zapowiedzią lepszego jutra, które tylko czeka aż otworzymy do niego drzwi.

 

Orb

 

Zaprojektowana przez James’a Bassant’a, założyciela i głównego projektanta Astro oprawa Orb jest inspirowana mechaniczną doskonałością modelu Układu Słonecznego. Jest to lampa o formie kuli z regulowanym lustrem, które krąży wokół oprawy oświetleniowej. Części ruchome są wytrzymałe, ale lekkie, pod prostą formą ukrywając skomplikowane rozwiązanie techniczne.

Oprawa OrbOprawa Orb

Oprawa Orb to podświetlane lusterko powiększające, które zapewnia dobre oświetlenie w wysmakowanej formie. Lampa pojedyncza Orb o podobnie doskonałej formie to idealne uzupełnienie wersji z lusterkiem albo samodzielny kinkiet, który będzie świetnie wyglądać na każdej ścianie.

 

Halftone

 

Kolejną perełką w kolekcji Capsule jest zaprojektowana przez Riley’a Sanders’a ścienna oprawa Halftone.
Łączy ona w sobie sztukę, technologię i naukę. Wychodząc od prostego ołówkowego szkicu Halftone koncentruje się na elementarnej formie koła z przykuwającym uwagę, wytrawionym na przezroczystym akrylu, wzorem.
Delikatny wzór wychodzi z krawędzi dysku i nabiera intensywności, tworząc wyrazisty krąg światła.
Dzięki zastosowaniu przezroczystego akrylu jako głównego nośnika formy, spoglądając poprzez oprawę widoczna jest ściana. Efekt ten, uzyskujemy zarówno gdy lampa jest włączona, jak i wyłączona. Dzięki temu zabiegowi sama oprawa, jak i uzyskany dzięki niej efekt dekoracyjny zyskuje na trójwymiarowości.

ścienna oprawa Halftoneścienna oprawa Halftone

Halftone dostępna w dwóch rozmiarach i głębokościach. Można ją montować warstwowo, aby stworzyć bardziej intensywne i wyraziste oświetlenie, podkreślające elementy architektoniczne wnętrza.

 

Żyrandol iO

 

Kolejną propozycją oświetlenia wchodzącego w skład kolekcji Capsule jest zaprojektowana przez Riley’a Sanders’a sufitowa, wisząca oprawa iO.

Żyrandol iOŻyrandol iO

Żyrandol iO, którego nazwa pochodzi od greckiego słowa "joński" jest inspirowana wysmukłymi kształtami starożytnych greckich kolumn. Dzięki unikalnemu procesowi grawitacyjnego wytłaczania szkła żyrandol iO ma okrągłą dwuwymiarową formę z wytłaczanymi szklanymi pasmami opadającymi w dół, tworząc idealnie karbowany cylindryczny kształt. Elementy oprawy oświetleniowej są dyskretnie schowane, dzięki czemu na pierwszy plan wysuwa się szkło, delikatnie odbijające i rozpraszające światło.


Żyrandol iO to produkt rzemieślniczy najwyższej jakości, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Delikatność szkła nadaje powiew luksusu każdemu wnętrzu.


Oprawy oświetleniowe Astro zawsze słynęły z najwyższej jakości wykonania, oraz użytych do produkcji materiałów. Tradycją jest już, że ich forma nawiązuje do najlepszych wzorców brytyjskiego designu. To właśnie jakość, forma oraz niezawodność opraw oświetleniowych Astro lighting są wyznacznikami i głównymi cechami marki.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jak dobrze oświetlić wnętrze?

Jak dobrze oświetlić wnętrze?

Światło towarzyszy nam w każdej chwili naszego życia. Jeśli jest dobrze zaprojektowane... ¬ więcej...

 
Jak dobrze oświetlić garderobę?

Jak dobrze oświetlić garderobę?

Garderoba, stanowiąca osobne pomieszczenie lub tylko wydzieloną część pokoju,... ¬ więcej...

 
Najnowszy katalog Miloo Electronic - Residential lighting - Oświetlenie Mieszkaniowe

Najnowszy katalog Miloo Electronic - Residential lighting - Oświetlenie Mieszkaniowe

MILOO-ELECTRONICS – polski producent oświetlenia w technologii LED marki MILOO... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet