intersoft

Skuteczna i bezpieczna sterylizacja pomieszczeń w domu i w pracy

aktualizacja: 30-09-2020, 03:44 – artykuł promocyjny


Sterylna czystość w ostatnim czasie nabiera nowego znaczenie. Jeśli zależy nam na takim efekcie we własnym domu, mieszkaniu, miejscu pracy warto poznać urządzenie marki TECH Sterowniki nazywane sterylizatorem powietrza SPT-30. Dzięki niemu zyskamy czyste powietrze, pozbawione bakterii, wirusów, grzybów oraz innych szkodliwych substancji. Jak to możliwe? Sterylizator wykorzystuje skuteczną metodę promieniowania UV-C. Sprawdź, na czym ona polega i jak się ją wykorzystuje.

Sterylizator powietrza SP-30 TECH Sterowniki


Do czego służy sterylizator?

 

Poziom higieny ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Są miejsca, w których decyduje o jakości świadczonych usług, a nawet pozwala na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości bez narażania osób przebywających na szwank. W tym celu wykorzystuje się elektroniczne urządzenia takie jak sterylizator, czy generatora ozonu OTS-15. To dzięki nim firma TECH Sterowniki dba, by w pomieszczeniu skutecznie zlikwidować niebezpieczne mikroorganizmy.
 

Sterylizator to niewielkie urządzenie o wielkim potencjale. Jego waga to zaledwie 10 kg, dzięki czemu z łatwością przeniesiemy go pomiędzy pomieszczeniami wymagającymi sterylizacji w danym momencie. Gwarancja obejmuje aż 9000 godzin pracy lub pełne 2 lata użytkowania. Po tym czasie wystarczy wymienić lampy UV-C na nowe.


Bezpieczeństwo korzystania bez wychodzenia z pomieszczenia


Sterylizator wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe o potwierdzonym działaniu. Jest to nowoczesna technologia, w której zastosowano fale odpowiedniej długości bez pasm szkodliwych dla ludzi. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać sterylizację powietrza nawet w czasie, gdy w pomieszczeniu przebywają osoby. Urządzenie SPT-30 nie wytwarza ozonu, więc można go używać na bieżąco bez oczekiwania na wywietrzenie pomieszczenia. Jest to zasługa bakteriobójczych lamp Philips TUV T08, które generują pasmo o długości 253,7 nm UV-C, a jednocześnie zostały pozbawione pasma od 100 do 230 nm.


Gdzie i jak wykorzystać sterylizator?


Urządzenie SPT-30 pozwoli pozbyć się z powietrza bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i innych substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Można go wykorzystać:

  • w pomieszczeniach mieszkalnych,
  • w obiektach użyteczności publicznej oraz komercyjnych.


Dzięki zastosowanej technologii urządzenie wyróżnia się bardzo wysokim poziomem skuteczności. Jest przy tym niezwykle efektywne w działaniu. Maksymalna wydajność przepływu powietrza wynosi aż 260 m³.


Prosta i wygodna obsługa urządzenia


Sterylizator pozwala na programowanie harmonogramu pracy. Użytkownik może samodzielnie wybrać dzień tygodnia i godziny, w których nastąpi sterylizacja pomieszczenia. Sterylizator daje możliwość pracy także w trybie ręcznym. W menu instalatora dostępny jest podgląd motogodzin, czyli informacji o tym, ile godzin oraz ile minut urządzenie pracowało w trybie pracy właściwej. W urządzeniu można także ustawić dodatkowe parametry jak aktualna data i godzina.


Dodatkowa regulacja obrotów pozwala zadbać o najwyższy komfort pracy. Sterylizator pozwala zmniejszyć bieg wentylatora, gdy na przykład pracujemy, a potem bez problemu zakres ten można zwiększyć. Parametry te można ustawić osobno niezależnie od dnia tygodnia.


Sterylizacja pomieszczeń w trosce o zdrowie swoje i innych


Lampy bakteriobójcze to zdecydowanie jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza. Urządzenie SPT-30 jest niezawodne, a przy tym wyróżnia się długą żywotnością. Jego nabycie i wykorzystanie będzie najlepszym z możliwych sposobów, by zachować bezpieczeństwo zarówno w domu, jak i w pracy.


Szczegółowe informacje na temat sterylizatora dostępne są na stronie: https://www.techsterowniki.pl/p/spt-30  oraz w dołączonej do urządzenia instrukcji obsługi.

Kontakt w sprawie produktów:

TECH STEROWNIKI
tel. +48 33 330 00 07
www: www.techsterowniki.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Termografia na najwyższym poziomie

Termografia na najwyższym poziomie

Kamery termowizyjne testo dostępne są w zestawach promocyjnych. Sprawdź aktualną... ¬ więcej...

 
Kupuj i sprzedawaj na MerXu - maszyny i narzędzia budowlane dla fachowców

Kupuj i sprzedawaj na MerXu - maszyny i narzędzia budowlane dla fachowców

Użytkownicy ciężkiego sprzętu z pewnością docenią profesjonalne akcesoria do... ¬ więcej...

 
Dom przyjazny dla alergików - o co zadbać?

Dom przyjazny dla alergików - o co zadbać?

Alergie są uznawane za jedną z najczęstszych chorób naszych czasów.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet