gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy

Puszki instalacyjne Pawbol - do każdych warunków

aktualizacja: 07-09-2020, 06:45 – artykuł promocyjny


Puszki do instalacji elektrycznych to osprzęt ochronny, w którym schowane są połączenia przewodów instalacyjnych oraz gniazdek elektrycznych i łączników. Różnią się między sobą przeznaczeniem, wyglądem, technologią montażu. Występują w wersji natynkowej oraz podtynkowej. Puszki wykorzystuje się także do montażu oświetlenia oraz innych elementów domowej automatyki. Coraz częściej są one dostosowane do każdych warunków - do instalacji w betonie i płytach kartonowo-gipsowych, w zróżnicowanych rozmiarach - średnice dopasowane do potrzeb danej instalacji, puszki pojedyncze i wielokrotne oraz gwarantujące bezpieczeństwo - zgodne z wymaganiami ochrony w stopniu IP44 czy IP55.

 

Super głęboka (80 mm!) puszka łączeniowa z wkrętami A.0080

 

Każdy, kto choć raz spotkał się z sytuacją, że zabrakło kilku lub kilkunastu mm głębokości do komfortowego montażu urządzenia, łącznika lub gniazda już nie musi się martwić. W ofercie marki Pawbol dostępna jest puszka instalacyjna super głęboka. 80 mm i wkręty w zestawie ułatwią pracę każdemu, a dla inwestora zapewniają funkcjonalność, trwałość i estetykę. Zwiększona głębokość to bezproblemowy montaż zdecydowanej większości łączników i gniazd podtynkowych. Puszki można łączyć ze sobą w sposób beznarzędziowy, tworząc dowolnej długości szereg. Numer katalogowy puszki to A.0080. Puszka wykonana jest zgodnie z normą PN-EN 60670-1. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 80 sztuk.

 

Puszka instalacyjna do płyt gipsowo-kartonowych

 

Firma Pawbol Sp. z o.o., która może szczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem, szybko reaguje na potrzeby rynku, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i technologie. Oczywistym było zatem wprowadzenie do sprzedaży puszki instalacyjnej do płyt gipsowo-kartonowych – głębokiej z wkrętami, posiadającej m.in. zalety wiatroszczelności. Tego typu puszka zapewnia wygodniejszy montaż, a autodopasowanie elestycznych przepustów do wprowadzanych elementów instalacji umożliwia beznarzędziowy montaż przewodów i rur. Produkt posiada membrany zapewniające wiatroszczelność, co ma przełożenie na mniejsze zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz mniejsze wnikanie wilgoci. Rozwiązanie dedykowane szczególnie do domów pasywnych, ale też do budownictwa tradycyjnego.

Puszka instalacyjna do płyt gipsowo-kartonowych

 

Puszki bezhalogwenowe - seria czerwona

 

Seria puszek bezhalogenowych spełnia wymogi normy PN-EN 60670-1. Puszki nie zawierają szkodliwych pierwiastków takich jak chlor, fluor, czy brom oraz są samogasnące, co oznacza, że po ustaniu działania źródła ognia puszka samoczynnie zgaśnie, a w czasie pożary puszki nie przenoszą płomieni.
 

Puszki bezhalogwenowe - seria czerwona

 

Puszki natynkowe bezhalogenowe PH92x92 Klik - czarne

 

W asortymencie puszek liczą się względy funkcjonalne, ale nie bez znaczenia pozostaje także sam wygląd. Wśród puszek natynkowych bezhalogenowych PH 92 x 92 KLIK znajdziemy rozwiązania w kolorze białym, szarym i brązowy, a także – nowość – w czarnym. Te odporne na UV, estetyczne puszki o IP54 dostępne są w wersji bez zacisków lub z 5 zaciskami 4mm2. Rozwiązanie cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów Pawbol.

W ofercie Pawbol dostępne są także akcesoria do puszek, które pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Kontakt w sprawie produktów:

PAWBOL Spółka z o.o.
tel. 33 870 1206
www: www.pawbol.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Popularne rozdzielnice słupkowe od PAWBOL w wersji z blachy 2 mm

Cieszące się dużą popularnością rozdzielnice słupkowe są teraz dostępne w... ¬ więcej...

 
Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu - sprawdź ofertę elektrotechniki i oświetlenia

Platforma Merxu ułatwia skuteczną wymianę handlową między krajami Europy Środkowej.... ¬ więcej...

 
Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa aplikacja Hager Ready - codzienne wsparcie dla Instalatorów

Nowa, zaktualizowana wersja aplikacji Hager Ready to narzędzie pomocne elektroinstalatorom... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet