Nowoczesne pompy ciepła na R290 oraz kotły na pellet

aktualizacja: 05-01-2022, 07:23 – artykuł promocyjny


Historia marki HKS Lazar zaczyna się w 1937 roku. Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła i obecnie współpracuje z setkami partnerów w Polsce i Europie. Może przedstawiać się jako marka o prawdziwie międzynarodowym charakterze, jednocześnie zachowując charakter rodzinnego przedsiębiorstwa.

Hasłem przewodnim HKS Lazar są "nowoczesne urządzenia grzewcze". Firma dokłada wszelkich sił, by wdrażać je w praktykę, oferując wyprodukowane w innowacyjnych technologiach kotły na pellet, pompy ciepła oraz niezbędny osprzęt (w tym armaturę czy przyłącza kominowe).

 

Pompy ciepła

 

Zdaniem marki nowoczesna pompa ciepła powinna być wydajna oraz skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o detale. Tą zasadą kierowano się, konstruując poszczególne urządzenia, dlatego pompa ciepła powietrze woda HKS Lazar będzie doskonałym wyborem niezależnie od modelu. Sprawdzi się zarówno w firmach i zakładach, jak i w warunkach domowych.

 

Energooszczędna i ekonomiczna – klasa A++ i czynnik chłodniczy R290

 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na dużą energooszczędność tych pomp ciepła. Dzięki klasie A++ nie dość, że są ekonomiczne same w sobie, to jeszcze zapewniają uzyskanie wyższej dotacji z programu "Czyste powietrze". W połączeniu z wykorzystaniem naturalnego czynnika chłodniczego R290 (propanu) wpisują się w konieczną w dzisiejszych czasach troskę o środowisko naturalne. Wykorzystanie propanu można śmiało nazwać rozwiązaniem ekologicznym. Posiada on niższy ekwiwalent dwutlenku węgla w porównaniu do innych czynników, takich jak np. R134A. Dodatkowo, wykorzystanie czynnika R290 zapewnia spełnianie wymogów tzw. ustawy F-gazowej, obowiązującej od 1 stycznia 2020 roku; zakazuje ona produkcji pomp, które wykorzystują czynniki szkodliwe dla środowiska.

Pompy ciepła HKS Lazar dysponują mocą od 11,5 do 22,2 kW, co zapewnia połączenie wydajności i znacznie niższych kosztów ogrzewania w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

 

Kotły na pellet

 

HKS Lazar należy do liderów w dziedzinie produkcji kotłów na pellet. Świadczy o tym obecność marki na prestiżowej liście BAFA. Urządzenia nań wpisane cechuje najwyższa jakość i doskonałe parametry emisyjne. Oprócz tego spełniają one wymogi dyrektywy Ekoprojekt 2020 oraz normy EN 303-5:2012. To oznacza, że kotły SmartFire są najbardziej ekologicznymi produktami tego typu dostępnymi na polskim rynku.

 

 

Bezpieczeństwo i wygoda – żeliwna śluza i 10 lat gwarancji

 

Wyposażono je także w wysokiej klasy żeliwne śluzy, doskonale zabezpieczające znajdujące się w zasobniku paliwo. Dzięki temu nie ulegnie ono zapłonowi - konstrukcja śluzy zapewnia 100% bezpieczeństwa w tej kwestii.
Ponadto kotły SmartFire są urządzeniami o zwartej budowie, gdzie wszystkie podzespoły są dokładnie zabezpieczone przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Głównymi elementami, które można w nich wyróżnić są: korpus kotła (w którym znajduje się m.in. komora spalania) oraz układ podawania paliwa.

Oprócz tego podczas ich projektowania szczególnie ważna była wygoda użytkownika. Z tego powodu kotły na pellet HKS Lazar wyposażone są w intuicyjne sterowniki oraz zaawansowane systemy samooczyszczania. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi można na bieżąco konfigurować kocioł, a także sprawdzać jego status i parametry pracy.


Co ważne, owe wymienniki ciepła powstały z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu najnowocześniejszych technologii w swojej dziedzinie. Dzięki temu są wyjątkowo szczelne i bezawaryjne, co spowodowało, że marka wydłużyła gwarancję na nie aż do 10 lat.

 

Z myślą o lepszym jutrze

 

Głównym celem firmy jest spełnienie oczekiwań wymagających klientów, poszukujących nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań, a także najwyższa jakość obsługi. Podstawowymi wartościami, którym hołduje HKS Lazar są uczciwość oraz odpowiedzialność. Swoim klientom zapewnia serwis fabryczny na terenie całego kraju. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przedstawiciele firmy czekają na Państwa kontakt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt w sprawie produktów:

HKS Lazar Sp. z o.o.
tel. +48 32 47 57 123, +48 32 47 29 578, +48 32 47 51 960
www: www.hkslazar.pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Rekuperatory ZYPHO i pompy ciepła - ekologiczny sposób na odzyskanie energii cieplnej dla twojej wody

Rekuperatory ZYPHO i pompy ciepła - ekologiczny sposób na odzyskanie energii cieplnej dla twojej wody

Wspomóż swoją pompę ciepła i ogrzewaj wodę jeszcze taniej przy użyciu... ¬ więcej...

 
Właściwy przepływ informacji kluczem do efektywnego zarządzania pracownikami w terenie

Właściwy przepływ informacji kluczem do efektywnego zarządzania pracownikami w terenie

Szybkie i wydajne działanie pracowników w terenie jest niemożliwe bez sprawnej... ¬ więcej...

 
Co zrobić ze zużytą żarówką i dlaczego? III edycja kampanii edukacyjnej

Co zrobić ze zużytą żarówką i dlaczego? III edycja kampanii edukacyjnej

Jak postępować z żarówką LED, która się zużyje? A jak z klasyczną... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet