Inteligentne światło w biurze z oprawą Kayak

artykuł promocyjny


Oświetlenie jest jednym z najistotniejszych elementów przekładających się na standard i komfort pracy w biurze. W obowiązku każdego pracodawcy jest zapewnienie właściwego źródła światła dla danego stanowiska pracy. Oświetlenie, oprócz potrzeb jakościowych i ilościowych, może cechować również ciekawy design. W biurach spędza się sporo czasu, dlatego tak ważne są systemy z nowoczesny zarządzaniem energią. To wszystko oferuje nowa oprawa „Kayak” niemieckiej produkcji.

Inteligentne światło w biurze z oprawą KajakInteligentne światło w biurze z oprawą Kajak

Płaski panel oświetleniowy — zaledwie 10 mm — ułatwia aranżację wnętrza.

 

Ustaw scenę dla stylowego biura

 

„Kayak” to oprawa biurowa, która wyznacza kierunek dla stylowego biura. Na pierwszy rzut oka idzie pływająca konstrukcja z niezwykle płaską i mądrze zaprojektowaną bryłą. Drugi ważny atut „Kayaka” to wysoka jakość komponentów. Koncepcja ta została stworzona przez firmę BUSSE Design+Engineering, a oprawa jest dziełem marki Regiolux i została wyprodukowana w Niemczech.

Inteligentne światło w biurze z oprawą Kajak

fot.: Pływająca budowa zapewnia imponujący efekt świetlny z możliwością indywidualnego dopasowania do każdej osoby.

Projekt pozwala na elastyczność montażu, gdyż oprawa może być używana jako natynkowa, podwieszana z elementami pośrednimi lub jako listwa oświetleniowa. Płaska konstrukcja nie jest przeszkodą do wprowadzenia dodatkowych systemów – użytkownik ma możliwość regulacji światła za pomocą czujników do nowoczesnego zarządzania światłem. W standardzie pozostaje także zaawansowany serwis.

Inteligentne światło w biurze z oprawą Kajak

fot.: Światło kształtuje warunki pracy i wpływa na efektywność pracowników, dlatego tak ważne jest funkcjonalne oświetlenie o atrakcyjnym wyglądzie.

 

Światło staje się motywacją


Najnowszej generacji diody LED do zasilania krawędziowego zapewniają wyjątkową skuteczność świetlną na poziomie 138 lm/W. Dzięki ciepłym lub neutralnym białym kolorom światła, oprawa ta doskonale nadaje się do zastosowania na pojedynczych lub podwójnych stanowiskach pracy i pasuje do każdego otoczenia. Sterowniki i komponenty są zintegrowane w oprawie w sposób niepozorny. Oprawa gwarantuje bezodblaskowe oświetlenie kompatybilne z ekranami komputerów dla jeszcze większego bezpieczeństwa pracowników biurowych. Ergonomiczne światło na stanowisku pracy idzie w parze z wysokim komfortem wizualnym. Lampa dostępna jest w kolorach czarnym, białym lub srebrnym. Żywotność modułów LED wynosi 50.000 godzin przy zachowaniu strumienia świetlnego na poziomie 90% (L90B10).

Kontakt w sprawie produktów:

Regiolux
tel. + 48 71 727 7707
www: www.regiolux.de/pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
TUGRA - oprawa z wymiennymi modułami IoT. Szkielet inteligentnych budynków od Trilux

TUGRA - oprawa z wymiennymi modułami IoT. Szkielet inteligentnych budynków od Trilux

Internet rzeczy, w skrócie IoT jest koncepcją, o której część osób... ¬ więcej...

 
Wyzwania w oświetleniu domowego biura

Wyzwania w oświetleniu domowego biura

Zasady dotyczące jakości oraz ilości światła przypadającego na metr kwadratwy... ¬ więcej...

 
Inteligentne światło w biurze z oprawą Kayak

Inteligentne światło w biurze z oprawą Kayak

Oświetlenie jest jednym z najistotniejszych elementów przekładających się... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook