intersoft

Wspornik do klimatyzacji Mighty Bracket w niższej cenie

aktualizacja: 09-07-2020, 10:46 – artykuł promocyjny


Mighty Bracket to wyjątkowy wspornik ułatwiający montaż jednostek wewnętrznych klimatyzatorów typu split. Umożliwia  wygodny montaż klimatyzatora przez jedną osobę. Wspornik zawiesza się na płycie montażowej klimatyzatora. Można następnie bezpiecznie umieścić na nim jednostkę wewnętrzną, w czasie podłączania rur i przewodów kondensatu oraz podłączeń elektrycznych. Teraz Mighty Bracket dostępny jest w nowej, niższej cenie 445,00 zł.


Mighty Bracket nadaje się do używania z klimatyzatorami większości producentów. Wykonany jest z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa. Posiada udźwig 45 kg.

Wspornik do klimatyzacji Mighy BrackeWspornik do klimatyzacji Mighy Bracke

Mighty Bracket wykonany został z dbałością o to, aby nie uszkodzić ani nie zarysować zarówno klimatyzatora, jak i ściany. Zsunięciu się ze wspornika lub zarysowaniu klimatyzatora zapobiega gumowa powierzchnia ramienia oraz jego rozkładana, zabezpieczająca końcówka z dodatkową osłoną z tkaniny. A regulowana, pokrytą gumą „stopka” zapewnia stabilność wspornika w trakcie montażu oraz zapobiega zarysowaniu ściany. Regulować można ponadto kąt nachylenia pomiędzy dwoma ramionami wspornika (4 ustawienia). Producent: Rectorseal (USA).

Kontakt w sprawie produktów:

Wigmors
tel. (71) 326 50 00
www: www.wigmors.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet