gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Werit


Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

aktualizacja: 04-06-2020, 09:19 – artykuł promocyjny


Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej jest z jego skutkami. W pomieszczeniach poniżej poziomu zalewania warto pomyśleć o przepompowni ze zintegrowaną funkcją wpustu w pokrywie. Zabezpieczymy się w ten sposób przed tzw. cofką kanalizacyjną. Przykładem takiego urządzenia jest Minilift S o kompaktowych rozmiarach.


Bezpieczeństwo i komfort powinny być naszym priorytetem w czasie budowy lub remonty domu. Znając zagrożenia, jakie mogą się nam przytrafić, możemy świadomie im przeciwdziałać i wybierać rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. W celu przeciwdziałania skutkom przepływu zwrotnego warto zawsze stosować indywidualne i sprawdzone urządzenia do odpompowania i odprowadzania ścieków.

 

Przepompownia Minilift S


Niewidoczne zabezpieczenie przed zalaniem


Funkcjonalne wykorzystanie naszego domu sprzyja przenoszeniu wielu funkcji gospodarczych do niżej położonych pomieszczeń. Na najniższym poziomie chętnie urządzamy pralnie. Zdarza się, że w tej strefie organizujemy również prysznic, który wzbogaca tradycyjnie już tam występujące umywalki o kolejne możliwości dla mieszkańców. Wszystko to sprawia, że powstaje coraz większa ilość ścieków tzw. szarych, a więc bez fekaliów.


Kompaktowy rozmiar przepompowni Minilift S sprawia, że łatwo możemy ją zabudować w płycie podłogowej w sposób niemal niewidoczny dla oka. Dzięki pokrywie, która ma miejsce do wypełnienia płytkami, uzyskanie estetycznego wyglądu pomieszczenia jest jeszcze łatwiejsze. Może też wybrać pokrywę czarną.
Zintegrowany z pokrywą wpust przyjmuje wodę z powierzchni podłogi - nawet w przypadku pęknięcia rury pomieszczenie pozostanie zawsze suche.


Intuicyjne rozwiązania


Minilift SUrządzenie jest gotowe bezpośrednio do podłączenia. Łatwy montaż gwarantuje teleskopowa nasada, która służy do płynnego wyrównania wysokości i poziomu ze zintegrowanym wpustem. Pomocny jest również w instalacji zainstalowany fabrycznie dopływ i odpływ.


Zawór zwrotny umiejscowiony jest na przewodzie tłocznym. Część denna z polipropylenu daje odporność na ścieki agresywne. Urządzenie mono z przełącznikiem pływakowym ma wyjmowaną pompę, dzięki czemu późniejsza konserwacja obejmuje proste czynności, możliwe do wykonania po wyjęciu wtyczki zintegrowanej z pompą.


Minilift S zapewnia komfort w utrzymaniu suchej i czystej piwnicy.

Kontakt w sprawie produktów:

Kessel Sp. z o.o.
tel. (71) 774 67 60
www: kessel.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowoczesne rozwiązania podtynkowe

Nowoczesne rozwiązania podtynkowe

Baterie podtynkowe to rozwiązanie dość nowe, ale na dobre już zagościło w wielu... ¬ więcej...

 
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet