gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


Dahua   Solsum

W2  FENIX

Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   Pawbol

znajdź fachowca

Odkurzacze centralne ECO MAX - wyższy poziom komfortu

aktualizacja: 12-06-2020, 04:40 – artykuł promocyjny


Komfort i czystość to cechy, za które cenimy domowe warunki. Stworzenie takiej atmosfery wymaga jednak wielu zabiegów, w tym częstego sprzątania. Jeśli chcemy, by odkurzanie było mniej kłopotliwe to warto postawić na centralny odkurzacz. Co zyskamy? Przede wszystkim wygodny i funkcjonalny system oraz komfort i minimalny kontakt z drażniącym kurzem, co jest szczególnie ważne przy alergikach w domu. Dla najbardziej wymagających dedykowane są odkurzacze bezobsługowe ze specjalnym systemem separacji wodnej. Im wcześniej zdecydujemy się na montaż odkurzacza centralnego we własnym domu, tym więcej zyskamy. Ta wygodna i bezpieczna instalacja niesie ze sobą wiele korzyści.

Odkurzacze centralne ECO MAX - wyższy poziom komfortuOdkurzacze centralne ECO MAX - wyższy poziom komfortu

Duża różnorodność oferty sprawia, że odkurzacze centralne sprawdzą się wszędzie. Samo używanie odkurzaczy jest przyjazne dla domowników, gdyż nie powoduje unoszenia się pyłów, przez co mamy zapewniony komfort czystego powietrza. Nie musimy też dźwigać ciężkiego urządzenia, a to ważne dla zdrowia naszego kręgosłupa, zwłaszcza jeśli już cierpimy na różnego rodzaju dysfunkcje.

 

Odkurzacz centralny V MAX

 

Jest to odkurzacz bezfiltrowy, który cechuje się jeszcze większą mocą i wydajnością, przez co odkurzanie będzie jeszcze szybsze. System został zaprojektowany w ten sposób, że odkurzacz nie wymaga czyszczenia, wystarczy go opróżnić. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu. Dodatkowo odkurzacz posiada dwie opcje sterowania: jedna z regulacją mocy silnika i zabezpieczeniami przed niechcianymi awariami, druga opcja dla bardziej wymagających, z informatorem w rękojeści węża.

Odkurzacz centralny V MAX

 

Odkurzacze wodne Aquamatic

 

To kolejna propozycja odkurzacza centralnego w wyższej opcji komfortowej. Są one bezobsługowe, dlatego możemy na zawsze zapomnieć o opróżnianiu pojemnika na śmieci, czyszczeniu i wymianie filtrów. Do tego odkurzacz cechuje się bardzo dobrą wydajnością, która przewyższa tradycyjne modele dostępne na rynku. Nowoczesny system odprowadzania zanieczyszczeń to nic innego jak podłączenie do przewodu kanalizacyjnego, dzięki czemu zapełniony zbiornik opróżnia się automatycznie, bez naszej ingerencji. Separacja wodna zapewnia równą pracę urządzenia, bez jakichkolwiek spadków mocy przez cały czas funkcjonowania jednostki.

Odkurzacze wodne Aquamatic

 

Izzy 50 i Izzy 100 - odkurzacze na małą powierzchnię

 

Odkurzacz centralny to wygodna instalacja, którą możemy poprowadzić również w niewielkim mieszkaniu lub zakładzie pracy typu salon fryzjerski. Odkurzacze z serii Izzy są bardzo praktyczne, choć w niewielkim rozmiarze. Nie przeszkadza jednak to w osiągnięciu najlepszej jakości i wydajności, jaką potrzebujemy na niewielkim metrażu. Jednostki można w łatwy sposób zainstalować - możliwość umieszczenia nawet w szafce.

Izzy 50 - odkurzacze na małą powierzchnięIzzy 50 - odkurzacze na małą powierzchnię

 

Odkurzacze centralne seria IZZY - portugalska jakość i najlepsze europejskie części

 

Odkurzacz centralny posiada filtr wielokrotnego użytku, który łatwo można wyczyścić, wystarczy spłukać wodą. Solidna i mocna konstrukcja zapewnia szybką pracę, a przezroczysty pojemnik z system easy click ułatwia opróżnianie. Seria IZZY posiada zmywalny filtr teflonowy wielokrotnego użytku, co zapewnia szybkie wciąganie i najłatwiejsze opróżnianie zbiornika. Dzięki temu odkurzacze skutecznie mogą uporać się z zanieczyszczeniami, a same pozostają przyjazne dla środowiska.

 Odkurzacze centralne seria IZZY

 System węży chowanych w ścianie Vroom Chameleon

 

To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawi, że wąż od odkurzacza będzie się chował w ścianie za każdym razem, gdy nie jest nam potrzebny. Bez zajmowania miejsca w szafie lub pomieszczeniu gospodarczym, bez plątania się i rozciągania na czas odkurzania. System Vroom Chameleon jest wygodny i łatwy w montażu. Zapewnia szybkie sprzątanie małych i dużych powierzchni. Użytkownik ma do wyboru puszki podtynkowe i natynkowe, a kolory drzwiczek dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

System węży chowanych w ścianie Vroom ChameleonSystem węży chowanych w ścianie Vroom Chameleon

Kontakt w sprawie produktów:

ECO MAX
tel. 52 561 04 09
kom. 888 444 419
www: www.ecomax.pl
www.laundryjet.pl
www.coregravel.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Jaki odkurzacz wybrać - centralny, tradycyjny czy robot sprzątający

Sprzątanie to konieczność. Jedni to lubią, inni robią, bo muszą. Są systemy,... ¬ więcej...

 
Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Odkurzacz centralny DUOVAC z 25-letnią gwarancją!

Na Polskim rynku jest duży wybór odkurzaczy centralnych. Czym tak naprawdę... ¬ więcej...

 
HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

HUSKY AUTOMATIC - seria odkurzaczy centralnych z automatycznym odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji

Husky, światowy lider w systemach centralnego odkurzania prezentuje jednostki centralne... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet