gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

UponorRoth Polska

znajdź fachowca

Czy warto inwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków

aktualizacja: 01-06-2020, 07:11 – artykuł promocyjny


Firma EKO-BIO to ogólnopolskie przedsiębiorstwo, które swe ogromne doświadczenie gromadzi, funkcjonując na rynku już od 2000 roku. Jego działania charakteryzują kompleksowe usługi i przekonanie, że nie sprzedaje ono jedynie oczyszczalni, ale spokój i zadowolenie klienta. Zespół profesjonalistów oddanych swojej pracy wpływa na stale rosnącą liczbę usatysfakcjonowanych kupujących. Jeśli chcesz połączyć troskę o środowisko naturalne ze sprawnym funkcjonowaniem oczyszczalni ścieków, rozpoczęcie współpracy z EKO-BIO będzie najlepszą decyzją.

Czy warto inwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków

EKO-BIO posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów takich jak biologiczne i biologiczno-chemiczne oczyszczalnie ścieków oraz oczyszczalnie ekologiczne. Produkuje zarówno oczyszczalnie przydomowe, jak i przemysłowe, dostosowane między innymi do branży gastronomicznej, hotelarskiej i paliwowej. Sprzedaje szamba - zbiorniki szczelne, które stosować można jako zbiorniki na deszczówkę czy gnojowicę. Wszystkie produkty dostępne w zróżnicowanych parametrach pozwalają sprostać różnym potrzebom i preferencjom kupujących. Dbałość o najwyższy standard usług EKO-BIO została doceniona nie tylko przez klientów, ale również w środowisku branżowym. Marka jest dumnym posiadaczem największego w Polsce certyfikatu promującego jakość (EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE®). Została też wyróżniona mianem EKO Inspiracji 2013 i 2014 roku. Te i inne nagrody wskazują, że jest to partner godny zaufania i podkreślają działania na rzecz ochrony środowiska i zasad zrównoważonego rozwoju.

Czy warto inwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków

Zmiany w prawie, nowe przepisy budowlane, czy europejskie wytyczne wynikające z konieczności dbania o środowisko, sprawiają, że coraz więcej klientów decyduje się na inwestycje w przydomowe oczyszczalnie ścieków. Czy warto inwestować w przydomową oczyszczalnię ściekówDlatego warto postawić na w pełni bezpieczne dla środowiska produkty, których jakość potwierdzają niezbędne atesty i certyfikaty. Jednak decyzja o montażu tego rodzaju urządzeń wynika nie tylko z troski o środowisko naturalne. Taki wybór to też szansa na wymierne oszczędności, zniwelowanie kosztów ponoszonych w związku z wywozem nieczystości. Biologiczna oczyszczalnia ścieków to inwestycja w przyszłość, która zwraca się z nawiązką. Pracownicy firmy EKO-BIO udzielają pomocy na każdym etapie projektu. Dzięki wizji lokalnej są w stanie wskazać odpowiednią lokalizację dla oczyszczalni oraz dopasować jej wielkość do potrzeb danego obiektu. Klient otrzymuje pełną dokumentację, a firma nie zajmie się jedynie sprzedażą, ale i montażem. Gwarantuje też obsługę po sprzedażową i usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Wizja lokalna to zarówno analiza dokumentów dotyczących zagospodarowania przestrzennego i przyjrzenie się obecnym warunkom geotechnicznym, jak i wizyta na terenie inwestycji, która pozwoli na dobór odpowiedniego rozwiązania. Eksperci chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania inwestora i wyjaśniają wszelkie zagadnienia techniczne. Budowa oczyszczalni to inwestycja długoterminowa i dlatego warto podjąć współpracę z firmą godną zaufania. Wybierając produkty EKO-BIO otrzymujemy również okres 10 lat gwarancji. Wiele lat działalności i zbierania doświadczeń przez firmę EKO-BIO sprawia, że jest to przedsiębiorstwo chętnie wybierane przez klientów i doceniane w środowisku branżowym. Jego misją jest spełnianie oczekiwań klientów, dostarczanie produktów najlepiej dopasowanych do sytuacji finansowej i potrzeb kupujących. Jego pracownicy ponad wszystko cenią sobie jakość wykonywanych produktów, sprawny montaż oraz możliwość dalszej współpracy.

 

Montaż oczyszczalni ścieków
 

Kontakt w sprawie produktów:

EKO-BIO Oczyszczalnie Sp z o.o. Sp k.
tel. 506-226-116, 784-761-082
www: oczyszczalnia.net
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jak zabezpieczyć przydomową oczyszczalnię przed zimą?

Jak zabezpieczyć przydomową oczyszczalnię przed zimą?

Zima to okres próby dla każdej instalacji. Zwłaszcza jeśli aura jest sroga... ¬ więcej...

 
Korzyści płynące z posiadania przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków

Korzyści płynące z posiadania przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków

Duża część z nas boi się zmian. Wybieramy stare, dobrze nam znane metody i podążamy... ¬ więcej...

 
Oczyszczalnia biologiczna ratunkiem w czasie suszy

Oczyszczalnia biologiczna ratunkiem w czasie suszy

Zmiany klimatyczne postępują coraz szybciej. Ocieplenie i związane z tym rosnące... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet