gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Umywalki nierdzewne KMB Steel Product - projesjonalne myjnie ze stali nierdzewnej

aktualizacja: 25-09-2020, 04:37 – artykuł promocyjny


Umywalki są powszechnie obecne w naszych łazienkach, kuchniach i potrzebne do normalnego funkcjonowania każdego dnia. Ten niezbędny element wyposażenia łazienki, służący do mycia rąk i twarzy, niekiedy przydaje się także do ręcznego prania i stanowi źródło wodne w pomieszczeniu. Urządzenie to składa się najczęściej z płytkiego naczynia i powierzchni odkładczej – każdy użytkownik doskonale zna zlewozmywaki dostępne na rynku. Wiemy też, że zwykle umywalki wykonane są z ceramiki - rzadziej stosowane materiały to z pewnością szkło, żeliwo, marmur i inne kamienie naturalne oraz wreszcie stal nierdzewna.


Właśnie tego typu umywalki wykonywane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej oferujemy KMB Steel Product®. Nie da się ukryć, że umywalka wykonana z „nierdzewki” jest niezwykle eleganckim produktem i prezentuje się naprawdę okazale.

Jednak umywalki nierdzewne to nie tylko walory estetyczne. Takie myjnie nierdzewne są niezwykle funkcjonalne i ułatwiają użytkowanie nawet w najbardziej wymagających i trudnych warunkach. Dzięki zastosowaniu specjalnych włączników umywalki możliwe jest uruchamianie nierdzewnych myjni bez używania rąk – co jest niezwykle istotne w celu zachowania najwyższej wartości higieny. Dlatego też znajdują one zastosowanie w szpitalach – na blokach operacyjnych – jakie myjnie typu chirurgicznego.

KMB Steel Product® dostarcza do szpitali także inne niezbędne urządzenia i produkty nierdzewne, aby trudna i odpowiedzialna praca lekarzy, chirurgów, a nawet patologów mogła być chociaż odrobinę łatwiejsza. W ofercie marki są także stoły sekcyjne i balsamacyjne, aby móc jeszcze lepiej usprawnić przeprowadzanie sekcji zwłok oraz pobierania próbek do niezbędnych badań.


Umywalki uruchamiane fotokomórką przystosowane są do podłączenia wody zmieszanej lub ciepłej i zimnej. Na życzenie instalowany jest mieszacz termostatyczny zapobiegający wahaniom temperatury wody wypływającej. W zależności od typu umywalki mogą one być zasilane baterią 9V lub zasilaczem 24V.

Często zapotrzebowanie na tego typu myjnie występuje na stanowiskach mięsnych w sklepach i supermarketach. Równie często stosowane są tam umywalki kolanowe, z włącznikiem dostosowanym do uruchamiania kolanem ludzkim.

 

Umywalki te mogą być wielostanowiskowe, aby zmaksymalizować możliwości pełnego użytkowania urządzenia. Myjnie wielostanowiskowe mogą sięgać nawet 3 metrów długości i pomieścić kilka stanowisk myjących.

Umywalki KMB Steel Product® wybierane są nie tylko ze względu na doskonałą funcjonalność, ale także z racji możliwości w zakresie kreacji i pomysłowości artystycznej. Firma oferuje także umywalki nierdzewne pod specjalne zamówienie Klienta – do pełnych fantazji łazienek w klubach muzyczno-tanecznych aż do indywidualnych projektów umywalek do domów prywatnych, których właściciele cenią sobie oryginalny i niepowtarzalny design.


Dla jednych to „tylko” zlewozmywaki – dla innych źródło niezbędnej do życia wody. Dlatego też projektując i oferując różne modele umywalek nierdzewnych firm ma na uwadze dobro naszej planety, aby nie marnować żadnej kropli wody przez odpowiedni montaż komponentów – baterii, mieszaczy wody etc.


Dostęp do wody jest dla nas sprawą naturalną, jednak wiemy doskonale, że w wielu miejscach na świecie jest ogromny problem z ilością zasobów, przede wszystkim wody pitnej, a w rezultacie istniej również problem w utrzymaniu higieny. W Afryce np. w plemieniu Himba ludzie próbują sobie z tym radzić m.in. poprzez smarowanie ciała i włosów ochrą, ale wiemy dobrze, że woda pitna tak niezbędna do życia nie może być zastąpiona przez tą zwietrzelinę skał. Z tego powodu marka KMB Steel Product® stara się zwracać szczególną uwagę na niemarnowanie wody na Ziemi i dbanie o ekologię dla dobra nas wszystkich.

Kontakt w sprawie produktów:

KMB STEEL PRODUCT
tel. 012-20-20-408
511-098-312
www: kmb-steelproduct.eu
www.kratki-sciekowe.com.pl
www.draincity.pl
www.kratki-sciekowe.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Designerskie baterie umywalkowe

Designerskie baterie umywalkowe

Używamy jej praktycznie codziennie i po wielokroć. To jedno z najintensywniej eksploatowanych... ¬ więcej...

 
Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Baterie łazienkowe - rodzaje i funkcje

Urządzając łazienkę, nie ominie nas wybór podstawowego wyposażenia, bez... ¬ więcej...

 
Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Technologia, którą pokochasz - elektroniczny przycisk do WC JOMO E-MOTION

Automatyzacja i nowoczesne technologie są obecne w każdej sferze życia. Dzięki... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet