gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Junkers - patron


IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

aktualizacja: 28-05-2020, 09:27 – artykuł promocyjny


Instalatorzy często są głównymi odbiorcami artykułów budowlanych. To od ich decyzji zależy, z jakich urządzeń będą korzystać inwestorzy. Część z nich wybiera najłatwiejszą drogę i zaopatruje się zawsze u tych samych producentów lub hurtowników. Są też tacy, którzy szukają i sprawdzają, by zaoferować produkt lepszy lub równie dobry, ale konkurencyjny. I to właśnie dla tej drugiej grupy jest poniższy artykuł.

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

Jak zauważa przedstawiciel marki Dambat — Jakiś czas temu rozmawiałem z pewną firmą zajmującą się budową domów oraz instalacjami grzewczymi, na pytanie jakiego producenta pompy instalują, oczywiście usłyszałem to czego się spodziewałem … jendego z największych na świecie (dużego wyboru nie ma). Więc kontynuując zapytałem się jak wygląda kwestia reklamacji i to zostałem zaskoczony, ANI JEDNA NIE ZOSTAŁA UZNANA !!!

Jeżeli spotkaliście się Państwo z ową sytuacją lub podejściem, zachęcam do zapoznania się poniżej opisanymi pompami ponieważ przy ich instalacji nie ma mowy o takich problemach. Czy zdarzają się reklamacje, oczywiście jak wszędzie, tyle że sporadycznie jednak ważniejsze jest jak są rozwiązywane przez producenta…
— dodaje.

 

Pompy serii MAGI poznaj godną alternatywę

 

Z konieczności stworzenia pompy, która zapewni ZERO PROBLEMÓW DLA INSTALATORÓW oraz dodatkowe benefity, postał model MAGI. Konstruktorzy zadbali o trwałą i bardziej niezawodną budowę, która wyprzedza konkurencję wśród ogólnodostępnych pomp obiegowych. Co więcej, MAGI to także odpowiedź na zmianę tendencji do zaniżania cen rynkowych.

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

W pompie zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości, a co za tym idzie żywotności. To samo tyczy się łożysk ślizgowych. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie H. Pompa obiegowa serii MAGI jest wyposażona w silnik z magnesami trwałymi i regulator różnicy ciśnień, które automatycznie i stale dostosowują wydajność pompy w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb systemu. Pompy zostały wyposażone w wysokiej sprawności procesor elektroniczny automatycznie sterujący pracą pomp, co w połączeniu z przemiennikiem częstotliwości pozwala na znaczną oszczędność zużywanej energii elektrycznej. Zastosowany procesor daje możliwość wyboru jednego z 8 trybów pracy w zależności od potrzeb instalacji. Pobór prądu wynosi od 1/10 do 1/3 w stosunku do pomp klasycznych. Panel sterowania pompą został umieszczony na szczycie silnika, co ułatwia obsługę przez użytkownika. Na jego tarczy wyświetlany jest bieżący pobór energii elektrycznej. W komplecie z pompą znajduję się komplet śrubunków wraz z adapterem do podłączenia przewodu.

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorówIBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

Przy produkcji pomp serii MAGI wyeliminowano pracę ludzi. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez roboty. Po każdym etapie produkcji roboty również sprawdzają jakość wykonania półproduktów. Na koniec pompa jest testowana elektrycznie i hydraulicznie. Ze względu na automatyzację procesu wytwarzania, produkt końcowy jest wykonany w najwyższej jakości, a jakość ta jest powtarzalna w każdym egzemplarzu. Wszystkie te zabiegi pozwoliły wydłużyć okres gwarancji do 3 lat.

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

 

Pompa posiada 8 trybów pracy:

  • AUTO (ustawienie fabryczne)
    - Od najwyższej do najniższej krzywa charakterystyki proporcjonalnego ciśnienia
  • BL1 / BL2 - Krzywe proporcjonalnego ciśnienia
  • HD1 / HD2 - Krzywe stałego ciśnienia
  • HS1/HS2/HS3 - Krzywe stałej prędkości obrotowej.


 

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów

IBO Professional z 3 letnią gwarancją - program partnerski dla instalatorów


Współczynnik efektywności energetycznej pomp z serii MAGI wynosi EEI<=0,20

Dodatkowo obok pomp obiegowych MAGI dedykowane dla tej samej grupy odbiorców, a także na takich samych warunkach gwarancyjnych oraz promocyjnych przedstawione zostały pompy OHI PRO. OHI PRO to seria pomp cyrkulacyjnych, bezdławicowych o podwyższonej żywotności.


W pompach również zastosowano wałek z ceramiki o większej gęstości oraz łożyska ślizgowe. Wytrzymałość silnika oraz lepsze parametry elektryczne uzyskano poprzez zastosowanie uzwojenia w mocniejszej izolacji w klasie F. Przy produkcji pomp serii OHI PRO również wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są przez, a później testowane elektrycznie i hydraulicznie. Dlatego pompy z serii OHI PRO także posiadają okres gwarancji wynoszący 3 lata. Pompa posiada standardowo 3 nastawialne biegi w zależności od potrzeb instalacji.

 

A już niedługo nowsza, jeszcze lepsza i dopracowana MAGI 2.

 

A już niedługo nowsza, jeszcze lepsza i dopracowana MAGI 2.

Kontakt w sprawie produktów:

IBO POMPY
PHU DAMBAT Producent pomp

tel. +48 22 721 11 92 +48 22 721 02 17
www: www.dambat.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox

Finish-A prezentuje gotowy zestaw przyłączeniowy do kotłów FINbox, który... ¬ więcej...

 
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet