Grupa Klima-Therm potrójnym laureatem konkursu Lider Instalacji 2020

artykuł promocyjny


Grupa Klima-Therm otrzymała trzy prestiżowe nagrody środowiska branżowego konkursie „Lider Instalacji”. Jury doceniło innowacyjność nowego typoszeregu central wentylacyjnych Klimor EVO oraz przyznało wyróżnienie za najnowszą serię klimatyzatorów Kaisai ONE. Marka Klima - Therm otrzymała również nagrodę w kategorii ‘marketing i rozwój rynkowy’.

Lider Instalacji


Pomysłodawcą organizowanego co dwa lata konkursu „Lider Instalacji” są Grupa Medium i redakcja magazynu „Rynek Instalacyjny”. Jury złożone z niezależnych ekspertów – przedstawicieli uczelni, instytucji branżowych i organizacji konsumenckich – ocenia zgłoszone do konkursu produkty pod względem ich innowacyjności i rozwiązań sprzyjających środowisku oraz działań marketingowych i popularyzacji nowoczesnych technologii. Uroczystość wręczenia statuetek laureatom tegorocznej edycji konkursu odbędzie się na Targach Instalacje w Poznaniu, które zaplanowane są na 18-19 listopada 2020 r.


Dla Grupy Klima-Therm konkurs zaowocował potrójnym sukcesem, firmie przyznano bowiem aż trzy nagrody w dwóch wiodących kategoriach. W kategorii ‘wentylacja i klimatyzacja’ statuetkę „Lidera Instalacji 2020” przyznano nowej serii central wentylacyjno-klimatyzacyjnych Klimor EVO, które są odpowiedzią firmy na potrzeby rynku w zakresie efektywności, wszechstronności i optymalnego doboru. Drugim produktem docenionym przez komisję konkursową jest klimatyzator ścienny typu split Kaisai ONE (KRX) – energooszczędne urządzenie łączące wysokie parametry pracy, nowoczesny wygląd z wyjątkową prostotą instalacji, konserwacji i czyszczenia. Do dwóch nagród produktowych dołączyła trzecia statuetka przyznana w kategorii ‘marketing i rozwój rynkowy firmy’, która stanowi swoiste ukoronowanie całości działań wizerunkowych i pro-sprzedażowych Grupy Klima-Therm na rzecz budowy silnej marki lidera rynku HVACR.


„Lider Instalacji 2020” wzbogaca dotychczasowe portfolio kilkudziesięciu prestiżowych nagród i wyróżnień, jakie Grupa Klima-Therm zgromadziła na swoim koncie na przestrzeni blisko 25 lat swojej aktywnej obecności na rynku dostawców branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

 

Kontakt w sprawie produktów:

KLIMA-THERM Sp. z o.o.
tel. +48 22 517 36 00
www: klima-therm.com
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet