Wienkra


AUX HALO - Klimatyzatory pokojowe Premium

artykuł promocyjny


Klimatyzatory Halo i Halo Deluxe powstały w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących sobie najwyższy komfort i jakość połączoną z unikalnym wzornictwem. Są stworzone z wysokiej jakości materiałów, a każdy detal urządzenia został dokładnie przemyślany. Luksusowy klimatyzator odmieni każde wnętrze.

AUX

Pozytywny wpływ na zdrowie

 

Klimatyzatory Halo i Halo Deluxe są wyposażone w jonizator powietrza, który wyrównuje poziom jonów dodatnich i ujemnych oraz zapobiega rozwojowi wirusów, grzybów i bakterii. Neutralizuje też nieprzyjemne zapachy. Kolejnym elementem wyposażenia urządzeń są filtry:

  • PM 2.5 – wyłapuje drobne cząsteczki pyłów i usuwa 99,9% zanieczyszczeń, dzięki czemu powietrze jest czyste i zdrowe
  • filtr antybakteryjny – zatrzymuje bakterie na specjalnej powłoce, dzięki czemu rozwój drobnoustrojów jest zatrzymany
  • filtr o wysokiej gęstości – zatrzymuje kurz i pył
  • zaawansowane samoczyszczenie – gwarancja czystego urządzenia. Dzięki temu rozwój bakterii, pleśni i brzydkich zapachów jest zahamowany.

Halo

fot.: Klimatyzator Halo

 


Szeroki wachlarz trybów pracy

 

Tryb nocny urządzenia oznacza automatyczną regulację temperatury podczas snu. Klimatyzator przez pierwsze dwie godziny pracy podnosi temperaturę o 1°C na godzinę, przez kolejne 5 godzin temperatura jest utrzymana na tym samym poziomie, a następnie urządzenie się wyłącza. Funkcja I Feel pozwala na dopasowanie temperatury do warunków w pomieszczeniu. W trybie cichej pracy urządzenie pracuje na niższym poziomie ciśnienie akustycznego, dzięki czemu nie emituje hałasu. Tryb ogrzewania to gwarancja korzystania z urządzenia przez cały rok, nawet w chłodniejsze miesiące. Urządzenie może ogrzewać powietrze i stanowić alternatywę dla zwykłego systemu grzewczego. W trybie osuszania klimatyzator obniża poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi grzybów, pleśni i bakterii.

Halo Deluxe

fot.: Klimatyzator Halo Deluxe


Halo i Halo Deluxe
pracują bezawaryjnie i wydajnie dzięki technologii inwerterowej. Dzięki temu koszty eksploatacji są niższe, a urządzenie przez długi czas pracuje bezawaryjnie. Co więcej, klimatyzowane powietrze może być rozprowadzane po całym pomieszczeniu dzięki ruchomym poziomym i pionowym żaluzjom, które poruszają się w czterech kierunkach.

 


Klimatyzatory AUX Halo i Halo Deluxe marki Wienkra pracują w oparciu o nowoczesny ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jest to gwarancja bezpiecznego rozwiązania dla nas i środowiska. R32 nie niszczy warstwy ozonowej, podlega recylingowi, ma wysoką wydajność, pozwala na oszczędność i jest bezpieczny w użytkowaniu.


Klimatyzatory mają wbudowany moduł Wi-Fi, wiec możemy sterować urządzeniem zdalnie, z każdego miejsca na ziemi i korzystać z różnorodnych funkcji, które oferuje aplikacja.


Dowiedz się więcej >>
http://www.wienkra.pl/wp-content/uploads/2020/04/aux-halo-flyer-web.pdf

Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Rotenso - najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku

Rotenso - najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku

Łącząc w sobie dążenie do dostarczenia wydajnych i energooszczędnych urządzeń... ¬ więcej...

 
LG ARTCOOL Beige - stylowy klimatyzator pokojowy w beżowym kolorze

LG ARTCOOL Beige - stylowy klimatyzator pokojowy w beżowym kolorze

Polska oferta klimatyzatorów pokojowych ARTCOOL marki LG została poszerzona... ¬ więcej...

 
Nowe jednostki kanałowe wysokiego sprężu FDU Mitsubishi Heavy Industries

Nowe jednostki kanałowe wysokiego sprężu FDU Mitsubishi Heavy Industries

Potrzeby rynku w zakresie jednostek kanałowych wysokiej wydajności chłodniczej i... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   logo ebm PapstVBW   Wienkra    Systherm    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet